Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Staż w dziale Obsługi Klienta

17 postów w tym temacie

Gdybym miał już maturę i mieszkał w Warszawie to bym chętnie złożył cv. Zawsze chciałem pracować w gram.pl, to moje marzenie. Nie można mieć wszystkiego jak widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2015 o 15:00, Szurubur napisał:

Gdyby to był jeszcze płatny staż to mógłbym pomyśleć, tak niestety pozostaje życzyć powodzenia
innym.


No przecież napisane jest wyraźnie, nawet literki pogrubione:

"Zgłoś się do nas! Gram.pl poszukuje osoby chętnej do odbycia płatnego stażu w dziale Obsługi Klienta!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się zgłosił ale niestety ale mam inną pracę i jestem zobowiązany w niej być do lipa :/
Gdybyście tak w lutym to ogłosili to byłbym pewnie pierwszą osobą co by zgłosiła swoją aplikację :/
Cóż, mam nadzieje że w przyszłości będziecie organizować więcej staży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę co poniektórzy to już z przyzwyczajenia, bez czytania "newsa" piszą, że rezygnują bo staż jest bezpłatny hah

Duży plus dla gramu za "pomysł", mimo że mnie to nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gdybym miał już maturę i mieszkał w Warszawie to bym chętnie złożył cv. Zawsze chciałem
> pracować w gram.pl, to moje marzenie. Nie można mieć wszystkiego jak widać :(
Już niedługo się przekonasz, że wyobrażenia (marzenia), a rzeczywistość bardzo się mijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gdyby to był jeszcze płatny staż to mógłbym pomyśleć, tak niestety pozostaje życzyć powodzenia
> innym.
Kolego,
Proszę o czytanie ze zrozumieniem chodzi o płatny staż :). Sam byłbym zainteresowany gdyby to nie była Wawka tylko Gdynia :).
Pozdrawiam,
Night :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście jak 90% ofert pracy w Polsce nie podali wynagrodzenia. Jak można nie podać najistotniejszej dla potencjalnego pracownika informacji. Skąd teraz Jan Kowalski ma wiedzieć czy opłaca mu się tracić czas na pisanie listu motywacyjnego i później na ewentualną rozmowę kwalifikacyjną. To tak jak by ktoś celował w 2500 zł a na rozmowie się dowiedział, że ubiega się o posadę za 1500 zł. Gdyby wiedział to wcześniej nie zmarnował by czasu i paliwa bo zwyczajnie by się nie fatygował. Niepoważne traktowanie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2015 o 15:03, Wipu napisał:

Gdybym miał już maturę i mieszkał w Warszawie to bym chętnie złożył cv. Zawsze chciałem
pracować w gram.pl, to moje marzenie. Nie można mieć wszystkiego jak widać :(


@ up
Hehe jak byłem w trakcie robienia matury bardzo chciałem pracować w Empiku na dziale gry. Było to moje marzenie, i zazdrościłem siostrze że ona tam pracuje. Teraz dziękuję Bogu że tam nie trafiłem. Bo ludzie którzy siędzą w zarządzie i są na stanowiskach kierowniczych (regionalnych). To ludzie których interesuję kasa i wyniki a nie pasja, i zaangażowanie. Nie mówię że gram.pl takie jest samo bo tego nie wiem, ale zawsze od czegoś trzeba zacząć ;)

@ News
A ja już współczuję osobie i życzę wytrwałości. Wiem jak wygląda Dział obsługi klienta w firmie w której aktualnie pracuje, i 90% klientów których dzwoni to ludzie nie mający pojęcia o co im właściwie chodzi i którzy uważają się za Panów tego świata. A reszta to słudzy na dworze. Co nie zmienia faktu że może tutaj jest inaczej, życzę powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hyhy. WTS wzór listu motywacyjnego, po którym dostałem zaproszenie na rozmowę odnośnie jednego z poprzednich staży. jak mnie jakaś niewiasta urzeknie osobowością to nawet darmo oddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I oczywiście jak 90% ofert pracy w Polsce nie podali wynagrodzenia. Jak można nie podać
> najistotniejszej dla potencjalnego pracownika informacji. Skąd teraz Jan Kowalski ma
> wiedzieć czy opłaca mu się tracić czas na pisanie listu motywacyjnego i później na ewentualną
> rozmowę kwalifikacyjną. To tak jak by ktoś celował w 2500 zł a na rozmowie się dowiedział,
> że ubiega się o posadę za 1500 zł. Gdyby wiedział to wcześniej nie zmarnował by czasu
> i paliwa bo zwyczajnie by się nie fatygował. Niepoważne traktowanie ludzi.

Cześć, jest to oferta płatnego stażu z możliwością stałego zatrudnienia po jego odbyciu. Mile widziane jest podanie widełek, jednak, brak stawki otwiera również margines do negocjacji zarówno dla pracodawcy, jak i dla pracownika. Żeby nie marnować paliwa zawsze możesz zadać odpowiednie pytanie podczas składania aplikacji ;)

Gniewny1j - jest OK, a wytrwałości nigdy za mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować