Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z czego wykastrowano pecetową wersję Dead or Alive 5: Last Round

17 postów w tym temacie

Mnie zastanawia jedno jak może im być ciężko użyć silnika z PS4 i XBO biorąc pod uwagę że konsole używają architekturę z PC, a potrafią przeportować wersję z PS3??

I nie mówcie że procesory w konsolach to jakiś super technologia, skoro mówimy w tym wypadku o dwóch athlon''ach 5150 skleconych razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mnie zastanawia jedno jak może im być ciężko użyć silnika z PS4 i XBO biorąc pod uwagę
> że konsole używają architekturę z PC, a potrafią przeportować wersję z PS3??
>
> I nie mówcie że procesory w konsolach to jakiś super technologia, skoro mówimy w tym
> wypadku o dwóch athlon''ach 5150 skleconych razem.
Tego idiotyzmu z procesorem jeszcze nie czytałem wzbiles się na szczyt. Co do tematu dead or Alive jest to kiepska gra. Na ps4 jest wersja free to play. Nie warta pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy raz przeczytałem o tym, że ma być na pc to stwierdziłem, że fajnie... później zacząłem patrzeć co wykastrowali z tej wersji to zaczęło mnie to śmieszyć, oni chcą chyba by na pecetach to było naprawdę dead niż alive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Od zawsze gadano że pc jest za słaby do bijatyk.

Pomijając to, że to stwierdzenie jest bez sensu, to nie ma nic do tego, że twórcy po prostu [m-Z] pecetowców :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2015 o 22:05, Kash28 napisał:

Tego idiotyzmu z procesorem jeszcze nie czytałem wzbiles się na szczyt. Co do tematu
dead or Alive jest to kiepska gra. Na ps4 jest wersja free to play. Nie warta pieniedzy

Gdybyś był na bieżąco to byś wiedział że zarówno CPU w PS4 i XBO jest oparty na architekturze "Jaguar" która jest użyty w prockach "Kabini. Czyli mowa tutaj o obydwu konsolach(przy czym AMD samo wspomniało że jeśli chodzi o CPU używa dosłownie 2 procków skleconych razem) i w procku który wymieniłem. Ta a potem ludzie z braku informacji nie wiedzą dlaczego A10-6800K oraz A10-7850K od AMD nazywa się 8th gen killers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał dowód tych ich postów o obawie o mody to... na steamie dzień po premierze są dwa nowe DLC. Zestawy strojów za 51 i 60 euro, przypominam, że cena wyjściowa gry to 40 euro. Więc... zły jestem, bo bardzo chciałem tę grę i kupiłem w preorderze, a tu wychodzi drugi dynasty warrior, plus wycięte fajne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować