Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rainbow Six: Siege z wyjątkową edycją kolekcjonerską i nowym zwiastunem

16 postów w tym temacie

Chciałbym dostać się do bety, bo gra zapowiada się w moich klimatach ale Ubisoft i optymalizacja... Nie chciałbym kupować kota w worku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na twichu developerzy grają w Siega... i wygląda ta gra ... okropnie...zastosowali tę samą zagrywkę jak w WD. Gameplay ? mecz trwa 3 minuty :D Dodatkowo fov i pov są fatalne.Dziwięk broni załamka lepiej brzmią moje piardy...co do dzwięku i braku tekstur to wiadomo bo alpha ,ale grafiki nie poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie na twichu developerzy grają w Siega... i wygląda ta gra ... okropnie...zastosowali
> tę samą zagrywkę jak w WD. Gameplay ? mecz trwa 3 minuty :D Dodatkowo fov i pov są fatalne.Dziwięk
> broni załamka lepiej brzmią moje piardy...co do dzwięku i braku tekstur to wiadomo bo
> alpha ,ale grafiki nie poprawią.

To jest alpha... hello ? anybody home ?
https://www.youtube.com/watch?v=kh9PYtmVybU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dziwięk
> broni załamka lepiej brzmią moje piardy...co do dzwięku i braku tekstur to wiadomo bo
> alpha ,ale grafiki nie poprawią.

Wow, stary twoje piardy muszą więc świetnie brzmieć. A co do tego braku tekstur w kontekście grafiki... no łał. tekst stulecia.

Oczywistym jest, że grafiki nie poprawią dodając tekstury. Logika. #Ironia

Co do kolekcjonerki, to świetny pomysł. Obecnie papierowe instrukcje przechodzą coraz bardziej do lamusa, więc cieszy taki konkretny poradnik. Inna sprawa, że Siege, jest poza moimi zainteresowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś zniknął obrazek z edycją kolekcjonerską. A nie... zaraz. TO jest edycja kolekcjonerska? Ok... Może chcą się bardziej na zawartości samej gry skupić niż na wydawaniu super kolekcjonerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, jak takie cos mozna nazwac "edycja kolekcjonerska". Dostajemy jedna skromna ksiazeczke, bez steelbooka i juz "kolekcjonerka"? Serio? Kpina z graczy i tyle. Kolekcjonerkami to byly edycje Black Flag, a takie cos przyjelo sie nazywac mianem edycji limitowanej. Choc nie wiem, czy nawet na takie miano zasluguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, bo chyba zawiało lekko hipokryzją...Jak wydają kolekcjonerkę pokroju Wiesia 3/AC: Black Flag czy Saints Row IV, to jest przegięta i kiczowata i świat się wali, a jak ktoś wyda skromną z bardzo przydatną książką, z której moglibyście coś wyłapać, to hańba, bo za mało? Nie rozumiem ludzi. Fajna edycja, o ile nie dorzucą jakiejś chorej ceny nagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2015 o 11:53, aTF-KUDLaTY666 napisał:

Jak wydają kolekcjonerkę pokroju Wiesia 3/AC: Black Flag czy Saints Row IV, to jest przegięta i kiczowata


A mozesz powiedziec kto takie rzeczy pisze? Bo ja sobie nie przypominam. A kolekcjonerka AC:BF (edycja bukaniera, ktora mam) jest, wedlug mnie, genialna i nie zaluje ani grosika z wydanych na nia pieniedzy. Podobnie w przypadku STALKERa SoC i CS. A tu mamy jedna ksiazeczke i juz "edycja kolekcjonerska"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cena: miedzy 220 a 300 zlotych :) bo to ubisoft :) za nedze trzeba placic :D a pozatym zapewne bedzie w pelni po angielsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować