Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft chętnie przygarnąłby No Man`s Sky

8 postów w tym temacie

Wiadomo, że chętnie by przygarnęli tak rozreklamowaną produkcję. Teraz, gdy dobrze rokuje i wszyscy o niej mówią. Ciekawe czy byliby tacy chętni, gdyby jakiś dev przyszedł do nich konceptem i poprosił o środki na jego realizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w czym problem? Wystarczy kupic PS4 i nawet panowie z MS moga grac w No Man''s Sky ;)

Swoja droga, mogliby juz podac jakas date premiery, jak rany, bo nie moge sie juz doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hipokryci. Ale już wg nich jest ok żeby przyjść z workiem pieniędzy i opóźnić na PS4 nowy TR. Ale w drugą stronę to już be? Zwłaszcza że nikt workiem pieniędzy nie kusił No Man Sky. Zwyczajnie Sony jest otwarte bardziej na indyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcieć to każdy chce ale płacić nie ma komu :|

Tytuł już jest rozreklamowany i hype jest duży jak i oczekiwania (a za oczekiwaniami idzie rozczarowanie ale to inny temat) lecz tytuł tak głośny to już każdy by chciał dorwać.

Całkowicie głupotą jest ta klauzula równości bo jeżeli ja np. wypuszczę grę najpierw na ps4 i pc to jak chce u nich wydać to MUSZĘ ale to MUSZĘ dać jakieś dodatki.

Mi się zdaje że twórcy niezaleznych gier nie lubią gdy ktoś im każe lub muszą.. dlatego to są produkcje niezależne, szkoda że MS tego nie kuma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2015 o 10:09, Kafar napisał:

Chcieć to każdy chce ale płacić nie ma komu :|


Płacić jak najbardziej jest komu, ale nie ma kto.

Dnia 01.04.2015 o 10:09, Kafar napisał:

Mi się zdaje że twórcy niezaleznych gier nie lubią gdy ktoś im każe lub muszą.. dlatego
to są produkcje niezależne, szkoda że MS tego nie kuma.


Nie będzie kumać, bo to korporacja, a te dzisiaj to sekty + maszynki do zarabiania pieniędzy. Podejrzewam, że bardzo szybko zabiliby dobrze zapowiadający się projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować