Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny hit na PS4. Przegląd ocen Axiom Verge

17 postów w tym temacie

Za darmo bym jej nie chcial. Mysle, ze moja nastepna konsola po ps3 i ps4 bedzie ps2, boje sie pomyslec, jakie gry bedzie oferowac ps5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Za darmo bym jej nie chcial. Mysle, ze moja nastepna konsola po ps3 i ps4 bedzie ps2, boje sie pomyslec, jakie gry <bedzie oferowac ps5.

Załamał byś się teraz jak byś zobaczył gry z ps2 na tv z 50-60cali musiał bys sobie sprawić starego kineskopowca do ps2. :D

gra z pegaza Tiny Toon Adventures ma lepszą grafę niż to. Wracam do Bloodborne i GG XRD straciłem 5 minut z życia patrząc na te recenzje i zachwyty. Chyba nie mają o czym pisać skoro nawet takie gry recenzują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak powierzchownie oceniać potencjalny sztos. Dziwne są też komentarze typu "JEZU JAK MORZNA WTO GRAC NEXT GEN PFFF HEHS", które widać czasami pod newsami na temat małych indie gier na konsole - tak jakby na PC nikt nie ważył się zbrukać swojego sprzętu uruchomieniem takich gier, komedia. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wbrew pozorom na PS2 nie było takich gierek, dopiero XBLA wprowadził gatunek gier za 10$.
Jak kupiłem X360 i zagrywałem się w gry pokroju Castle Crasher lub Super Meat Boy, to zacząłem się zastanawiać czemu w takie gry nie grałem wcześniej. Bo krótkim researchu okazało się, że wtedy wychodziły tylko triple A za 200zl. Jedyną grą tego typu był Alien Hominid. Cyfrowa dystrybucja pozwoliła się rozwinąć takim grom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2015 o 18:05, Niflheim napisał:

Nie ma to jak powierzchownie oceniać potencjalny sztos. Dziwne są też komentarze typu
"JEZU JAK MORZNA WTO GRAC NEXT GEN PFFF HEHS", które widać czasami pod newsami na temat
małych indie gier na konsole - tak jakby na PC nikt nie ważył się zbrukać swojego sprzętu
uruchomieniem takich gier, komedia. ;D


Szczerze to ja nigdy ani na PC ani na PS3, ani na PS4 nie odpalilem takiej gry i nie odpale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze to ja nigdy ani na PC ani na PS3, ani na PS4 nie odpalilem takiej gry i nie
> odpale.

I luz, ja szanuję Twoją strategię wyboru gier. Ale nie ukrywam, że jednocześnie Tobie i Tobie podobnym współczuję, bo niejednokrotnie tracicie bardzo dużo świetnej zabawy i wybornych doświadczeń, jakie oferują te pikselowate arcydzieła.

Przy okazji, wracam do sequelu War of the Human Tanks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest 1080p i 60 FPS?

Nie no, ja nie mówię, że takie gry to crapy, ale po current genach oczekiwałem m.in. przepięknej grafiki oraz wydajności. Skoro nie chodzi o grafikę ani o wydajność, po co nam kolejne generacje konsol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że jedna gra ma przestarzałą grafikę nie oznacza, że każda taką ma więc nowe generacje są jak najbardziej potrzebne. Grę można wydać na ps2 albo mało kto już je używa więc dobrze, że gra jest dostępna dla szerszego grona użytkowników.To nie jest chyba bardzo skomplikowane. Jak czytam powyższe komentarze to mam wrażenie, że dla niektórych problemem jest logiczne myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2015 o 18:18, Cykada85 napisał:

Szczerze to ja nigdy ani na PC ani na PS3, ani na PS4 nie odpalilem takiej gry i nie
odpale.


Nikt cię do tego nie zmusza. Bawi mnie tylko, że gdy w morzu tych indyków 2D pojawi się naprawdę dobra gra (niejednokrotnie lepsza niż duża część gier AAA) potrafi zostać w troglodycki sposób zbesztana, choć taka osoba nie bierze nawet poprawki na to, że to małe projekty tworzone przez nawet jedną osobę (tak jak np. Axiom Verge właśnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A jest 1080p i 60 FPS?
>
> Nie no, ja nie mówię, że takie gry to crapy, ale po current genach oczekiwałem m.in.
> przepięknej grafiki oraz wydajności. Skoro nie chodzi o grafikę ani o wydajność, po co
> nam kolejne generacje konsol?
Takich gier będzie więcej.
15 lat każdy mógł zrobić grę 3D, która jako tako wyglądała.
Teraz koszty zrobienia gry spełniającej obecne standardy grafiki są tak duże, że tylko największe studia mogą sobie na to pozwolić, więc te mniejsze uciekają to pixel-artu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2015 o 20:14, Gumisiek2 napisał:

A jest 1080p i 60 FPS?

Nie no, ja nie mówię, że takie gry to crapy, ale po current genach oczekiwałem m.in.
przepięknej grafiki oraz wydajności. Skoro nie chodzi o grafikę ani o wydajność, po co
nam kolejne generacje konsol?


Po to, abyś mógł na pececie zagrać w jakiekolwiek gry AAA :]

A co do tej gry - nie razi mnie. Co chwilę widzę na steam kolejne pecetowe exy rozpikselizowane do granic możliwości, że niby moda na "pixel art" (szkoda, że z art nie mają najczęściej nic wspólnego). Tym samym - nic nowego i nie rozumiem bicia piany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2015 o 21:21, Niflheim napisał:

Nikt cię do tego nie zmusza. Bawi mnie tylko, że gdy w morzu tych indyków 2D pojawi się
naprawdę dobra gra (niejednokrotnie lepsza niż duża część gier AAA) potrafi zostać w
troglodycki sposób zbesztana, choć taka osoba nie bierze nawet poprawki na to, że to
małe projekty tworzone przez nawet jedną osobę (tak jak np. Axiom Verge właśnie).


Masz racje ale to sie bierze bardziej z flustracji ze nie ma jakis nadzwyczajnych gier na nexgeny jeszcze, wiec jak ludzie czytaja naglowek ze KOLEJNY HIT na PS4 a gra wyglada jak z przed 20 lat to mozna sie zawiesc/zirytowac :) Wyszedl rowniez tydzien temu swietny Bloodborne, ale jest to jednak gra nie dla wszystkich.

Ale fana takich gier zycze milej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować