Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony ujawniło ofertę PlayStation Plus na kwiecień

25 postów w tym temacie

Never Alone wymiata - polecam gorąco od siebie.

Killzone''a sobie niedawno kupiłem, ale za grosze, więc mi nie żal. Jestem cały happy za MonsterBag za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dishonored z tego co pamietam juz dawno bylo za free na xbox na zawsze. Dobrze ze jest konkurencja bo sony by juz nic nie robilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi przecież tutaj nie ma żadnych gier ?! Co to ma być ? Jaka bieda. MS bez problemu zjadło SONY. Zazdroszczę posiadaczom klocków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacenie abonamentu jakim by nie był. Nie uważam żeby gry były za darmo ;)
co do tytułów, same hity. Aż nie wiem jak ja będę do pracy się wysypiał.... Słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja bym bez ironii powiedział że to bardzo mocny miesiąc. Dwa niekwestionowane hity, a i te mniejsze gry wyglądają bardzo ciekawie. Na tyle, że część pewnie kupiłbym osobno w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli dokładnie to o czym pisałem w poprzednim tekście. PS4 znowu dostał jakieś indyki. I jeszcze PS plus stało się abonamentem żeby grać po sieci. Coraz mniej powodów żeby wybierać PS4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam posiadaczom PS4 którzy jeszcze nie grali grę Valiant Hearts: The Great War jest do pobrania w ps+ . Jestem w szoku ze taka gra jest dostępna za darmo bo dał bym za nią każdą złotówkę, gra jest genialna wzrusza i pokazuje jak okropna i bezsensowna jest wojna światowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Killzone Mercenary jak dla mnie najlepsza czesc serii, jedyna ktora skonczylem kilkakrotnie i wbilem platynke. Co do reszty to Indie nie dla mnie, a Dishonored kompletnie mi sie nie podobal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze malkontenctwo rozlewa się po forum. Dają gry za free - w abonamencie, ok, ale mimo wszystko - a Ci jeszcze narzekają, że mało i nie takie.
Ciekawe gdzie byście kupili tyle gier na dwie konsole za raptem 27 zł. I to co miesiąc.
Ja jestem zadowolony z Dishonored i Never Alone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry miesiąc, szczególnie Vita dostaje bardzo dobry tytuł który kupiłem na premierę i nie żałuje bo Killzone jest bardzo dobry. Chętnie przytule Never Alone. Reszta jakoś nie ciągnie mnie ale dlatego że mam co ogrywać jeszcze z poprzednich miesięcy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że te indyki na PS4 są dobre bo na marzec trafiły się słabe na mój gust.
Rzeczywiście Valiant Hearts: The Great War się broni, bardzo fajna gierka ale już Oddworld: Abe''s Oddysee New N'' Tasty i OliOli to słabizna - włączyłem i zaraz wyłączyłem.

Wiem że w.w. gry mogą się podobać wielu osobom ale mogli dać coś lepszego.
Luty był najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie PS4, podobno najlepszą konsolę obecnej generacji, a teraz widzę, że był to bardzo duży błąd. Prawie nie ma na nią gier, w które można grać w kilka osób, wszystko jest online, bardzo drogie nowe gry, do tego subskrypcja na ps+ to jest jakaś beznadzieja. Nie po to kupowałem konsolę z bardzo dobrą grafiką, żeby teraz grać w same platformówki, z czego większość stylizowana na lata 90. Chyba pora pozbyć się tego złoma i zainwestować w jakiegoś lepszego PCta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Dragoniro - troll czy osoba z IQ wysokości temperatury pokojowej?

Wiem że hejterzy mają hejtować ale po co udzielają się ludzie, którzy najprawdopodobniej nawet nie mają konsoli?

Ktoś zapoda jakiś dobry artykuł na temat tego zjawiska? Słowa Lema zawsze będą aktualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeny, ludzie wyluzujcie! xbox w tym miesiącu dał dwa razy więcej gier i z tych 6 podpasowały mi tylko dwie! i nie robię jakoś tragedii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie sobie, Sony coś bardzo wolno się rozpędza z tymi grami na ps+, ale to nie problem. Dorosłem na tyle, by nie decydować się na zakup PS4, dla gier z PS+, więc mi to lata, co tam oferują, ale zawsze przytulę coś ciekawego.

PS. Ale z gier na vite bardzo się cieszę, są bardzo przednie z tego co widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy PS4 już się włączyła moda na bicie lidera. Nie ważne za co, ale to modne. Droga wolna, idźcie do konkurencji. Gwarantuje że szybko pożałujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować