Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Chronicles: China zadebiutuje 22 kwietnia

15 postów w tym temacie

Podzielili grę na trzy części… założę się, że łączny koszt grubo przekroczy 250 zł, a gra nie będzie miała do zaoferowania nic więcej jak ciągnące się w nieskończoność poziomy. Grafika ja z smartphon''ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gra początkowo miała być częścią Season Passa do Assassin''s Creed Unity, ale gdy DLC Dead Kings (również wchodzące w skład Season Passa) zostało udostępnione za darmo wszystkim graczom, firma zdecydowała się na sprzedaż Chronicles osobno."

Ach ten Ubisoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy jestem znaczy się byłem fanem serii AC... kiedyś ludzie narzekali, jedna część rocznie ? to jakiś tasiemiec, jednak mi się bardzo podobało i łapałem wszystko po kolei od AC1 po AC:U, które mnie strasznie zawiodło i wg. mnie było gorsze od AC1 :P Teraz wychodzi tyle części, że ciężko ogarnąć co jest robione dokładnie a co jest crapem zrobionym na szybko. Jeśli już dochodzimy do trzech części w przeciągu roku albo i czterech jak w tym przypadku ( chodzi mi o rok astronomiczny nie kalendarzowy )... to ja jednak podziękuję. Zresztą już dawno to zrobiłem i od czasu AC:U przysiągłem nie zaprzątać sobie głowy tą serią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o was, ale UWIELBIAM jednoczęściowy internetowego serii (bardzo powtarzalne wiem, ale hej, gdzie indziej można dostać 1 vs 10000000 wojenną grę?) I widząc je łączyć One Piece Online do niego po prostu bardzo mnie podnieca!
Kto jeszcze czeka na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft chcę wycisnąć z marki ile się da. Widocznie przewiduje, że jej żywot nie będzie długi albo wręcz przeciwnie chcą zrobić wrażenie, że albo jesteś w nurcie z asasynami, albo graj sobie w "nieliczące się gry". Ja już odczuwam zmęczenie serią, a do tej pory kupowałem wszystko jak leci (pomijając rzeczy typu freedom cry). Jeszcze Rogue mi został, ale chyba wezmę na wstrzymanie przy następnych częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2015 o 08:35, doctorwho napisał:

"Gra początkowo miała być częścią Season Passa do Assassin''s Creed Unity, ale gdy DLC
Dead Kings (również wchodzące w skład Season Passa) zostało udostępnione za darmo wszystkim
graczom, firma zdecydowała się na sprzedaż Chronicles osobno."

Ach ten Ubisoft.

Z tego co mi wiadomo to nadal jest część SP jeśli ludzie go kupili wcześniej. Po prostu ze względu na to, że SP już nie ma (no trudno, żeby kasowali 7 dych za SP bez jednego z ważniejszych dodatków jakim było fabularne DLC) to można też to kupić oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2015 o 08:48, DziaDD napisał:

Szczerze powiedziawszy jestem znaczy się byłem fanem serii AC... kiedyś ludzie narzekali,
jedna część rocznie ? to jakiś tasiemiec, jednak mi się bardzo podobało i łapałem wszystko
po kolei od AC1 po AC:U, które mnie strasznie zawiodło i wg. mnie było gorsze od AC1
:P


To bardzo ciekawe. Unity jest dla Ciebie " crapem " ze względu na problemy techniczne, czy w ogóle? Dla mnie, to jedna z trzech najlepszych odsłon serii AC ( obok dwójki i trójki ), a zawieść można się na Rogue ( krótki, brzydki i nieciekawy ), a nie na Unity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To bardzo ciekawe. Unity jest dla Ciebie " crapem " ze względu na problemy techniczne,
> czy w ogóle? Dla mnie, to jedna z trzech najlepszych odsłon serii AC ( obok dwójki i
> trójki ), a zawieść można się na Rogue ( krótki, brzydki i nieciekawy ), a nie na Unity.
>
Nie nie, nie dlatego iż miało problemy techniczne, po tym gier nie oceniam :) Raczej nie czułem się przy AC:U tak jak przy innych częściach, i AC:U było jedyną częścią przy której nie miałem ochoty robić "znajdziek" i misji pobocznych, tylko jak najszybciej dobrnąć do końca i uwierz mi odetchnąłem z ulgą jak już skończyłem. Postacie mnie tak nie ciekawiły i nie czułem frajdy jak przy innych częściach. Nawet nowe typy zadań jak śledztwa i nowy system "parkour", nie sprawiły bym zmienił zdanie. Zwyczajnie dla mnie nie było tego czegoś jak w przypadku AC 2 czy AC 4. Każdy ma swoje gusta i już z tym niestety nie wygrasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2015 o 13:28, DziaDD napisał:

>
Nie nie, nie dlatego iż miało problemy techniczne, po tym gier nie oceniam :) Raczej
nie czułem się przy AC:U tak jak przy innych częściach, i AC:U było jedyną częścią przy
której nie miałem ochoty robić "znajdziek" i misji pobocznych, tylko jak najszybciej
dobrnąć do końca i uwierz mi odetchnąłem z ulgą jak już skończyłem. Postacie mnie tak
nie ciekawiły i nie czułem frajdy jak przy innych częściach. Nawet nowe typy zadań jak
śledztwa i nowy system "parkour", nie sprawiły bym zmienił zdanie. Zwyczajnie dla mnie
nie było tego czegoś jak w przypadku AC 2 czy AC 4. Każdy ma swoje gusta i już z tym
niestety nie wygrasz :)


Widzisz, mnie znudził AC4: nieciekawy, drewniany bohater, za dużo pływania, za mało Assassyna w Assassynie, za dużo piracenia. Unity to powrót do Assassyńskiego klimatu, do tego Arno jest ( dla mnie ) sympatyczniejszy niż Edward. A znajdźki jakoś nigdy mnie nie interesowały, szukam tylko skrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za gówienko ? Widzę, że na siłę zrobili DLC i do tego zmieszali głównego bohatera z ACII, żeby polepszyć wizerunek gry. Myślałem, że historia Desmoda miała swój koniec w ACIII. Co za porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ło boże, ile negatywnych komentarzy o serii AC się od razu pojawiło. Reklama AC Chronicles China pojawiła się jeszcze przed premierą ACU. Wszystko ma bazować na tym, że w serii Chronicles Ubi skupi się na okresach, których chcą fani, a nie ma na razie szansy doczekać się pełnoprawnej odsłony. Pojawił się już nawet pre-order - na Steamie 10 euro, na Uplay Shopie 40zł. Nie jest więc jakoś masakrycznie drogo.

Co do poprzednich odsłon, to może i AC4 nie było jako-takim Asasynem, ale wprowadziło pewną nową jakość do serii. Skupienie się na aspekcie aktywności morskich sprawiło, że to nie była kolejna taka-sama gra z serii. Dla mnie to był strzał w dziesiątkę, bo mechanika gry jest wręcz idealna do takich wariacji i szczerze mówiąc, to liczę, że niedługo doczekamy się zapowiedzi samodzielnego Black Flag 2. Tak samo nie uważam, żeby bohaterowie byli słabo napisani, to dość specyficzny okres w historii i trzeba wziąć pod uwagę to, że system wartości był mocno zachwiany, przez co i bohaterowie są inni.

W ACU nie miałem okazji zagrać, ale zabrałem się za lekturę książki, która okazała się bardziej uzupełnieniem do gry (której de facto ciągle nie znam) i szczerze mówiąc postać Elise de la Serre bardzo mnie zaciekawiła, a wiele wzmianek o Arno Dorianie sprawił, że napaliłem się na grę jeszcze bardziej. Do tego słyszałem wiele opinii, że pod kątem fabuły równa się z mistrzowską dwójką, więc wyczuwam, że ktoś tu jest zwyczajnie zmęczony materiałem. Chociaż, to dość pochopna opinia, bo sam jeszcze nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować