Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Charytatywne DLC do This War of Mine pomogło 350 syryjskim dzieciom

11 postów w tym temacie

A czy planowane są podobne akcje charytatywne dla dzieci w Iraku których rodziny zostały rozbite przez naloty amerykańskich dronów bądź poprzez zachorowania na nowotwory spowodowane używaniem w czołgach amunicji ze zubożałym uranem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczytny cel ale jak autor mysli że COŚ to zmieni to jest nieźle naiwny lub żyje w krainie Nibylandii. Raczej powinien być tytuł:

"Jeśli sądziliście, że ostatnia akcja charytatywna zaproponowana przez 11 bit Studios nie odniesie sukcesu to byliście w dużym błędzie."

Bo sama akcja kompletnie nic nie zmieniła. Kiedyś kasa się skończy, dzieciaki wrócą tam gdzie były a na dodatek codziennie będą nowe. Więc to kompletnie nic nie zmienia lecz owszem chwilowo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie prace? Co? Jak mam to rozumieć? Że jak ktoś nie kupi tego DLC do 3 kwietnia, to nie ma potem szansy zdobyć 100% osiągnięć? Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem te dzieci, w ramach muzułmańskiej wdzięczności coś wysadzą. Ewentualnie obetną głowę jakiemuś jeńcowi. To doprawdy szczytny cel wspomagać kraje które są wylęgarniami terrorystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to ważne na co idą te pieniądze, są to pieniądze firmy... A mówienie o ludziach z tamtych regionów "terroryści" jest nie na miejscu... Przynajmniej w pewnym stopniu podniesie to poziom życia ludzi, którzy nie mieli tyle szczęścia co Wy, urodzić się w kraju gdzie na szczęście jest jeszcze pokój. Kto Wam do głowy takiego syfu powkładał by wygadywać takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2015 o 18:10, JayL napisał:

Okresowa pomoc też znaczy bardzo wiele, szczególnie dla tych ludzi. Doceń to zamiast
marudzić.


Wyraźnie tylko poprawiłem a nie że nie doceniam. Doceniać to jedna a wyolbrzymiać lub pociskać kity to drugie. Przecież nie mówie że to nic nie warte. Tylko takie bredzenie newsmena jest typowe dla świata aby uspokoić swoją dusze. Zrobiłem kupując dlc już mam czyste sumienie i ludzie idą w inną strone bo uważają że pieniądze załatwiają sprawę. Otóż nie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować