• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Rodriquezzo

Problem z uruchomieniem

Pytanie

Witam,

mam problem z grą Victoria 2 , kupiłem ja wczoraj na Bundlu i dzis po zainstalowaniu nie mogę jej wlaczyc. Włącza sie ekran startowy, ekran ładowania, i gdy zmieni się ekran ładowania na "Initialising Maplogic" to gra się wiesza a na pulpicie wyskakuje okno z napisem:

''File exception:

Exception in: virtualfilesystem.ccp, line 662. Description: Nie można odnaleźć określonego pliku"

Mój komputer:
Karta Graf. - GeForce GTX 770
CPU - Intel(R) Core(TM) i5-3470 CPU @ 3.20GHz
RAM - 8.1 GB

Myślę że to aż nadto żeby uciągnąć tą gre wiec nie wiem w czym lezy problem, a rozwiązania nigdzie nie widziałem. Liczę na szybka pomoc

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

  • 0

Oto co musisz zrobić:
"Go to the game folder, and to the maps folder and empty the cache folder you find there.
Then go to the documents\paradox interactive\victoria 2 and delete any cache

Then start up the game ''manually'' (not through steam) by double clicking on the v2game.exe file in the game dir. After the cache has been built up properly it now works fine in steam for me."

Czyli po naszemu:
Otwórz główny folder gry, a następnie folder maps i wyczyść folder cache który tam znajdziesz. Następnie udaj się do documents\paradox interactive\victoria 2 i pokasuj cały cache.

Po tym zabiegu uruchom grę manualnie (nie przez Steam) klikając podwójnie na v2game.exe w folderze gry. Po tym gdy nowy cache zostanie stworzony poprawnie będziesz już mógł uruchamiać grę normalnie przez steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować