Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Today
 2. CDRV

  Subnautica do pobrania za darmo

  Jesli lubisz survivale to proponuje Conan Exiles czy Ark a pozatym wyglada ze polubisz No Mans Sky ^^
 3. Przeczytaj cały tekst "Book of Demons opuszcza fazę Wczesnego Dostępu" na gram.pl
 4. Po pierwsze to co ma fun z coopu i poziom trudności do jakości fabuły? Po drugie sam napisałeś że fabuła w DoW jest szczątkowa, a mimo to lepsza niż w SC2. Nie rozumiem.
 5. dariuszp

  Subnautica do pobrania za darmo

  Unikajcie tej gry jak ognia :P Tyle godzin co w nią wsiąknąłem to wow... Gra ma niesamowity klimat. A jak zaczniecie budować podwodne bazy to umarł w butach. Po dziesiątkach godzin miałem flotę statków, bazy w każdym regionie i wszystkie były w pełni samowystarczalne. I btw, na początku kusi żeby wyłączyć potrzebe picia wody, spożywania pokarmów itp. Ale dodaje to wiele smaku do gry. Wymaga bardziej przemyślanych decyzji (dłuższa eskapada wymaga zaopatrzenia się w prowiant) no i sprawia więcej frajdy gra kiedy każda baza ma farmę jedzenia :-)
 6. Przeczytaj cały tekst "Subnautica do pobrania za darmo" na gram.pl
 7. Wczoraj
 8. Gdyby w kwestii DoWa 2 mowa była o samym Chaos Rising, to bym się jeszcze zgodził. Podstawka odpada. Większość misji to tylko "idź na drugi koniec mapy i nakop gościowi z większym healthbarem", a argument o poziomie trudności można by zaakceptować gdyby nie to, że przy odpowiednim doborze talentów Cyrus jest w stanie solować większość map bez większego problemu nawet na primarchu.
 9. Wzrost wydajności i bajery? ...ciekawe czy i aktualizacja spi****** mi sterowniki karty dźwiękowej.
 10. Mateunio124

  mam problem z rejestracja

  Mam Problem z rejestracją gry prosze o pomoc z góry dziekuje
 11. Przeczytaj cały tekst "AMD z dużą aktualizacją sterownika Radeon Software Adrenalin – 2019 Edition 18.12.2" na gram.pl
 12. Bardzo atrakcyjna cena - tyle co na Steam.
 13. Przeczytaj cały tekst "Northgard - DLC Nidhogg, Clan of the Dragon w ofercie sklepu Sferis.pl!" na gram.pl
 14. Znaczy co tam jest tak wspaniałego? Szczątkowa fabuła? Powtarzalne misje na tych samych mapach po kilka razy? Wspaniałego nie ma nic. Jest za to spory fun na coopie. A fabuła, mimo, że szczątkowa, bardzo pasuje do świata i jest klimatyczna. W SC2 nie trzeba używać mózgu, nawet na trudnym poziomie trudności zalewasz wszystko falą jednostek i tyle z misji. W Dawn of war II na wyżyszch poziomach trudności jednak trzeba trochę się postarać i używać skilli postaci (!). Nie mówię, że kampania w starcrafcie 2 jest zła, jest po prostu średnia a fabuła dorasta do pięt najwyżej filmom akcji klasy B.
 15. Przeczytaj cały tekst "Kanye West bardzo chce się spotkać z Hideo Kojimą, ale planów nie zdradził" na gram.pl
 16. > World War 3 cieszy się ogromną popularnością nom, całe 400 ludzi w nią teraz gra :)
 17. Przeczytaj cały tekst "World War 3 od The Farm 51 otrzymało nową mapę - Smoleńsk" na gram.pl
 18. Nie wiem kogo jeszcze ruszają takie ckliwe historyjki.  Nie wróżę Anthem świetlanej przyszłości. Bokiem mi już wychodzą te wszystkie egzoszkielety i kolorowe robociki. Gier z tym motywem było ostatnio aż za dużo: Call of Duty, Destiny, Mass Effect, Titalfall. Jeśli ktoś palnuje zakup, to radzę poczekać z 2-3 tygodnie po premierze i kupić za połowę ceny.
 19. ZubenPL

  Red Dead Online z mikropłatnościami

  No nie ma lootboxów to fakt ale nie zmienia to faktu że to czyste P2W jak w starych darmowych MMO i innych tego typu grach. Ja nic do tego nie mam, ale widzę ludzi którzy płaczą na głupie skorki w innych grach ale już u Rockstara nie widzą problemu z ewidentnym p2w.
 20. Renchar

  Red Dead Online z mikropłatnościami

  Tu płacisz za samom walutę za która kupisz co chcesz. Wydasz 200zł i masz co chciałeś. W innych grach kupowałeś skrzynki z losową zawartością mogłeś wydać 10tyś zł i nie trafić tego co ci potrzebne.
 21. Renchar

  Red Dead Online z mikropłatnościami

  Tu płacisz za samom walutę za która kupisz co chcesz. Wydasz 200zł i masz co chciałeś. W innych grach kupowałeś skrzynki z losową zawartością mogłeś wydać 10tyś zł i nie trafić tego co ci potrzebne.
 22. ZubenPL

  Red Dead Online z mikropłatnościami

  Czemu w tym przypadku ewidentnego p2w jak w GTA V nikt nie płacze jak przy Battlefroncie i innych grach?
 23. Przeczytaj cały tekst "Red Dead Online z mikropłatnościami" na gram.pl
 1. Załaduj więcej aktywności