Zaloguj się, aby obserwować  
KrzaczeQ

Tony Hawk American Wasteland //HELP//

95 postów w tym temacie

Mam problem z jedną z misji w grze (mam oryginał),a dokładnie chodzi o misję w Beverly Hills w której uczę się tricków w manulalu.
Wykonuję wszystkie polecenia tego gościa do czasu gdy na liście tricków pojawia się "stanie na rękach (G+G)".
Gra jakby "nie zalicza mi" tej sztuczki gdy wykonyję daną kombinację :(
Próbowałem już chyba 3 razy jakoś do tego podejść ,ale trick nie znika z listy. ;((
Jeśli ktoś zna rozwiązanie mojego problemu proszę o "w miarę szybką pomoc" bo jutro wyjeżdżam i chciałbym jeszcze pograć.:D:D

Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm.. w grę dawno trochę grałem... a to na pewno ta kombinacja ? Spróbuj może "inne" stanie na rękach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym problem,że nie ma czegoś takiego jak "inne stanie na rękach" :(
Obok nazwy tricku jest podana kombinacja.
Ja ją wykonuję,a gra nic.:((
Wszystko inne łapie,a to nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś rozpocząć całą misję od nowa ? Jeżeli jest taka możliwość, to powinno pomóc. Jeśli nie, reinstall, bądź modlitwy i wpłaty na konto Ojca Rydzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misję rozpoczynałem ponownie (jak już mówiłem w 1 poście) ponad 3 razy i nic to nie dało ;/
Z reinstallem poczekam ,może w końcu się uda :D:D:D:D
Za rydza thx. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może musimy napisać jakiś list do pomocy technicznej, albo coś w tym stylu??
Ja niedługo spróbuję zrobić reinstall.

Jeśli uda ci się to jakoś inaczej rozwiązać, to pisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 16:54, fantasyh napisał:

Ktokolwiek?

możesz zrobić jedną rzecz zmień w konfiguracji przy tym tricku ustawienia pada/klawiatury (zależnie na czym grasz) ja miałem taki problem w udergroundzie2 nie "łapał" mi jednego ustawienia co za tym szło nie mogłem zrobić kombinacji, zmieniłem załapał i potem wróciłem do początkowych ustawień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 16:58, natanadler napisał:

> Ktokolwiek?
>
możesz zrobić jedną rzecz zmień w konfiguracji przy tym tricku ustawienia pada/klawiatury (zależnie
na czym grasz) ja miałem taki problem w udergroundzie2 nie "łapał" mi jednego ustawienia co
za tym szło nie mogłem zrobić kombinacji, zmieniłem załapał i potem wróciłem do początkowych
ustawień.

Nie, problem jest taki że nazwy triku - w opisie zadania i przy wykonywaniu triku są różne. Więc gra nie zalicza ci go bo myśli że wykonujesz inny trik. Zastanwiałem się czy jest jakiś sposób na usunięcie patcha polonizacyjengo.
Żadnej odpowiedzi od samego CD-Projektu, żadnej poprawki, nic.. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 18:49, Sawyer3 napisał:

Również zaważyłem różnice w nazwie tricku. Chyba przydałby się jakiś patch.

To wręcz nie pozwala ukończyć zadania i nie możesz pchnąć fabuły dalej. Patch jest tu koniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem na planszy Santa Monica. Doszedłem tam do Tony''ego Alvy i nie mogę wykonać zlecanego przez niego zadania. Oba manuale robie bez problemu, ale z Bert Slide''em mam problem. Pachołki mam omijać od wewnętrznej czy zewnętrznej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 13:15, Jakub Wędrowycz napisał:

Mam problem na planszy Santa Monica. Doszedłem tam do Tony''ego Alvy i nie mogę wykonać zlecanego
przez niego zadania. Oba manuale robie bez problemu, ale z Bert Slide''em mam problem. Pachołki
mam omijać od wewnętrznej czy zewnętrznej strony?


od wewnetrznej, po zewnetrznej bys sie nie zmiescil :-) najlatwiej zrobic to przetrzymujac naraz pzycisk odpowiedzialny za ollie i ten za bert slide, wtedy szybko kilkasz prawo lewo i jakos jedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Wydaje mi sie że CDProjekt zrobiło jakiś błąd jak polonizowali grę więc trzeba poczekać na patch który to naprawi. Napisałem do nich w pomocy technicznej i jutro mam dostać odpwiedź więc zobaczymy co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdobry gramowicze mam problem w zadanu w Beverly Hills o nazwie zdobądż zieloną kopułę, klepię w KP2 i nic się nie dzieje co robię nie tak?.Czy u was też nie można się ruszać bo w zadaniu.Bo piszę złap linę i klep w KP2 ale jak mam złapać linę gdy nie można się ruszać pomocy!!!!

Z góry dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować