Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Resident Evil 7 ma się sprzedać w 4 milionach kopii. Na początek

6 postów w tym temacie

Zeby im oscia w gardle ten Rezydent nie stanal.... To prawdopodobnie bedzie dobra gra ale wyglada na to ze wiecej bedzie miala wspolnego z Penumbra, Outlastem czy Amnesia albo Soma niz standardowymi residentami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@CDRV - Podpisuję się obiema rękami pod Twoim komentarzem. Ludzie gnoili szóstą część, ale była ona przynajmniej świetnym shooterem i poprawnym horrorem. A to wygląda jak Outlast 3 - kompletnie przygodówkowo, praktycznie zero walki. Jeśli Capcom tak rozumie "powrót do korzeni", to również życzę im srogiej porażki. Boli mnie to zwłaszcza dlatego, że RE6 wraz z postacią młodego Weskera zostawiał fajną furtkę do ciekawej kontynuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ReVII nie jest zapewne tym, na co wszyscy liczyli, w tym i ja. Spodziewałem się już czegoś bliżej Re:R lub RE:5. Jednak oddali nam do dyspozycji FPS Survival Horror. W sumie oddadzą. Pełno jest znaków zapytania, kilka odpadło po prezentacji krótkich filmików, ale wciąz to nie będzie tn RE, którego pamiętamy. Będa remastery, tylko czy chcemy grac w to samo czy raczej już w dalsze perypetie bohaterów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować