Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Witam, mam ogromny problem.. Posiadam PS3 slim 250GB i.. dziś rano odpalam sobie killzone 3, gram, gram i tu na nagle taki dziwny dźwięk ze środka konsoli jakby płytka się zacięła i ją coś odbijało ciągle do tyłu, to ja klikam, płytka wyjeżdża, a dźwięk nadal się wydobywa z konsoli, zrobiłem restart wszystko działało, wszedłem na ps store i zacząłem ściągać demo infamous 2, zostawiłem ściąganie i aby wyłączyło konsolę po zakończeniu ściągania, teraz chciałem włączyć konsolę, to czekałem około 1-2min zanim się włączyła, był czarny ekran, gdy się pojawiło już logo ps3 to po chwili zniknęło i miał się pojawić ekran wyboru profilu, ale nic się nie wyświetliło. Restartuje to znowu 1-2 min i pojawia się napis ps3, ale było chyba z 5 FPS.. To ja znowu restart i tutaj włączyło się szybko i informacja, coś tam z dyskiem, że mógł ulec awarii.. Klikam ok i zaczyna się jakieś przywracanie plików czy coś.. stanęło na 43% i dopiero w 30 minut wskoczyło na 50%.. Wie ktoś może co z tym fantem robić? Konsola ma około rok i 2 miesiące.

LOL, zakończyło przywracać, konsola się włączyła i znowu ten sam błąd i znowu zaczyna przywracać pliki.. -_-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 16:05, nightfaler napisał:

Niech mi ktoś ogarnie co znaczy "Franchises";3?

Ogólnie coś w stylu "marka"... jak Call of Duty itp... czyli wszystko co wychodzi tasiemcowo, jest reklamowane i przez to świetnie się sprzedaje :D


BTW-
CO Z WELCOME BACK? :D

EDIT.
Już mam -
"You may have noticed that the content promised as part of the Welcome Back offer is not yet live. It is currently in the final stages of testing and will be available to download very soon; we’ll be sure to let you know when."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktos z was uzywa wifi do gry przez neta na playu? u mnie jak uzywam wifi sa straszne lagi, ze sie grac prawie nie da w fpsy, na kabel zabardzo nie mam w tej chwili jak podlaczyc. da sie cos zrobic zeby polepszyc polaczenie? play jest w tym samym pokoju co router, doslownie 2,5 metra od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 16:46, diablolod napisał:

ktos z was uzywa wifi do gry przez neta na playu?

Ja używam.

Dnia 03.06.2011 o 16:46, diablolod napisał:

u mnie jak uzywam wifi sa straszne lagi <ciach>

Dziwne, ja korzystam z routera, który jest piętro wyżej i nie mam najmniejszego problemu z lagami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 16:46, diablolod napisał:

ktos z was uzywa wifi do gry przez neta na playu? u mnie jak uzywam wifi sa straszne
lagi, ze sie grac prawie nie da w fpsy, na kabel zabardzo nie mam w tej chwili jak podlaczyc.
da sie cos zrobic zeby polepszyc polaczenie? play jest w tym samym pokoju co router,
doslownie 2,5 metra od niego

Hmm - pokombinuj z ustawieniami routera... czasami bywa tak, że za dużo osób korzysta z jakiegoś adresu (DNS, IP) i wtedy występują konflikty serverów, lagi i inne rzeczy tego typu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również używam wifi do połączenia z netem PS3 i nie mam z tym najmniejszych problemów, jedyny to na początku było ustawienie routera w takim miejscu żeby mieć full zasięg i jest git ;) .

Wie ktoś kiedy będzie dostępny content z programu "welcome back"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Welcome Back Package już jest na PSS. Można sobie wszystko aktywować co tam komu się należy. Oczywiście ruch w sieci kosmiczny (przy włączeniu konsoli wylogowało mnie z miejsca z PSN, a przy próbie ściągnięcia gry ciągłe błędy), tak więc nie wiem czy nie lepiej zwyczajnie poczekać choćby do późniejszych godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 19:25, Siriondel napisał:

Welcome Back Package już jest na PSS. Można sobie wszystko aktywować co tam komu
się należy. Oczywiście ruch w sieci kosmiczny (przy włączeniu konsoli wylogowało mnie
z miejsca z PSN, a przy próbie ściągnięcia gry ciągłe błędy), tak więc nie wiem czy nie
lepiej zwyczajnie poczekać choćby do późniejszych godzin.


Dzieki, biore sie za probe sciagania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam problem :/
Włączyłem sklep, wbiłem na te darmowe gierki, dałem coś żeby pobierało (na te 2 darmowe), ale wyskoczył błąd ofc. Teraz jak próbuje wejść na Welcome Back, to mam tylko PlayStation+ Free opcje, nie ma tych 2 gierek za free.... nie wiem czy uznało mi jakobym już wykorzystał, czy to chwilowy błąd sklepu. Aż się boje teraz aktywować PS+ jeśli coś takiego znowu by miało się stać :/ Jak jutro dalej będzie taka lipa, to chyba trzeba będzie pisać do Sony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie musisz pisać :P
Wbijaj w XMB w zarządzanie kontem -> zarządzanie transakcjami -> lista usług (czy jakoś tak, nie znam polskich nazw zakładek, mam angielskie XMB ustawione). Tam masz teraz usługę "PlayStation Network Promotions". Wejdź w szczegóły i znajdziesz tam przycisk "Select Content", po kliknięciu którego przekieruje Cię na stronkę z grami.
Mi udało się właśnie tak włączyć ściąganie Dead Nation i Wipeouta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 20:10, MastAlol napisał:

dałem coś żeby pobierało (na te 2 darmowe),


Sprawdź historię pobierania (jedna z tych kilku małych ikonek na samej górze sklepu) - tam będziesz mógł pobrać gry jeśli jakieś już wybrałeś; chociaż wyskoczył błąd. Możesz też wejść do: Menu główne konsoli --> Konto --> account manager --> service information (czy coś podobnego) i tam gdzieś masz napisane ile zostało ci darmowych gier do pobrania.

Mi cały czas wyskakiwały błędy. Ale po kilkunastu próbach udało mi się kupić ten "welcome back program service" który umożliwił mi dodanie dwóch gier do listy ściągania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 21:05, Mafioso_PL napisał:

Ktoś mi palnął że PS3 nie ma 7 rdzeni, a jeden rdzeń + 7 wątków wirtualnych, coś jak
HT w procesorach intela.

Prawda to, czy mogę go zbrechtać ? :D


Z tego co mi wiadomo, to PS3 - The Cell - ma 8 rdzeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować