Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dobra znalazłem dwie sakiewki z bryłkami w sumie mam 92 bryłki po oddaniu 10 temu typkowi ;)
Mam jeszcze jedno pytanie co to za koleś, który stoi nieopodal zawalonej kopalni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 16:45, wdowiakm napisał:

Dobra znalazłem dwie sakiewki z bryłkami w sumie mam 92 bryłki po oddaniu 10 temu typkowi ;)
Mam jeszcze jedno pytanie co to za koleś, który stoi nieopodal zawalonej kopalni?

Jest związany z późniejszym zadaniem... wszystko w swoim czasie.

Swoją drogą, w temacie masz solucję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo dużą prośbę. Chodzi o Skrzypka. Czy ktoś byłby/aby tak wspaniałomyślny, że opisałby mi to zadanie? Chodzi mi, ile dni będzie coś nawijał o świcie i jak to się zakończy. Ja byłem na arenie przed zabawą z Pradawnymi i denerwuje mnie, gdy się teleportuję lub śpię Skrzypek znika. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 17:21, Don Gringo napisał:

Bardzo proszę o pomoc.

Skrzypek w ciągu trzech dni przeprowadzi z tobą trzy rozmowy. Wystarczy że wrócisz na arenę, pogadasz z nim(sam się do ciebie odezwie gdy już go weźmiesz ze sobą) zostawisz go, i nastęnego dnia z powrotem wrócisz. I tak chyba ze trzy razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem tu na forum nowy kiedys gralem w gothica 1 mroczne tajemnic mam zamiar jeszcze raz zagrać tylko mam pytanie bo jak mam wziasc kamien ogniskujący z kanionu troli chyba i ma taki koleś co na plaży mają obuz i niewiem jak odniego wziaść ten kamien ogniskujący jak go zabijam go niema przy sobie jak go zdobyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 19:03, Maciek 92 napisał:

jestem tu na forum nowy kiedys gralem w gothica 1 mroczne tajemnic mam zamiar jeszcze raz zagrać
tylko mam pytanie bo jak mam wziasc kamien ogniskujący z kanionu troli chyba i ma taki koleś
co na plaży mają obuz i niewiem jak odniego wziaść ten kamien ogniskujący jak go zabijam go
niema przy sobie jak go zdobyc??


nie wiem czy łaty jakies instalowałeś do MT, ale ten quest był troche niedorobiony, o ile załatwiłeś królową pełzaczy w nieodpowiednim rozdziale - kamyk był nie do zdobycia, patchem to ponoc poprawili, ale nie wiem czy skutecznie bo nie próbowałem
pozostaje ci insert focus_2 lub jakaś inna cyfra na końcu od 1 do 5 - nie pamietam który to kamień ale chyba nr 2
inaczej nie pchniesz fabuły
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 22:01, castlerock napisał:

> jestem tu na forum nowy kiedys gralem w gothica 1 mroczne tajemnic mam zamiar jeszcze
raz zagrać
> tylko mam pytanie bo jak mam wziasc kamien ogniskujący z kanionu troli chyba i ma taki
koleś
> co na plaży mają obuz i niewiem jak odniego wziaść ten kamien ogniskujący jak go zabijam
go
> niema przy sobie jak go zdobyc??

nie wiem czy łaty jakies instalowałeś do MT, ale ten quest był troche niedorobiony, o ile załatwiłeś
królową pełzaczy w nieodpowiednim rozdziale - kamyk był nie do zdobycia, patchem to ponoc poprawili,
ale nie wiem czy skutecznie bo nie próbowałem
pozostaje ci insert focus_2 lub jakaś inna cyfra na końcu od 1 do 5 - nie pamietam który to
kamień ale chyba nr 2
inaczej nie pchniesz fabuły
pozdr.

a na którym powinienem zabijac królową ??? bo ja zabijam na 2 rozdziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 08:58, castlerock napisał:

szczerze mówiąc to już nie pamietam...stwórz sobie kodem kamień i tyle.

zawsze ja zabijam na 2 nawet bez moda myśle ze trzeba na 2 bo na 3 sie nieda tajpierw trzeba wziasc jaja królowej i dać tym z sekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:34, Maciek 92 napisał:

skad mozna mieć taką zbroje??? dam na screnie


O to samo chciałem zapytać, bo mi się podoba strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:34, Maciek 92 napisał:

skad mozna mieć taką zbroje??? dam na screnie


zanajdziesz ta zbroje w trakcie wypełniania takiego jednego zadania dla maga z obozu przed kopalnia (tego co stoi koło katapulty nie pamiętam ja sie nazywa) nie powiem szczegółów żeby nie psuć zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 12:11, Unser Fuhrer napisał:

Gratuluje awansu :P
Właśnie chce zainstalować MT, warto ?


warto. szczerze polecam. pomimo ze ma trochę bugów gra się wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2007 o 12:58, Widow4 napisał:

zanajdziesz ta zbroje w trakcie wypełniania takiego jednego zadania dla maga z obozu przed
kopalnia (tego co stoi koło katapulty nie pamiętam ja sie nazywa) nie powiem szczegółów żeby
nie psuć zabawy :)

No ja tylko dodam, że jak będziesz ICH szukał, to jest przy jednym trupie... Czytaj notatki. (((Hehe... teraz jest więcej pytań, niż odpowiedzi ^^ )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przeszedłem G1, zacząłem grać w MT i mam pytanie, czy fabuła jest zupełnie inna czy po prostu mod dodaje pare questów? Narazie przyłączyłem się do bractwa i oprócz tej hecy z przemytnikami gra się nie zmieniła... Pytam bo poprostu nie mam ochoty przechodzić tego samego 2 raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 15:53, Unser Fuhrer napisał:

Niedawno przeszedłem G1, zacząłem grać w MT i mam pytanie, czy fabuła jest zupełnie inna czy
po prostu mod dodaje pare questów?


Dodaje kilka questów i jeden cały wątek fabularny (coś takiego jak Noc Kruka do Gothic 2)...

Dnia 28.08.2007 o 15:53, Unser Fuhrer napisał:

Narazie przyłączyłem się do bractwa i oprócz tej hecy z
przemytnikami gra się nie zmieniła... Pytam bo poprostu nie mam ochoty przechodzić tego samego
2 raz...


Nie grałem jeszcze w MT dołączając do Sekty, ale zapewne musisz iść dalej z fabułą, i zadanka z moda powinny sie pojawić same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 17:32, Unser Fuhrer napisał:

Ale takie sprawy jak zabicie Śniącego i odwiedziny Xardasa zostają?


Tak, to przecież podstawowe wątki Gothic''a... nie chcę za dużo się rozpisywać by nie zdradzić za dużo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować