Zaloguj się, aby obserwować  
cd-wiedzimin

army of two

21 postów w tym temacie

chyba każdy słyszła o tym konsolowym hicie z EA army two jest tpp w którym wcielamy się w dwóch najemników którzy pracują dla wielkiej organizacji wojskowej nasi najemnicy są nie rozłoczni możemy grać też w dwoje w trybie sing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 20:27, lukasz11111 napisał:

Ponoć fajna gra. Czasami szkoda że nie mam konsoli. A propos myślałem, że jest się tylko 1
najemnikiem, a nie dwoma


o sory jednym najemnikie będziemy sterować ale będzie ich dwóch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 20:34, cd-wiedzimin napisał:

> Ponoć fajna gra. Czasami szkoda że nie mam konsoli. A propos myślałem, że jest się tylko
1
> najemnikiem, a nie dwoma

o sory jednym najemnikie będziemy sterować ale będzie ich dwóch


aha EA się właśnie najbardziej chwali tym całym cooperative z tym drugim najemnikiem. Chwalenie chwaleniem ale co będzie jak się okaże że gość będzie za mądry (żart mode on) i wybije przed nami pół armii? Hah ja sobie na pewno sprawdzę tą giere jak wyjdzie - kumpel się na nią napalił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem najnowszy trailer (chyba najnowszy)-z E3. Jestem pod wrażeniem, grafika prezentuje się prawie jak w realu :P Super wygląda walka wręcz--haha podoba mi się, że można komuś przyłożyć z dyni! Efekt postrzału kolesia, którym sterujemy też niezły, monitor pełen krwi :P Fajnie się sprawdza system wzajemnej osłony. Jednym zdaniem zapowiada się udana produkcja na PS3 i Xpudło 360 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że coś zastój w tym temacie...a szkoda bo ta gra będzie na pewno super. Zwłaszcza w trybie co-op. Dorzucam parę screenów.

20070906155908

20070906155927

20070906155941

20070906160011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 16:00, Konował napisał:

Dorzucam parę screenów.

Jak otworzyłem trzeci obrazek, to przez chwilę myślałem, że to jakieś normalne zdjęcie jest xD Ale to wrażenie przeminęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ta gra jest albo bedzie (nie wiem czy juz wyszła) super szkoda że nie mam konsoli mysle że dla takich gier warto kupić konsole mam nadzieje że gdy wyjdzie to zachowa ten humor który jest widoczny na trailerach a moze jednak wyjdzie na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zamówienie przedpremierowe: Zamów i zarezerwuj swój egzemplarz już teraz - zamówiony produkt zostanie do ciebie wysłany w piątek, 29 luty 2008. " czyli znamy date premiery?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra niezła grafika dobra grywalność dobra ale zadna gra niejest ideałem gra ma 2 wady 1 krótki singiel-player 2mało gości w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 21:51, Harrolfo napisał:

Czy można customizować broń?

Tak.

Dnia 26.12.2009 o 21:51, Harrolfo napisał:

Czy opłaca się kupić/wymienić za DMC4 dla singla?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 23:45, Harrolfo napisał:

Ok, dzięki :)
EDIT: A ile trwa singiel?

Jest 6 misji, czyli na normalnym poziomie koło 5-7 godzin w zależności od umiejętności. Plus 2 dodatkowe darmowe misje do ściągnięcia, jakaś kolejna godzina gry. Serdecznie polecam, szczególnie do gry w dwie osoby przy jednej konsoli.
Co do multiplayer''a - nie spodobał mi się, w ciągu 14 miesięcy posiadania tej gry odpaliłem go może 3 razy.
Do kampanii natomiast ciągle wracam, ale już nie długo, bo mam zamiar wymienić w końcu Army of Two na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 23:07, Harrolfo napisał:

:(
A patch jakiś do pobrania jest?
EDIT: Jak to było w przypadku Uncharted?

Nie. Pierwsza część nie wspiera trofeów tak jak wiele innych gier wydanych przed II polową 2008r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować