Zaloguj się, aby obserwować  
hanas

Kiedy premiera Duke Nukem Forever?

173 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2010 o 20:15, Darkstar181 napisał:

> http://www.ustream.tv/2kgameslive -- Stream z PAX
>
> No to w końcu po tylu latach wiemy.. 2011!! Hell... it''s about time! ;)
Oglądam od paru minut... średnie na razie.
Ale są świnie i monster truck :P

P.S 14 lat... ja pierd#$%

lol, czekam az mi sie zaladuje filmik, ale spojrzalem na date, hahaha, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Mafię też długo czekaliśmy, a co było w zamian? : P Oczywiście cieszę się z premiery i już postawionego pre-orderu gry. Czekam na pierwsze recenzje. Mam nadzieję, że będzie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię na pewno , bo mam nadzieję , że przy tej grze poczuję się jak za dawnych , nawet jak będzie średniakiem to muszą ją mieć na półce. Swoją drogą to te 14 lat produkcji same z siebie jest reklamą dla gry ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już, czy gra będzie potrzebowała połączenia z internetem przy instalacji, albo stałego połączenia podczas gry? Mam nadzieję, że nie... Chociaż znając życie - będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 21:56, Hommicide napisał:

Wiadomo już, czy gra będzie potrzebowała połączenia z internetem przy instalacji, albo
stałego połączenia podczas gry? Mam nadzieję, że nie... Chociaż znając życie - będzie.

PCtowa wersja gry będzie zintegrowana ze steamem więc jakby nie było, połączenie z internetem jest niezbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam może działać w trybie offline :P Nie będziesz mógł pisać do znajomych,ani grać po multi,lecz w singla będziesz mógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 22:35, bobobo napisał:

Steam może działać w trybie offline :P Nie będziesz mógł pisać do znajomych,ani grać
po multi,lecz w singla będziesz mógł.

Aha, jak widać jestem trochę niedoinformowany w tym temacie :D W każdym razie dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Cenegii już można zamawiać EK Duke Nukema i przyznam , że spodziewałem się nieco niższej ceny. 2 razy więcej za EK - 269,99zł... Miałem w planach ją zamówić ale teraz się waham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 11:09, crash807 napisał:

U Cenegii już można zamawiać EK Duke Nukema i przyznam , że spodziewałem się nieco niższej
ceny. 2 razy więcej za EK - 269,99zł... Miałem w planach ją zamówić ale teraz się waham
:(

Moim zdaniem cena EK jest niska (choć nie mówię że teraz kupię, mam tylko 40 zł przy sobie :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie będą wymagania. Mam tylko nadzieję, że będą mniejsze od Crysisa 2, bo wtedy będę musiał na bank wymieniać kartę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować