Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklepowe podsumowanie, sklepowe nowości...

22 postów w tym temacie

gram.pl

Kolejny tydzień zaowocował kilkoma nowymi artykułami na wirtualnych półkach sklepu gram.pl. Pre-ordery wyczekiwanego przez miliony graczy GTA IV, premiera Assassin's Creed na PC czy pozycje z serii eXtra Klasyka to zaledwie część zawartości worka growych łakoci.

Przeczytaj cały tekst "Sklepowe podsumowanie, sklepowe nowości..." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...
Otóż zamówiłem GTA IV pre-order na ps3 tak jak wiele osób ;] No i czy uda wam się wyrobic i wszystko będzie ok? Czy wszyscy dostaną grę na czas? x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ciężko przeżyć ostatnio chociaż dzień bez jakiejkolwiek rewelacji związanej z Grand Theft Auto IV. Pierwsze recenzje tej gry potwierdzają, że studio Rockstar wciąż zasługuje na swoją nazwę i nie spoczywa na laurach. Wręcz przeciwnie - wykorzystuje telenty swoich pracowników...
Telenty? Chyba powinno być "Talenty". Jak coś to muszę sobie w słowniku poszukać... xP

A takie podsumowania, to mogą być, wiadomo będzie co nas ominęło i co może się zapowiadać oraz co jest w sklepie. W końcu nie trzeba zbytnio będzie się wysilać tam sprawdzać... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej, ja również zamówiłem GTA 4 tyle, że na Xboxa 360 i w moich zamówieniach pisze, że wyślecie e-maila z prośbą o dokonanie wpłaty na 5 dni przed wysyłką, a do premiery, nie licząc dzisiaj, zostały 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tj.22.04 wysłałem zapytanie do Punktu Obsługi Klienta na temat planowanej wysyłki GTA IV i odpisała mi pewna Pani, że będą wysyłać 29.04 czyli w dzień premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się widzi, że znowu będą reklamy w stylu "Mamy jeszcze edycje kolekcjonerskie GoW". Czy wydaje mi się, czy cena EK Lineage II jest lekko przegięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nic mnie nie ruszyło. Kolekcjonerska Lineage jest faktycznie fajna, ale to gra nie dla mnie. Extra Klasyka też się teraz rozkręci. czekam na następne rozdanie z jakimiś fajnymi RPG-ami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie ta edycja kolekcjonerska Lineage II, ale przestałem w to grać parę miesięcy temu. Szczerze przyznam, że zamiast kupić GTA IV (za 224,90) wolałbym dopłacić 20 zł i mieć tego Lineage (za 249,90). Nie zanosi się także, żebym kupował coś z eXtra Klasyki... jakoś nie pod pasowały mi te tytuły, choć są naprawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie wspomnieliście o Age of Conan :) ja już zamówiłem EK age of conan :) może są jakieś komplikacje i nie wiadomo czy będziecie go wysyłać w maju ?? A miałem nie wydawać kasy na kompa po to konsole kupiłem, ale przez Age of Conan będę zmuszony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować