• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Wied1min edycja rozszerzona - problem z instalacja

Pytanie

Witam, mam taki problem:
Zaistalowalem wiedzmina, wlozylem plytke z edycja rozszerzona i wyskakuje mi takie blad:
Probowalem odinstalowywac gre, ale to nic nie dalo, ciagle to samo.
P.S. Wczesniej takich problemow nie mialem.

20090408223818

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Znalazlem cos takiego:
"Pytanie: W przypadku błędu:

Dla Windows XP:

SetupNew\setup.cpp (138)
PAPP:
PVENDOR:
PGUID:
$
@Windows XP Service Pack 3 (2600) Non IE/Netscape 11.0

Dla Visty:

SetupNew\setup.cpp (135)
PAPP:
PGUID
$
@Windows Vista Service Pack 1 (6001) IE 7.0.6001.18000

O1: Patch potrzebuje około 3GB wolnego miejsca na partycji, na której została zainstalowana gra.
O2: Zrestartuj komputer w trybie Bezpiecznego dostępu do Internetu i ponownie spróbuj zainstalować go ponownie
O3: Patch wymaga .NET Framework 1.1, 2.0, 2.0SP1 lub 3.0 (prosimy nie instalować wersji 3.0SP1 albo 3.5 Beta. W przypadku ich instalacji trzeba usunąć wszystkie wersje .NET I zacząć proces od początku) Użytkownicy 64bit potrzebują także 2.0, 2.0SP1, 3.0
Informacja: patch wymaga minimum .NET 2.0, niezależnie od systemu operacyjnego.

O4: Pliki patcha muszą znajdować się w tym samym folderze i mieć takie same nazwy gdyż aplikacja umożliwiająca instalację nie pozwoli doprowadzić jej do końca w przypadku jakichkolwiek różnic. Zobaczcie http://witcher.wikia.com/wiki/1.4_patch aby dowiedzieć się więcej."

Mysle, ze powodem jest punkt 3. Probowalem sciagac NET 2.0 i instalowac, niestety nie dalo sie, wiec chyba mam NET 3.0. Teraz pytanie: Jak usunc NET, zebym potem mogl zainstalowac wersje NET 2.0. Czy cos sie stanie jesli to usune?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam ten sam problem , ale wpadłem tylko na jeden pomysł. Z formatować kompa ( nie bardzo wiem jak usunąć tego NET''a tak nakopałem ) zainstalować NET''a 2.0 potem Wieśka ER . I jak już będzie po wszystkim możesz zainstalować NET''a 3.0. ( MI przynajmniej 3.0 potrzebne jest do Social Club''a z GTA IV)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.04.2009 o 14:40, Carnage13 napisał:

Mam ten sam problem , ale wpadłem tylko na jeden pomysł. Z formatować kompa ( nie bardzo
wiem jak usunąć tego NET''a tak nakopałem ) zainstalować NET''a 2.0 potem Wieśka ER
. I jak już będzie po wszystkim możesz zainstalować NET''a 3.0. ( MI przynajmniej 3.0
potrzebne jest do Social Club''a z GTA IV)

Oj nie, format odpada! Zbyt duzo musialbym programow instalowac od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam mam następujący problem: Ściągnąłem z oryginalnej strony patcha 1.4(ok. 900 MB) i polska paczkę językową(ok. 550 MB) Proces instalacja idzie oki do momentu gdy pojawia się okno że trwa zmienianie plików(czy jakoś tak) i może ono trwać nawet 2h. Czekałem wczoraj 4 i nic. Potem się okazało że program nie odpowiada. I teraz się okazuje że zaraz po tym jak ten komunikat mi wyskakuje zawiesza się od razu( czyli program nie odpowiada). Ponadto potem muszę całą grę instalować jeszcze raz ponieważ jeżeli chce jeszcze raz patcha otworzyć to wyskakuje mi komunikat że "Gra nie jest prawidłowo zainstalowana". Wie ktoś co powinienem zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.04.2009 o 14:40, Carnage13 napisał:

Mam ten sam problem , ale wpadłem tylko na jeden pomysł. Z formatować kompa ( nie bardzo
wiem jak usunąć tego NET''a tak nakopałem ) zainstalować NET''a 2.0 potem Wieśka ER
. I jak już będzie po wszystkim możesz zainstalować NET''a 3.0. ( MI przynajmniej 3.0
potrzebne jest do Social Club''a z GTA IV)

Z tego co ja się orientuję net framework to takie coś pomagające działać innym programom (ale chyba nie wszystkie tego wymagają). Prawdopodobnie ściąga się wraz z aktualizacjami do windy i chyba nie da się tego wywalić. Kiedyś na kompie po formacie używanym przez dłuższy czas miałem to zainstalowane innym razem na "świeżym" czyli takim z programami już i wszystkim ale używanym od kilku dni nie miałem net frameworków i musiałem pobrać wersję 2.0 bo nie mogłem odpalić programu (zainstalować znaczy). Po zainstalowaniu net framework (chyba z instalki.pl) już normalnie zainstalowałem program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować