Zaloguj się, aby obserwować  
demerenfarsz

Formularzyk-jak wachlarzyk rzecz świełta

1 post w tym temacie

Cóż, jeśli czytaliście mój temat sprzed parunastu minut, mogliście pomyśleć, że ów policjanci, co się pojawili na końcu tematu, rzeczywiście mnie zastrzelili. Na szczęście jednak ograniczyło się do aresztu domowego moich przemyśleń - nawet bez pseudopolicjatorki i dopisywaniu się do raportu... Zresztą, po co ciągnąć to paskudne pasmo kłamstw, oszczerstw i wyolbrzymień - żart, żartem, ale żartowałem. Policjanci mnie nie przymknęli, ino ja nie miałem większego pomysłu na dalszą część poradnika. Wiem, że wspominając o tym narażam się na setki agitatorów, którzy przez najbliższe pół roku będą mnie namawiać do wznowienia tego cyklu - wszakże tematów na forum wciąż mało... ale przetrwam to jakoś. Przetrwaliśmy Hitlera, przetrwamy również agitatorów, że powiem tak do rymu. Ale co ja to miałem? Aha, wachlarzyk formularzyk.
Otóż doszedłem do wniosku, czytając zresztą kilkadziesiąt wczorajszych postów od złowrogich systemowi trolli, że - uwaga! - są niezadowoleni z decyzji Najwyższego. Dobre sobie. Te nieznające słowa Wolność podłe kreatury tylko czyhają na Twój błąd. Ale nie na długo, słodka Amery... Nie na długo, słodkie robaczki z settlers.gram.pl, ekipa moderatorska, choć przez wielu nazywana no-lifowcami, działa mając jednocześnie bogate życie osobiste. Plotkami są stwierdzenia jakoby... Znów odbiegam od tematu przewodniego. Tak więc meritum sprawy jest fakt - formularzyk, choć pomysł wybitnie wybitny, nie sprawdza się. Tak więc, jako że ostatnio nasz ModTeam ogranicza się do jednego Przodownika Ludowego, można by wprowadzić system audiencji. Takie audiencje odbywałyby się w różnych miejscach w kraju. Najwyższy jeździłby po Polsce wygłaszając przemówienia, a także przyjmując tak plebs - od Obywatela do Sekretarza, jak i grupę uprzywilejowaną - od Wroga Ludu po smutnego Reakcjonistę najniższej rangi. Własny tytuł to i tak magnateria, patrz: zachowanie Kukowskiego po otrzymaniu WT, który myślał, że Tytuł ten różni się od casusu Forda T - tj. możesz wybrać każdy kolor, oczywiście jeśli jest to czarny... Tak samo z WT. Zresztą ten status to wylęgarnia szlachcianych wymoczków za nic mających sobie Agentów Jej Królewskiej Mości... Znów odbiegłem od tematu, tak więc życzę dobrej nocy, nie siedzenia na forum 25/8, pójścia do pracy, używania polskich znaków i golenia się pod pachami - jednym (czterema) słowem - Pocałujcie misia w buzię.

Miłej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować