• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Piger

Używki, a wPLN

Pytanie

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 16.10.2005 o 15:54, Piger napisał:

Mam pytanie: czy jesli kupuje uzywke, to czy wPLN z tej gry przechodza na moje konto?


z tego co wiem to NIE, jednak ta gra powinna przejsc na twoje konto (zebys mial dostep do pomocy technicznej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

raczej na 99% nie przechodzi bo zobacz :) sprzedajesz gierke za powiedzmy 20 zł a w pudełku było 40wPLN i trocisz na tym jak sie masz wiec raczej nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.10.2005 o 15:54, Piger napisał:

Mam pytanie: czy jesli kupuje uzywke, to czy wPLN z tej gry przechodza na moje konto?


Na 99,999% NIE przechodzą z prostej przyczyny - CDP udostępnia tylko tablicę ogłoszeń i nie nadzoruje procesu sprzedaży. Druga przyczyna jest również oczywista - żeby kupującemu dać wPLN, trzeba byłoby je zabrać sprzedającemu - a to raczej niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.10.2005 o 16:08, Piger napisał:

ok, dzieki

i jeszcze jedno: czyli nie ma zadnej mozliwosci zeby "przelac" wpln na konto innego uzytkownika?


nie ma i nie bedzie

dlaczego?

bo za zalozenie konta jest 10wPLN, a gdyby mozna bylo przelewac wPLN miedzy kontami to bardzo szybko wielu by sie wzbogacilo :) a biorac pod uwage fakt ze czasem sa gry za 1zl to by CDProjekt poszedl z torbami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Raczej nie. Bo mogłyby powsta różne matactwa typu "ja mu prelamem ale on mi powiedział że odda mi w rzeczywistych pieniądzach" to by stworzyło by naprawde głupie sytuacje. Już to widze komisja śledcz cd-projektu do spraw 14000 wpln na koncie jednego użytkownika i 0 wpln na 50000 innych kontach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.10.2005 o 16:14, Arar napisał:

Raczej nie. Bo mogłyby powsta różne matactwa typu "ja mu prelamem ale on mi powiedział że odda
mi w rzeczywistych pieniądzach" to by stworzyło by naprawde głupie sytuacje. Już to widze komisja
śledcz cd-projektu do spraw 14000 wpln na koncie jednego użytkownika i 0 wpln na 50000 innych
kontach.

Zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.01.2007 o 20:24, gothicsheep napisał:

Zgadzam się.


Odkopywanie tematu przed ponad roku tylko po to aby napisać nic nie wnoszące do tematu "Zgadzam się" ? To przecież zwykły spam. Rób tak dalej a dorobisz się kolejnego degrada, póki co ostrzeżenie.

A temat zamykam, są inne tematy w których można poruszyć kwestie używek i wPLNów, choćby te:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=249&u=59
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=122&u=327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować