Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Pomoc do Hidden & Dangerous2

19 postów w tym temacie

Dajcie prosze jakis link albo str. z poradnikiem/solucja do tej gry.
Nie umiem przejsc 1 prawdziwej misjii (tej 1 zimowej) Jesli wiecie jak ja przejsc albo znacie strone z poradnikiem/solucja to PROSZE napiszcie.
Wszystkim z gory DZIENKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!!
Z grą jest wszystko gites oprucz jednego.
Mam problem z grą w internecie. Zamiast wyszukiwać serwery dostępne do gry w sieci to wyskakuje komunikat:
"""ESRB: Game Experience May Change During Online Play""".........
i kapa nic się nie dzieje.
Pojęcia nie mam co mam dalej robić mimo to że wiem co znaczy ten komunikat.
Podkreślam że gra jest oryginalna, pudełko instrukcja i cd key, angielska wersja językowa (chodz to nie ma nic do rzeczy). i zrobiłem automatycznego upgrada zaraz po zainstalowaniu gry co podniosło mi wersję gry z 1.10.0 na 1.12.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 21:50, marcin1930 napisał:

Dajcie prosze jakis link albo str. z poradnikiem/solucja do tej gry.
Nie umiem przejsc 1 prawdziwej misjii (tej 1 zimowej) Jesli wiecie jak ja przejsc albo znacie
strone z poradnikiem/solucja to PROSZE napiszcie.
Wszystkim z gory DZIENKI!



a ty ta gre masz orginalna?? bo z KK jakbys mial to tam jest zajefajny poradnik na plycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 21:50, marcin1930 napisał:

Dajcie prosze jakis link albo str. z poradnikiem/solucja do tej gry.
Nie umiem przejsc 1 prawdziwej misjii (tej 1 zimowej) Jesli wiecie jak ja przejsc albo znacie
strone z poradnikiem/solucja to PROSZE napiszcie.
Wszystkim z gory DZIENKI!


tam niema nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 23:29, Zauri napisał:

> Dajcie prosze jakis link albo str. z poradnikiem/solucja do tej gry.
> Nie umiem przejsc 1 prawdziwej misjii (tej 1 zimowej) Jesli wiecie jak ja przejsc albo
znacie
> strone z poradnikiem/solucja to PROSZE napiszcie.
> Wszystkim z gory DZIENKI!


a ty ta gre masz orginalna?? bo z KK jakbys mial to tam jest zajefajny poradnik na plycie.


Tak mam orginal ale nie z KK tylko pojedyncza gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2006 o 23:50, marcin1930 napisał:


Tak mam orginal ale nie z KK tylko pojedyncza gra ;)



poradniki w KK sa sciagane z serisu GOL i sa po prostu super
taki poradnik mozna sciaganac ze strony www.gry-online.pl za 6 zl chyba albo i mniej

(forma platnosci-sms z kodem pod numer 7***)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 23:53, Zauri napisał:


>
> Tak mam orginal ale nie z KK tylko pojedyncza gra ;)


poradniki w KK sa sciagane z serisu GOL i sa po prostu super
taki poradnik mozna sciaganac ze strony www.gry-online.pl za 6 zl chyba albo i mniej

(forma platnosci-sms z kodem pod numer 7***)


Dobra, ale myslalem ze da sie to zalatwoc po przyjacielsku za darmo na forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co wam poradnik? Jak nie mogłem przejść misji to szukałem w necie poradnika, wszędzie był płatny. Wkurzyłem się i przeszedłem wszystkie części Hiddena xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech to szlag! Co za paranoja... ;/
Jestem w misji, która odbywa się w zamku/twierdzy w Austrii. Trzeba na początku dostarczyć dokumenty jakiemuś oficerowi. Po gadce z jednym z Niemców zaczyna się gra. Stałem trochę przed nim i zaczął we mnie strzelać. ;/ Za drugim razem wywaliłem broń, też po jakimś czasie zaczął strzelać. Wywaliłem wszystko - to samo co wcześniej - strzelał. Wyszedłem z budynku - strzelają do mnie. Wywalam cały ekwipunek, tak samo ;/ Mam niemiecki mundur i k**** nie wiem co się dzieje! Pomocy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 17:26, Pustelnik 88 napisał:

Niech to szlag! Co za paranoja... ;/
Jestem w misji, która odbywa się w zamku/twierdzy w Austrii. Trzeba na początku dostarczyć
dokumenty jakiemuś oficerowi. Po gadce z jednym z Niemców zaczyna się gra. Stałem trochę przed
nim i zaczął we mnie strzelać. ;/ Za drugim razem wywaliłem broń, też po jakimś czasie zaczął
strzelać. Wywaliłem wszystko - to samo co wcześniej - strzelał. Wyszedłem z budynku - strzelają
do mnie. Wywalam cały ekwipunek, tak samo ;/ Mam niemiecki mundur i k**** nie wiem co się dzieje!
Pomocy ;/

Nie wiem czy o to chodzi, ale w grze jest taki myk, że nie mogą cię za długo widzieć bo cię rozpoznają i zaczną strzelać im mundur wyższego rangą, tym dłużej może cię widzieć przeciwnik zanim cię rozpozna o ile pamiętam to jeszcze niektórzy wyżsi rangą mogą cię po prostu rozpoznać od razu. W poradniku z GOLa jeżeli masz grę z KK jest chyba wszystko na ten temat opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 17:26, Pustelnik 88 napisał:

(...)


Zgadzam się - ta misja jest piekelnie trudna. Jest jednak mały "haczyk" - obok portretu postaci (dola część ekranu) masz następujące paski: życia i "rozpoznania". Kiedy widzisz, że drugi pasek kurczy się w natychmiastowym tempie - odwróć się plecami do postaci, która się tobie przygląda albo ukryj się w cieniu. Nie możesz też biegać (chyba, że masz całą kompanię hitlerowców przed twarzą, a do drzwi zostało kilka metrów), rzucać się na glebę. Oto króciutka solucja, jak przejść etap początkowy (pierwszy rozkaz - zamelodwać się u kapitana - on cię nie będzie rozpoznawał tak szybko):

- Zaczynasz przy facecie, który stoi przy biurku
- Odwróć się i idż do jakiegoś zacienionego rogu
- Po chwili wejdzie żołnierz faszystowski
- Kiedy zaczną rozmawiać, przejdź przez drzwi, którymi wszedł soldat
- Szybko (tak, biegiem!) po wyjściu na placyk skieruj się na prawo
- Wejdź w pierwsze drzwi (obok napis Kommendant lub Kapitan)
- Wchodzisz i dajesz na czerwony znacznik dokumenty (domyślnie PPM)
- Odwracasz się i poczekaj, aż odnowi ci się "zaufanie"
- Wychodzisz i kierujesz się w prawo, ku archiwum

Dalej radź sobie sam - jak chcesz, ja dalej służę pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE NO ZARAZ POŁAMIĘ PŁYTĘ Z TĄ GRĄ!!!
Idiotyczna misja!!!
Zaczynam przy biurku. Kończy się scenka. Co dalej mam robić, bo sam już dostaję @#$%^&, gdy zaczynam misję po raz 23621. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 19:28, Pustelnik 88 napisał:

NIE NO ZARAZ POŁAMIĘ PŁYTĘ Z TĄ GRĄ!!!
Idiotyczna misja!!!
Zaczynam przy biurku. Kończy się scenka. Co dalej mam robić, bo sam już dostaję @#$%^&, gdy
zaczynam misję po raz 23621. ;/


Najlepiej - biegnij na lewo (po scence!) do drzwi. Potem przez placyk na prawo do drzwi z napisem. Wchodzisz, dajesz dokumenty i chwilę potem zabijasz gościa. Ja tak robiłem i było OK... A na jakim poziomie trudności grasz, bo to zależy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś.... MULTI JEST TAK DO RZYCI, ŻE SIĘ NAWET NIE SPODZIEWAŁEM TAKIEGO G**** ;/
Ta gra ma full błędów ;/ szkoda. Zwłaszcza kolizja z otoczeniem. Pograjcie w to i za chwilę w CoD. W CoD wszystko jest tak jakby "na swoim miejscu" A tutaj nawet przez drzwi czasami ciężko przeleźć, albo się podczołgać pod górkę bo coś się chrzani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 19:39, Wieśniakoo napisał:

Najlepiej - biegnij na lewo (po scence!) do drzwi. Potem przez placyk na prawo do drzwi z napisem.
Wchodzisz, dajesz dokumenty i chwilę potem zabijasz gościa. Ja tak robiłem i było OK... A na
jakim poziomie trudności grasz, bo to zależy!


Na łatwym, bo słyszałem, że to trudna gra. Nie chciałem sobie psuć zabawy, ale widzę, że nawet na EASY jest strasznie trudno i w ogóle bezmyślnie. Te "rozpoznawanie" jest do niczego. Jak poznać czy ktoś jest aliantem w przebraniu? ;/ No kurczę, głupie to jak nie wiem.... Najwyżej dam ci save''a :P bo ja zaraz nie wyrobię. Tyle gier przeszedłem, ale ta mnie zagieła. Szczególnie ta @#$% misja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Nie mogę obecnie - mam zrąbanego kompa... :-( Poszukaj na jakiejś stronie save''ów po tej misji. Nie chcę cię zniechęcić, ale potem misje są trudniejsze - choć już nie "undercover", a wręcz "od frontu"...

Ja też grałem na Easy, który w tej grze zwie się "Bułka z masłem", ale potem przerzuciłem się na Normala i wtedy miałem problem... Ech, Czesi nie potrafią balansować trudności gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 19:46, Pustelnik 88 napisał:

Jeszcze coś.... MULTI JEST TAK DO RZYCI, ŻE SIĘ NAWET NIE SPODZIEWAŁEM TAKIEGO G**** ;/


Zrąbane multi jest winą dystrybutora, czyli Cenegi, bo trzeba majstrować jak cholera przy rejestrze gry. A ty masz wersję polską czy angielską? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 20:06, Wieśniakoo napisał:

Zrąbane multi jest winą dystrybutora, czyli Cenegi, bo trzeba majstrować jak cholera przy rejestrze
gry. A ty masz wersję polską czy angielską? :-)


Polską z "Kolekcji Klasyki" (H&D deluxe + H&D 2 z dodatkiem Drużyna Szabla).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 20:14, Pustelnik 88 napisał:

Polską z "Kolekcji Klasyki" (H&D deluxe + H&D 2 z dodatkiem Drużyna Szabla).


To masz tam poradnik - sprawdź sobie jak już totalnie nie umiesz... Ja tylko mówię, jak ja to robiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować