• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Jackal-pl

HD4870 + sterowniki [Rozwiązany]

Pytanie

Witam. Mam pewien problem z sterownikami. Postanowiłem w końcu zainstalować najnowsze. A więc odinstalowałem stare, wyczyściłem wszystko za pomocą Driver Cleanera i pobrałem najnowsze ze strony AMD. Po uruchomieniu, przeszedłem dalej. Wypakowało, i następnie zapytało mnie, czy chce zainstalować, czy odinstalować. Zarówno po wybraniu pierwszej opcji jak i drugiej NIC się nie dzieje. Przy strzałce kilka razy tylko wyskoczy symbol "myślenia" i umarło. Nie dzieje się nic. Sterowniki się nie zainstalowały, bo Driver Cleaner niczego nie wykrywa. Nie ma żadnego wizarda itp. Co jest nie tak?
Reszta peceta w sigu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Sry, że jeden pod drugim. Nadmienię, że to samo się dzieje podczas instalacji całego pakietu (czyli ccc i te inne pierdoły) jak i tylko samego pakietu: Display Drivers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na to jest prosta rada. Wchodzisz w panel sterowania, wybierasz opcje programy i funkcje, i stamtąd odinstalowujesz aplikacje od sterownika. Wiem odinstalowałeś sterownik, ale tam pozostały szczątki sterowników które uniemożliwiają odinstalowanie, ani instalacje. Prawda że proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Znalazłem tam jeden komponent AMD: Catalyst Download manager (czy coś takiego). Odinstalowałem, restart systemu i próba instalowania sterowników kończy się tak samo, jak w pierwszym poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2010 o 09:58, Garmledor napisał:

Więc spróbuj je zaktualizować w menadżeru zadań.
Ja tak nieraz robię, tylko że mam kartę całkiem innej firmy, Nvidie.


Wyczyściłem wszystko, nadal zero reakcji...
PS: Nie ma czego aktualizować teraz, bo nie ma w ogóle sterowników. Nawet nie mogę ustawić teraz rodziałki full HD, i jadę na 1400x1050...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2010 o 10:05, Jackal-pl napisał:

> Więc spróbuj je zaktualizować w menadżeru zadań.
> Ja tak nieraz robię, tylko że mam kartę całkiem innej firmy, Nvidie.

Wyczyściłem wszystko, nadal zero reakcji...
PS: Nie ma czego aktualizować teraz, bo nie ma w ogóle sterowników. Nawet nie mogę ustawić
teraz rodziałki full HD, i jadę na 1400x1050...


Jeszcze za spamuje. Żeby zobrazować mój problem. Film kiepskiej jakości, nagrywany kartoflem, ale jakiś zarys będzie: http://w252.wrzuta.pl/film/0AitjmQdcPG/mov00038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przepraszam wszystkich za spam w tym temacie, ale chciałbym aktualizować na bieżąco co udało mi się osiągnąć.
Jeżeli komuś się to nie podoba, to można byłoby pomyśleć o wydłużaniu aktywnego "EDYTUJ"...

Kilka razy wyskoczył komunikat:
"Ten program nie może zostać zainstalowany poprawnie." I do wyboru zainstaluj ponownie, używając ustawień zalecanych albo Ten program został zainstalowany poprawnie.
Po pierwsze: Program w ogóle nie został zainstalowany (nie ma go ani w dodaj/usuń, ani żadnych procesów). Po drugie wszystko musi być zgodne. Win 64 bity (jak chciałem zainstalować 32bity, to wyskoczył błąd, że mam 64bitowy system).
Potem wyskoczył komunikat (bezpośrednio po pierwszym) - "System Windows wykrył, że ten program nie działa poprawnie." (No co ty?!). Dalej: Aby spróbować naprawić problem, system Windows zastosował ustawienia zgodności dla tego programu. System W. użyje tych ustawień przy kolejnym uruchomieniu programu."
"Jeżeli zauważysz, że ten program nie działa poprawnie, spróbuj uruchomić go ponownie."
Potem jest program: CATALYST (tm) INSTALL MANAGER,
Wydawca: AMD (pełna nazwa), Inc.,
i lokalizacja (tam gdzie zostały wyodrębnione pliki do instalacji.

Wiadomo,ze nic nie działa/łało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ostatni post w tym temacie:
Poradziłem sobie. Cud. Menedżer urządzeń: Odinstaluj. Ponowne uruchomienie. Instalacja urządzania z poziomu Windows. Instalacja serowników z płyty. Alleluja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować