• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Gen_Radius

Magicka

Pytanie

Mam problem z uruchomieniem dema tej gry. Gra włącza się i następnie po przejściu ekranów twórców oraz loga Magicka, wyłącza się. Mam najnowsze sterowniki do karty graficznej, pakiet visual c++ również zainstalowany. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 29.01.2011 o 11:29, Gen_Radius napisał:

Mam problem z uruchomieniem dema tej gry. Gra włącza się i następnie po przejściu ekranów
twórców oraz loga Magicka, wyłącza się. Mam najnowsze sterowniki do karty graficznej,
pakiet visual c++ również zainstalowany. Proszę o pomoc.


A wszystkie najnowsze patche? Z tego co widzę na Steam pojawiły się do tej pory 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.01.2011 o 00:07, Narmo napisał:

> Mam problem z uruchomieniem dema tej gry. Gra włącza się i następnie po przejściu
ekranów
> twórców oraz loga Magicka, wyłącza się. Mam najnowsze sterowniki do karty graficznej,

> pakiet visual c++ również zainstalowany. Proszę o pomoc.

A wszystkie najnowsze patche? Z tego co widzę na Steam pojawiły się do tej pory 4.



Mam ustawione autopatchowanie do najnowszej wersji, więc to chyba nie to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam podobny problem co Gen_Radius, odpalam gre, wyskakuje mi okno z kodem do multi, klikam graj, wyświetla mi szary ekran z myszą z gry, czasami logo Paradox Interactive i po chwili wywala do pulpitu a poprzednio (jakiś miesiąc temu) gra działała Może ktoś wie jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wczoraj postanowiłem poświęcić cenne megabajty z mojego transferu, przeinstalowałem Magicke i wiecie co ... działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.08.2011 o 14:10, Jok4rson napisał:

sprawdz spojnosc plikow z gry i dziala.


Widzę, że nadal spamujesz, po co odgrzebujesz stary temat i odpowiadasz na problem z którym kolega już sobie najprawdopodobniej poradził?
Degrad -1 - za spam. Oczywiście w Twoim przypadku degrad = BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować