Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC Rezurrection do Call of Duty: Black Ops doczekało się traileru z komentarzami twórców

9 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Ekipa ze studia Treyarch przygotowała kolejny materiał z cyklu „zza kulis”. Na tapecie tym razem zapowiedziane w zeszłym tygodniu DLC Rezurrection do Call of Duty: Black Ops.

Przeczytaj cały tekst "DLC Rezurrection do Call of Duty: Black Ops doczekało się traileru z komentarzami twórców" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby sie skladac w 5 osob to moze ma to jakis sens, osobiscie NIGDY bym tego nie kupil:)ale dla zapalencow napewno to fajny dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to że co najmniej 2 mapy (jeśli nie trzy, dobrze się nie przyjrzałem) są zerżnięte na chama z World at War. Jeżeli ktoś ma tę część, to jeszcze bardziej jest bezsensu kupować ten pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 11:16, Darkstar181 napisał:

A najlepsze jest to że co najmniej 2 mapy (jeśli nie trzy, dobrze się nie przyjrzałem)
są zerżnięte na chama z World at War. Jeżeli ktoś ma tę część, to jeszcze bardziej jest
bezsensu kupować ten pakiet.


Nie jestem pewien ale podobno wszystkie sa zerzniete z Waw, tylko Moon jest nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech szkoda że dopiero teraz taki map pack wychodzi.Na początku wakacji myślałem dlaczego takiego niema , a oni dają go na koniec wakacji;[.Ale jest to jedyny map pack który z przyjemnością kupi;]Kocham zombie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 11:26, Gar napisał:

> A najlepsze jest to że co najmniej 2 mapy (jeśli nie trzy, dobrze się nie przyjrzałem)

> są zerżnięte na chama z World at War. Jeżeli ktoś ma tę część, to jeszcze bardziej
jest
> bezsensu kupować ten pakiet.

Nie jestem pewien ale podobno wszystkie sa zerzniete z Waw, tylko Moon jest nowy.

Rozumiem, że Panom się nawet nie chce przeczytać pierwszego zdania w rozwinięciu, by rozwiać wątpliwości? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 11:42, mtsach napisał:

> >
Rozumiem, że Panom się nawet nie chce przeczytać pierwszego zdania w rozwinięciu, by
rozwiać wątpliwości? :)


Chce chce, tylko szybko zapominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy zombie za oknem w 1:13 :) A co do DLC to już nie nadążam. Gdy skończę rozważania "czy warto wydać takie pieniądze na kilka map" już pojawia się nowy dodatek... Póki co zadowalam się dwoma standardowymi mapami do zombie i też jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować