vauxhall

Gramowicz(ka)
  • Zawartość

    3286
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O vauxhall

  • Ranga
    Wróg ludu
  1. vauxhall

    Znajdź mi bryke - zabawa

    Dobrą fote dałeś. 1. Ferrari 612 Scaglietti z 2007 2. Ferrari 612 Scaglietti 60th Anniversary z 2007 3. Ferrari 612 Scaglietti z 2006 Dla mnie Era B Type
  2. vauxhall

    Znajdź mi bryke - zabawa

    Maybach Exelero Dla mnie Era B Type Probos - Tamten powyższy post był do Dzamiana.
  3. vauxhall

    Znajdź mi bryke - zabawa

    Hehe, dzieci kukurydzy.... Może to być nawet prezydent, i tak będzie dostawał ochrzan za nieprzestrzeganie regulamniu, i udawanie Lucky Lucka. Zgłoś, śmiało. Widzę, że inteligencją nie grzeszysz, bo umiesz się tylko powtarzać i słać teksty pasujące do 6 latków. Naprawdę.... większego kartofla od dawna tu nie widziałem. Znasz się na wozach jak ja na budowie drukarki laserowej. Żal....
  4. vauxhall

    Słowna zabawa

    Polsat - Świat wg. Kiepskich Rakhatanin czy Java?
  5. vauxhall

    Jakie to auto? - gra

    To jest Changfeng Liebao CS7.
  6. vauxhall

    Znajdź mi bryke - zabawa

    1 - 3. Mitsubishi Endeavor z 2005 4. Mitsubishi Endeavor Ralliart Concept Dla mnie Mosler MT 900S
  7. vauxhall

    Znajdź mi bryke - zabawa

    Gadasz jak bukuć, który też chojrakował i go wywalono. Jeżeli widzisz, że potrafie dawać duże zdjęcia z kilkoma innymi userami, to wida, że mam obcykane strony. A podawać ci ich nie będę, bo sądze, że sam je powinieneś znać fajansie. I nie gadaj mi, że siedze na google, bo ostatnio żadnego auta stamtąd tu nie było. PS. Naucz się czytać, i przeczytaj co napisałem w pierwszym poście do siebie. Kto zaczął chojrakować. I ty możesz stąd wyjść, bo ledwo przyszłeś, już nagrabiłeś sobie u kilku userów. Ja tu siedzę od miesięcy, a ty zaledwie od wczoraj i już pokazujesz na co cię stać [żal]. Ziemniak - to roślina, jakbyś nie wiedział. Natomiast o twoim nicku już nie wspomnę. Naucz się pokory, i słuchaj jak inni Cię pouczają, do czasu, aż będziesz tak dobry jak oni w pewnych kwestiach.
  8. vauxhall

    Znajdź mi bryke - zabawa

    Toyota Corolla Dla mnie Javan R1
  9. vauxhall

    Znajdź mi bryke - zabawa

    Ha ha ha! Niezły rześ frajer! Wierzysz w google! Burok wielki! Jak Ci coś nie pasuje to do kombajnu! Raz jeszcze wylecisz z szarżą, to polecisz z tego tematu. I jeszcze jedno. Sprawdź słownik, co znaczy wyraz tchórz. A widzę, że taki frajer jesteś, że grzebiesz tylko po google. Żal....
  10. vauxhall

    Znajdź mi bryke - zabawa

    Taki obrazek możesz se w du*e wsadzić. Masz dawać tapety.
  11. vauxhall

    Znajdź mi bryke - zabawa

    Nie musisz unosić się honorem, bo na niewiele ci się to zda. Jak wierzysz we wszystko co w google pisza, idź na pole do kombajna. I naucz się buroku pisać, bo pisze się Tata Indiva. Masz mi coś znaleźć, a jak zchrzanisz, to będziesz naprawdę wieeelkim burokiem. A tchórzem jest ten, co złazi na łatwiznę i nic nie umie zrobić [ty].
  12. vauxhall

    Słowna zabawa

    masażystka - w 90% masaż kończy się seksem, hehehee dźwignia czy przepustnica?
  13. vauxhall

    Historyjka

    ...i szybko zrobił sobie afro, a potem....
  14. vauxhall

    Słowna zabawa

    NBA - bez dodatków płynna nazwa alfons czy koroner?
  15. vauxhall

    Znajdź mi bryke - zabawa

    To nie jest to ziemniaku. Nazwa inna, niewymiarowe. Zły model....zła marka....