Moooras

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2230
 • Dołączył

 • Ostatnio

Moooras ostatnio wygrał w dniu: 19 Kwiecień

Moooras miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O Moooras

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Sam jest sobie winien. W pierwszej próbie nie dość że za wolno jechał to jeszcze zahaczył o bok ciężarówki. Dopiero w drugiej próbie miał pecha.
 2. Brzmi jakby wyłączając serwery wyświadczali graczom przysługę.
 3. Trafiona nazwa. Jak ktoś się nie zna może pomyśleć, że to jakieś świeżaki xD
 4. Nie mają aby nic pilniejszego do roboty...?
 5. Niczym rodzic, kochający bezwarunkowo swoje dziecko z którym nikt nie chce się bawić... Piękne, ale i smutne ;(
 6. No co za trolle. 3 miesiące temu była przecena 40%, potem skończył mi się PS+ i przedłużyłem po standardowej cenie po zapowiedzi podniesienia ceny, a teraz to. Innos mnie chyba nie lubi :(
 7. Cofnięci na początek gry!? O damn, jaki brutal :D
 8. Wcale bym sie nie zdziwil jakby tak mylo.  Tak samo jak niektorzy wydawcy chwala sie iloscia kopii wyslanych do sklepow, a nie wlasciwej ilosci jaka sie sprzedala. Kiedyś CI Games się przechwalała ilością sprzedanych preorderów, a wliczyli tam egzemplarze gier zamówionych przez sklepy.
 9. Znając życie chodzi o ilość sprzedanych odcinków xD
 10. W pierwszym odruchu to dobra wiadomość, ale ban za samo użycie słowa może się okazać trochę niefortunne. Nie zawsze słowa uchodzące za obraźliwe są używane w celu obrażenia kogoś. Czasami są używane dla żartu ("AI, you fckin traitor" gdy AI strzeli samobója) albo dla wyrażenia podziwu ("fckin wizard" gdy ktoś strzeli widowiskowego gola).
 11. "Będą się w przyszłości zaangażowani" xD
 12. Ja mam Vitę od lat i to jedna z moich ulubionych maszynek do grania, jakie miałem. Faktem jest, że gram tam głównie w klasyki, również te, które mogę odpalić na ps3, ale dla mnie największą wartością jest chyba to, że mogę ją szybko włączyć, szybko wyłączyć, zatrzymać w dowolnym momencie i wrócić po paru godzinach, no i grać gdzie mi się podoba. Poza tym, że czekam na konwersje klasycznych visual noveli (najpraktyczniejszy sprzęt do ogrywania ich) konsola ma zasadniczo 2 wady. Po pierwsze, brak sortowania listy pobierania. Gdy odpalam PSN i wybieram co se ściągnąć wyświetla mi WSZYSTKO co kupiłem w PSN. Łącznie z grami na ps3, ps4, dodatkami i jakimiś innymi pierdółami. Po co wyświetlać coś, czego nawet nie można ściągnąć!? Po drugie, jeśli ściąganie stanie w miejscu, nie wznawia się automatycznie. Co jest prawdziwą udręką przy wolniejszym łączu. Chcesz se ustawić kolejkę pobierania i zostawić konsolę na noc, ale nie możesz, bo po godzinie musisz samemu wznowić pobieranie, inaczej gunwo ściągniesz. Poza tym uwielbiam Vitę. Do pewnego momentu argumentem nr 1 były gry od Spike Chunsoft, ale ostatnio polubili się z pecetami.
 13. Zaporowa cena? Gra jest w PS+, więc chyba to nie jest wielkim problemem.