Bitewniak

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  48
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-2 Słaba

O Bitewniak

 • Ranga
  Robotnik
 1. To co Amerykańskie firmy wyprawiają na rynku gier i to całkowicie bezkarnie powala. Jak dobrze ,że przez takie firmy jak EA, Ubi , teraz Bungie odechciało mi sie kupować nowe gry, kupuje gry które juz parę lat sa na rynku ich cena to po kilkanaście zł. Obecne ceny po 200zł nie dla mnie mimo ,że mnie stać ale znam wartość pieniądza w stounku do jakości produktu jaki mogę otrzymac za takie pieniądze a ten jest bardzo marny.
 2. Ktoś jeszcze w to gra? już parę miesięcy temu serwery puste były. A w dodatku słaba i beznadziejna gra zrobiona na kolanie. 
 3. Ja czekam aż, Techland wybierze się na GPW. Cena 70zł sporo jak na gry które premiery już miały jakiś czas temu. Ale skoro nowa Fifa kosztuje 200zł to chyba czas zacząć nad każdym zakupem gry myśleć sto razy. Ciężkie czasy dla PC nadeszły.
 4. Blizzard robi gry dla dzieci a potem zdziwienie ,że jest masa heju na czatach itp. W HoTs z 90% graczy to szkoła podstawowa , nie potrafiąca zrobić nic sensownego w grze a przez taką sytuację poziom frustracji w grze sięga zenitu. Masa ułatwięń, matchmaker który sprawia ,że lepsi gracze muszą męczyć się grajacy z  tymi słabymi sprawia,że gra nie ma żadnego sensu. Najważniejsze ,że hajs się zgadza, a takie zapowiedzi i akcje to tylko pod publiczkę ,że niby coś robią a problem tylko narasta. 
 5. Fifa powinna być z komentrzem Tomasza Hajty.  A nie tylko smęty .
 6. Oby tylko dodawali do gry to czego grcze oczekują a nie swoich chorych wersji oczekiwań graczy. Bo już jedną grę z Conanem zatłukli młotkiem. 
 7. Patrząc na to jakim badziewiem jest For Honor to chyba bardziej pozytywna wiadomośc.
 8. Grałem trochę w zamkniętą betę i jak dla mnie frakcje były wywarzone. To co zobaczyłem w otwartej becie mnie przeraziło, jak dla mnie osobiście totalne niezbalansowanie, gość na pierwszym poziomie trzasnął mi w dwóch rundach takie combo ,że osobiście tej gry bym nie polecił nikomu. Nie wiem co autor miał na myśli robiąć tak duże zmiany między zamkniętą a otwartą betą ale przesadził.
 9. Są dwie opcje albo ta gra to naciąganie kasy od ludzi, bądź rozmachem i wielkością przebije WoWa i wszystkie inne MMO do tej pory razem wzięte. Najwidoczniej produkcja jest skierowana na tym etapie do bradzo ciekawej grupy graczy. a mianowicie tych zamożnych. Bo wątpie by nawet w USA ktoś od tak wykładał 300 $ za statek w grze.
 10. Mam wrażenie ,że w CI Games wszystkie decyzję podejmują ludzie którzy kompletnie nie mają pojęcia o branży gier . Trzecie podejście do tego samego tutułu i zamiast być lepiej jest gorzej. Szkoda ludzi którzy tam pracują. W Polsce spokojnie jest miejsce na 3-4 duże firmy o zasięgu globalnym.
 11. Ciekawi mnie sprzedaż gier jak dawn od war 3 w obecnych cenach po 200zł i więcej.  Czy sprzedaż jest na tym samym poziomie, może wzrosła? Osobiście przestałem kupować gry w dniu premiery, wolę czekać na przeceny. Do tego czasu zdarza mi się stracić zainteresowanie danym tytułem więc w ogóle jej nie kupuje. Tak jest chyba z każda grą EA UBI :)
 12. Nie rozumiem, dlaczego tak uparcie nie chcą tego co było w jedynce. Jedynka była przecudna z uwagi na ilość ras, kampanie. Teraz nawet za darmo nie chce trójki