lord-tur-gurami

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O lord-tur-gurami

 • Ranga
  Obywatel
 1. ArmA 3 - już graliśmy!

  Ja również wpiszę sie w ten niecodzinny trend i zamieszczę moje ID ze Steam''a - jaszek1. Być może przybędzie tu jakimś trafem św. Mikołaj z kluczami do wersji Lite.
 2. Myślenie życzeniowe: Reksiu wróć!!!

  Osobiście uwielbiam te gry. Poza doskonałymi odniesieniami do popkultury nadal nie mogę zapomnieć na przykład chorobliwie trudnego odpierania szturmu Drobiu Chaosu na budynek Uniwersytetu, składania steli w piramidach w Gizie oraz pewnej zagadki z obrazami z Wehikułu Czasu, którą rozpracowywałem przez 3 tygodnie. Obłędne. Polecam!
 3. Rozdajemy 3000 kodów do Hawkena na kredyty w grze!

  Niemal niczym nie skrępowana możliwość siania haosu i kompletnej destrukcji.
 4. Rozdajemy 1500 kluczy do bety Brick-Force

  Mi to przypomina zdecydowanie Minecrafta, a wiem co mówię, bo niedawno kupiłem i gram. Ach, te sześciany!
 5. Cities XL 2011 - recenzja

  Choć na początku rzeczywiście trzeba nauczyć się obsługiwać interfejs, ale potem wszystko robisz bez żadnych trudności. Nie można też pominąć mnóstwa informacji, których on nam dostarcza. Ogólnie to trzeba dbać o bezpieczeństwo, rozrywkę, służbę zdrowia, edukację i płynność na drogach. A to wszystko oczywiście dość dużo kosztuję, więc trzeba czerpać zyski z podatków (sami ustalamy wysokość!) i eksportu! Ogólnie to gra warta (jak dla mnie) polecenia, mi długo się nie nudzi, dzięki odblokowywaniu nowych modeli budynków (których jest naprawdę dużo), a moje największe miasto ma już ponad 500 000 mieszkańców! Podoba mi się też to, że można postawić wiele specjalnych budowli specjalnych (np. Bramę Berlińską, Kolumnę Zwycięstwa, London Eye i mnóstwo innych!