szczurek79

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  55
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O szczurek79

 • Ranga
  Przodownik
 1. Problem z newsami

  Po wejsciu w newsy przez gram.pl/newsy/ nie ma nic, trzeba wchodzic pojedynczo z glownej strony.
 2. Problem z newsami

  Po wejsciu w newsy przez gram.pl/newsy/ nie ma nic, trzeba wchodzic pojedynczo z glownej strony.
 3. God of War z oficjalną datą premiery

  Na takie wiadomości warto czekać, jest moc!
 4. Problem z newsami

  Co jest z newsami na stronie?Po wejsciu w zakładkę newsy zatrzymały się na 17 grudnia 15.03 "David Anfossi uspokaja - Eidos Montreal nie porzuca trybu dla pojedynczego gracza"
 5. Fajne, wciągające gierki,wymagające ale ciężko się oderwać polecam.
 6. Paragon: Epic Games ogłasza plany na 2017 rok

  Chcialbym zglosic problem z wyswietlaniem filmow w newsach  na urzadzeniach mobilnych, sprawdzilem na kilku, filmy sa uciete nie mozna dac ich na pelny ekran ani przesunac Zrobcie cos z tym.
 7. Bardzo fajny pomysl z tymi wideorecenzjami jako uzupelnienie formy tekstowej tak trzymac ekipo gramu☺
 8. Tak, jasne, wchodzi jako duch z rewolwerem w dłoni...też wymyślają, Joel na pewno ma się dobrze a o co chodzi z tą zemstą to się dowiemy:)
 9. Nie jest dostępna w Google Play, przynajmniej na tę chwilę.
 10. Z tym bardzo słabym portem i oceną tak niską to lekka przesada moim zdaniem, zgadzam się z minusami jeszcze dodałbym długie loadingi, ale i tak mnie to nie odstrasza ani tak bardzo nie przeszkadza, mam słabego laptopa, więc moje PS4 to jedyna możliwość żeby zagrać w tak świetną grę.
 11. Dla mnie to jest antyreklama, mam nadzieję, że przy kolejnych częściach Nba2k już tego błędu rodzimy wydawca nie popełni.
 12. > "Okazało się, że gra jest znacznie lepsza niż którakolwiek z poprzednich części i tak > wciągająca" Szkoda ze gameplay pokazuje co innego, w przeciwieństwie do OPŁACONEGO Kaczora, > który zachwala gre na zlecenie polskiego WYDAWCY - cenegi. > Sorry, wole poczekać na realne recenzje graczy w duzej ilosci. Kiepski trolling...
 13. Szkoda że ten filmik trwał tylko 7 minut, Pana Kazimierza można słuchać bez przerwy:)
 14. Twierdza Legendy - recenzja

  Przepraszam, poprawiam redaktora a sam walę byka:), miało być "bezładu"
 15. > Chcę żeby było tego więcej i szybciej, choć oczywiście sporo zależy tu od samych producentów > - jedne studia same chętnie podrzucają kody, od innych ciężko coś wyciągnąć, a i tak > zazwyczaj trzeba takie rzeczy samemu odkrywać, niekiedy kilka tygodni po premierze. Ale > tak, wszyscy w ekipie chcemy aby wiele świetnych, a zupełnie pomijanych przez duże serwisy > gierek znalazło u nas swoje miejsce. :) od przybytku głowa nie boli:)