Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
frodrik

Potrzebuję dobrego antywirusa!

8 postów w tym temacie

Cześć wszystkim! Zwracam się z prośbą o pomoc- szukam programu antywirusowego, który ochroni moje pliki i kompa przed ransomware, ale też nie obciąży systemu. W temacie całkiem zielony nie jestem, ale też nie mam jakiejś wybitnej wiedzy więc przydałoby się również wsparcie techniczne. Zależy mi na jakości, w związku z czym płatne av o ile będą warte swojej ceny również wchodzą w grę. Czego używacie? Polecicie coś? :)

0

No to całkowicie zielony jesteś, a już terminu "ransmoware" używasz? - to myślę że śmiało możesz sobie sam polecić jakiegoś antyvira.

0

Dnia 7.02.2017 o 10:43, Kokosu napisał:

Tak to już jest że i za tym artykułem może się kryć czyjś interes, a nawet próba oczernienia konkurencji...

A poza tym, dobrze by znać czemu ten pan odszedł z mozilli i uzyskał status byłego inżyniera.

Oczywiście proszę dlatego o jakieś jeszcze polecenia.

Ps.: @Kokosu i tak ogromnie dziękuję za ten artukuł :)

0

Fajnie, a jakieś konkrety można podać?

0

Może trochę grzeczniej, nie wiem jak cie wychowano ale po mojemu to pomoc jaką tu otrzymujesz jest darmowa, i uszanuj to że ktoś dobrowolnie poświeca pare minut z życia aby przeczytać twój problem i ci w miarę możliwości pomóc...

0

Przepraszam jeśli swoim wspisem kogoś uraziłem, nie taki miałem zamiar.

0

Odrazu lepiej :).

Czytając twój pierwszy wpis, że potrzebujesz programu z dobrym wsparciem technicznym, oraz nie boisz się płatnych antywirów mogę ci polecić Arcabit.

Myślę że sprawdzi się w twoim przypadku...

0

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0