borys333

Nieistniejący już magazyn "GRAMY" oraz CDA itd.

1 post w tym temacie

Jak wspominacie magazyn GRAMY? Pamiętam jak zamówiłem pierwszy nr i dostałem dwa. Jeden zostawiłem, a drugi dałem znajomemu. Od tamtej pory przestałem się tym magazynem interesować choć zawsze miałem ten pierwszy nr na widoku w pokoju. Dzisiaj złapałem go do ręki bo wszystkie CDA składam do pudła i na strych wywalam bo kompletnie mnie już CDA nie cieszy tak jak kiedyś. No i okazyjnie zacząłem sobie magazyn GRAMY przeglądać. Po czym wszedłem na kompa zobaczyć jak wyglądaja dzisiejsze numery i pewnie bym zamówił najnowszy, ale okazuje się, że przestali ten magazyn wydawać. 

Powiem wam, że GRAMY był całkiem niezły. Świetne, klimatyczne i duże zrzuty z gier bardzo mi się w nim podobały. Recenzje ok choć pamiętam jak na stronie z D3 autor ubolewał nad zrezygnowaniem z rynku aukcyjnego czy jakoś tak. Zdziwiłem się bo według mnie to psuło grę. CDA był także przeciwny temu z tego co czytałem w ich recenzjach. Ale spoko to był inny punkt widzenia autora. 

Szkoda, że już nie istnieje bo CDA wydaje mi się dziś strasznie do du*y, do wycierania np. Co z tego, że maja ładny papier i dają DVD z grami i kodami do gier? Skończyłem ze składowaniem głupich gier na steam tylko po to by były. Płyty z CDA do niczego się nie nadają bo chyba dzieci bez internetu z nich korzystają. W ogóle recenzje są pisane pod dzieci przez co nie chce się ich nawet czytać. Zresztą ten ich język w recenzjach wcale mi się nie podoba. ma być niby zabawnie  a mnie wydaje się żałosny i nudny jak niegdyś przemówienia Komorowskiego.  Może po prostu wszystkie pisma o grach to już dla dzieciaków są i dlatego przestało mi się podobać bo wyrosłem z tego. 

Najbardziej nieprzydatne dla mnie wydaja się recenzje sprzętu od CDA.  Więcej dowiem się na forum niż od nich. Kiedyś zamówiłem telefon polecany przez nich i okazał się shitem. Ostatni nr kupiłem bo opisywali laptopy gamingowe, a taki chce sobie kupić. Po przeczytaniu okazało się, że od razu pokazali MSI za 15 tysięcy. Co to ma być? Myślałem, że doradza, który ma najlepsze chłodzenie i jaki warto wziąć. Dlaczego nie pokazali MSI za 7-8 tysiecy, który jest polecany przez graczy na forach, albo jakiegoś predatora nie opisali. Wzięli pod lupę 3 lapki z ubogą recenzją i to ma być pomoc w wybraniu sprzętu? 

Nie wiem czy istnieją jeszcze jakieś magazyny o grach, ale pozostaje chyba oglądać filmiki na yt, które pokazują co jest na rynku obecnie.  Dla mnie CDA to definitywnie historia. 

Dodam jeszcze, że kiedyś zamówiłem prenumeratę z kubkiem koszulką i czymś tam. Koszulka okazała się lipna, kubek cały czarny, nawet od środka przez co nie widziałbym pająka gdybym mi wszedł do napoju albo żaby. Zresztą często nie widziałem czy w ogóle mam jeszcze napój w środku musiałem nachylać kubek. Jak można tak nieudolnie robić rzeczy?  A gdy zamówiłem nr archiwalne z poprzedniego miesiąca to nie dość, że musiałem wyłożyć kase za dostawę to jeszcze numer  przyszedł mi pogięty i bez opakowaniu do którego pismo jest wkładane. Powinni brać przykład z TERAZROCKA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu sięZaloguj się