• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
pro100vnik

Warhammer 40000 Dawn of War / Winter Assault / Dark Crusade / Soulstorm - Problem z trybem wieloosobowym.

Pytanie

Mam w swojej koleckcji wszystkie cząści DoW''a i chciałem pograć sobie ze znajomym. Pożyczyłem mu DoW''a, WA i DC. Kiedy odpalaliśmy rozgrywke sieciową w DoW''ie wszystko było bez problemu, ale kiedy WA lub DC pisało że on ma inną wersję (jak na ironie były to gry z moich płyt, wszystkie oryginalne). Proszę o poradę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

  • 0

Jeżeli na obu komputerach zainstalowałeś tą samą wersję gry z użyciem tego samego klucza produktu - to złamałeś umowe licencyjną którą akceptowałeś podczas instalacji gry. Gra przy użyciu tego samego klucza może być uruchomiona w tym samym czasie tylko na jednym komputerze.

Poza tym gra wymaga płyty w napędzie do uruchomienia jeżeli takiej płyty nie ma twój kolega to w jaki sposób uruchamia grę i którą? Bo to właśnie może oznaczać iż modyfikowane zostały przez was pliki gry (tutaj znów złamanie licencji oprogramowania) i przez to nie możecie się połączyć.

Niestety ale tak wynika z twojego posta, jeżeli jest inaczej napisz dokładnie jak wygląda kwestia konfiguracji gier i obu komputerów w sieci.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować