• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek188

HP PSC 1315 All-In-One - Problem (Sterowniki - Błąd Krytyczny) - Windows 7 64 Bit

Pytanie

Witam. Mam problem ze sterownikami do drukarki (patrz tytuł). Wszystko pięknie się instaluje gdy nagle pod koniec instalacji występuje błąd krytyczny. Sterowniki ściągałem ze strony HP specjalnie pod Win7 64 Bit. Ba, nawet ściągałem kilka razy. Przeinstalowywałem je ze 100 razy - efekt marny. Drukarka jest teraz potrzebna do drukowania prac (projekty szkolne). Wcześniej nie była mi potrzebna to nie instalowałem sterowników (od niedawna mam Win7 - pod Vistą wszystko działało jak należy). Już nie wiem co mam robić. Pomóżcie, bo nie uśmiecha mi się wydawać 400zł na głupią drukarkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Może spróbuj ze sterownikami na 32 bit? Też mam 64 bit 7 i sterowniki do karty graficznej musiałem instalować w wersji na 32 bit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zainstaluj jedynie same sterowniki do drukarki bez pakietu aplikacji HP . Zrobisz to poprzez Windows Update.
Po prostu podłącz drukarkę i pozwól aby system Windows sam wyszukał sterowniki, aczkolwiek możesz użyć menedżera urządzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.03.2011 o 22:35, Czarek188 napisał:

Ok, ale to pozwoli mi też skanować?

@PanSpam tak czy siak, są to stery 32 i 64 bitowe. Raczej to nic nie da...



Tak.
W systemie masz narzędzie do skanowania.
Mam urządzenie wielofunkcyjne z tej samej serii i nie widzę z nim problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować