Bracio

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4527
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Bracio

 1. Nie downgrade, ale chodzi o kwestie, że Batman nie jest przystosowany do platformy PC (brak rozbudowanych ustawień graficznych oraz kiepska optymalizacja).
 2. Zdziwiłem się że nie ma jeszcze tematu o tej grze, chyba wszyscy wolą grać w głupie "szczelanki",a blo obraźili się na BIS, no dobra nie chciało mi się pisać tak więc info jest z serwisu gry-online. Gra ma się ukazać na platformy PC, Xbox 360 i PS3. Armed Assault 2 jest oficjalną kontynuacją jednej z najbardziej popularnych taktycznych strzelanin przedstawionych z perspektywy pierwszej osoby. Wydarzenia obserwujemy z oczu jednego z żołnierzy biorących udział w zakrojonych na szeroką skalę działaniach wojennych. Sama zabawa ma bardzo realistyczny przebieg i wyróżnia się dość złożonym sterowaniem. W przeciwieństwie jednak do pierwszej części, którą wydano wyłącznie na komputery osobiste, tym razem zadbano także o posiadaczy konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360. Akcja drugiej części serii rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Mamy bowiem rok 2009. Miejscem wydarzeń jest fikcyjne sowieckie państewko o nazwie Chernarus. Wcielamy się w jednego z żołnierzy amerykańskiej marynarki wojennej. Zostajemy wysłani w region konfliktu, by uporać się z problemami oraz doprowadzić do stabilizacji w regionie. Armed Assault 2 wyróżnia się spośród wszelakiej maści FPS-ów między innymi rozległymi mapami, na których prowadzone są działania wojenne oraz stosunkowo wysokim poziomem realizmu. Na poszczególnych planszach możemy się do woli przemieszczać bądź to o własnych siłach lub używając różnorakich środków transportu – pojazdów opancerzonych, czołgów czy śmigłowców. Podobnie jak w poprzedniej części serii, jesteśmy jedynie niewielkim trybikiem machiny wojennej. Z czasem jednak uzyskujemy jednak dostęp do opcji dających możliwość dowodzenia innymi żołnierzami. W grze zawarto także dość złożony system rozwoju prowadzonej postaci, wzorowany na grach role-playing. Gra, podobnie jak pierwsza część Armed Assault, cechuje się szczegółowym odwzorowaniem zastosowanych broni bazujących na modelach istniejących w rzeczywistości. Autorzy postarali się również o dodanie ulepszonego modelu odpowiedzialnego za symulowanie fizyki świata gry. Poprawiono także system niszczenia wybranych elementów otoczenia. Oprócz kampanii dla pojedynczego gracza zawarto pełnoprawny multiplayer. Posiadacze pecetowej wersji gry mogą ponadto skorzystać z trójwymiaorwego edytora misji. Wszystko fajnie, ale mnie martwi to czy znowu gracze wcielą się zamiast w żołnierza a w beta-teseterów... O i bym zapomniał w kampanii będziemy kierować drużyną która się nazywa "Razor Team", dość ciekawie się zapowiada. Zapraszam do dyskusji.
 3. Witajcie :). Zapraszam wszystkich do tematu związanego z nowym Splinter Cellem (szczególnie fanów pierwszych trzech części). Co sądzicie o kroku Ubisoftu, żeby zrobić z serii SC która miała pomysł na siebie i była hermetyczna robić zwykłą grę akcji? Gdzie gracz może sobie szlachtować przeciwników w biały dzień, skakać jak małpa po pułkach skalnych i w ogóle naparzać z kałasza i robi się z tego wariacja Gears of Cell... Może normalnym graczom którzy lubią gry akcji nowy SC przypadnie do gustu. Niestety mi jako weteranowi SC gdzie trzy pierwsze części kończyłem wiele razy (trzecia -CT była majstersztykiem która aż się prosiła o rozbudowanie) Ubisoft zamiast trzymać się marki i jej standardów to porzuciła i olewając fanów robi jakieś wariacje i eksperymenty. Krótko mówiąc. To co zostało pokazane odnośnie SC na E3 powoduje, że Ubi ląduje u mnie na czarnej liście.
 4. Komputer za 999 złotych wiecznie żywy :) http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=82512&pid=24 Eternal101 kiedy zrozumiesz, że FPSy nie są najważniejszym elementem gry ;)?
 5. Bracio

  Xbox One - temat ogólny

  I gdzie jest teraz Sigu z swoimi hasłami :<?
 6. Bracio

  Xbox One - temat ogólny

  Czo ten EKS BON ŁAN :<. Naprawdę chyba to jest jakiś zły sen. Sigu, gdzie jesteś?
 7. Sony zapowiedziało aktualizację do PS4 z wsparciem MP3 i DLNA.
 8. Bracio

  Xbox One - temat ogólny

  "PC to też platforma MS".
 9. Bracio

  Xbox One - temat ogólny

  xD. Przypomnę Ci Sigu, że Henrar pisał odnośnie sytuacji finansowej Sony i jest dobra ;). Wystarczy sobie zobaczyć jak Sony sobie radzi na płaszczyźnie urządzeń mobilnych. Źródło Sigu tych rewelacji xD.
 10. Bracio

  Xbox One - temat ogólny

  Podsumowujmy w jaki sposób X 360 się pożegnał graczami w tym roku? Tylko Gearsy z produkcji AAA. Tymczasem Sony dorzuciło God of War''a nowego, The Last of Us, Beyond i teraz nadchodzi nowe GT. 4>1.
 11. Bracio

  Xbox One - temat ogólny

  Pieniądze od MS robią swoje ;)
 12. Bracio

  PlayStation 4 - temat ogólny

  http://couchjockeyz.com/mp3-support-dlna-and-more-features-to-follow-on-2nd-ps4-update/
 13. Bracio

  Xbox One - temat ogólny

  http://boallen.com/fps-compare.html to odnośnie FPSów. Sądzę że byś widział gdyby sytuacja była odwrotna ;). To znaczy- na PS4 byłoby 720p a na XONE 1080p ;].
 14. Bracio

  Xbox One - temat ogólny

  Sigu jak skomentujesz sprawę odnośnie BF4 i najnowszym Ghost :>? Plotki przecież się potwierdziły :D.
 15. Ja się pytam gdzie jest Sigu i jego komentarz odnośnie tej sprawy :(.
 16. Ktoś wie jak to wyciągnąć? http://i.imgur.com/hpmRSbf.jpg
 17. Udało Ci się osiągnąć jakieś ciekawe efekty w edytorze do Army II ;)?
 18. Przecież niezależnie wiele osób na forum stwierdziło fakt- jesteś fanboyem Microsoftu, także bana się nie martwię. Lepsza grafika jednak nie przekłada się na rdzeń rozgrywki który jest identyczny na każdej platformie. Bierz poprawkę, że to była pierwsza gra DICE z kampanią singlową i była raczej eksperymentem, udanym eksperymentem na dłuższą metę (w sumie postacie i fabuła z BC zżera ten tani dramatyzm i ślinienie się na powagę z MW3 oraz BF3) Jak chcesz pełnego realizmu to polecam Arma 2 na modach (w sensie sterydach). Fail Dziwne, bo w recenzjach wszystkie BFy były chwalone za świetne udźwiękowienie. Fail W drugim Battlefieldzie natomiast był jeden tryb gry i jakoś nikt nie płakał. Fail. Do zabawy starczyło. Ja tam się świetnie bawiłem w pierwszym Bad Company, zdecydowanie lepiej niż BC2 oraz BF3.
 19. Aksz stąd fanboju. Zwłaszcza, że jeśli chodzi o rdzeń rozgrywki w BFie niezależnie od platformy jest taki sam. Bad Company jest tragiczny ;d? Lol, to był udany eksperyment DICE jeśli chodzi o kampanie singleplayer oraz innowacje wprowadzone do mulitplayera. Samo multi było miłe, nie było w nim tych tysięcy rzeczy do odblokowania.
 20. http://boallen.com/fps-compare.html poczytaj sobie.
 21. Wyłudzenie pieniędzy? Przecież to od samych graczy zależy czy kupią daną grę Oo.
 22. Bracio

  Xbox One - temat ogólny

  Sigu zapisz się na studia logiki bo tej u Ciebie można z świecą szukać. Temat PS Plus i płatności tutaj już kilka razy się pojawiał i ty nie możesz zrozumieć kilku faktów (autentycznych).
 23. Co tym razem Andrzej Dom powiedział? Bo akurat wtedy mnie nie było przed ekranem
 24. Z tego co pamiętam zawsze Sony się spóźniało się z konferencjami ;).