Wadik

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  89
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Wadik

 1. Wadik

  Mam problem

  Pomoże ktoś koledze, czy nie?!
 2. Wadik

  Przesyłka - która najlepsza ??

  Koledzy, nie powinniście się wypowiadać przy postach, które są jawną prowokacją. To sprzeczne z zasadami porządnego użytkownika.
 3. Wadik

  Problem

  Ale chciałbym dostać ten degradat od Konsula, nie moderatora.
 4. Wadik

  Problem

  Dostanę -1 do statusu? Pozdrawiam.
 5. Wadik

  WoW i braki w magazynie?

  Odświeżam.
 6. Dzięki, biorę ostrzeżenie do serca.
 7. Wadik

  Windows Update - problem

  Odświeżam.
 8. Wadik

  Książki - temat ogólny

  Czytał ktoś cykl Glena Cooka Czarna Kompania? Jakieś opinię na temat cyklu. Zastanawiam się nad kupnem wznowienia pt. Kroniki Czarnej Kompanii.
 9. Wadik

  Książki - temat ogólny

  Warto, książka jest b.dobra. Chociaż za te cenę możesz mieć 2-3 równie dobre bądź lepsze książki :)
 10. Wadik

  Książki - temat ogólny

  Wydaje się ciekawa, ale jednak nie do końca to czego szukam (ekologia mnie nie interesuje). Choć możliwe, że po książkę sięgnę. Najbardziej interesują mnie wspomniane problemy dotyczące kultury masowej i tej medialnej propagandy.
 11. Wadik

  Książki - temat ogólny

  A owe cykle, w jakiś sposób wyżej wspomniane tematy?
 12. Wadik

  Książki - temat ogólny

  Zna ktoś książki dotyczące współczesnych problemów typu - mediów wpajających ludziom wszelkie pierdoły, masowej kulturze, itd., itp. ?
 13. Ja bym prosił pod względem klimatu. :)
 14. Wadik

  Książki - temat ogólny

  Hah, dobrze wybrałeś ;) Sam niedawno skończyłem "Kroniki Jakuba Wędrowycza" (świetna książka, gorąco polecam!). Na Twoim miejscu sięgnąłbym wcześniej po Wiedźmina - Sapkowskiego. Świat Dysku, jakoś nigdy mnie nie przyciągnął.
 15. Wadik

  Książki - temat ogólny

  Wiem, że ciężko je dorwać, sam miałem z tym problem. Ale jakimś cudem się udało, właśnie dzięki allegro. Co do innych autorów z tegoż gatunku to niestety, ciężko znaleźć tak dobrą książkę jak D.Gemmella. Btw, tak spojrzałem teraz na allegro i jest pierwszy tom dylogii "Rigante" a nosi on tytuł "Miecz w burzy", drugi tom to "Nocny sokół" ;)
 16. Wadik

  Książki - temat ogólny

  David Gemmell - Dylogia "Rigante", trylogia o Troi i dylogia o "Lwie Macedońskim". Wszystko to czytałem, po 2,3 razy, naprawdę świetne i idealnie pasują w temat, który Cie interesuje ;)
 17. Wadik

  Książki - temat ogólny

  Sięgnij po "Błędy" albo "Przemytnika Cudu" Jakuba Małeckiego, lub "Ciemność płonie" Jakuba Ćwieka. Wszystkie te książki polecam Ci z ręką na sercu, może pierwsze nie są pełnoprawnym horrorem, ale klimatem nie odstępują na krok!
 18. Wadik

  Książki - temat ogólny

  Ja ostatnio przeczytałem "Eden" - Stanisława Lema, "Kroniki Jakuba Wędrowycza" - Andrzeja Pilipiuka i "Upiór południa #2 Pamięć umarłych" - M.L. Kossakowskiej. Może wstyd się przyznać, ale to była moja pierwsza książka z bibliografii Lema, ale na pewno nie ostatnia. "Eden" mnie oczarował, myślę, że większość z was powieść zna, więc nie ma sensu więcej o niej pisać. ;) Sądzę, że z postacią Wędrowycza jest podobnie, gdyż znaczna większość czytelników preferujących rodzimą fantastykę miała styczność z tym przedziwnym egzorcystą amatorem. Dzieło Pilipiuka wciąga i bawi, wspaniałe oderwanie od codzienności. Gorąco polecam! Trzecia książka, jest drugim tomem nowego cyklu Kossakowskiej (btw, szerzej o pierwszym tomie na GS;)). Akcja toczy się na dzikim zachodzie, są duchy, dużo krwi i brutalności. Między tym bezgraniczna miłość ojca do córki i postać tajemniczego rewolwerowca, który , książka lekka, z świetnym klimatem. Również polecam.
 19. Ostatnio oglądałem "Fighting". Gra aktorska na poziomie, przedstawiona historia (facet by zarobić trochę grosza staje się jednym z uczestników podziemnych walk) z wątkiem miłosnym w tle dość ciekawa. Film w sam raz na to co się dzieję za oknem. Za bardzo nie przynudza, gwarantuje rozrywkę, może nie z górnej półki, ale zawsze coś ;)