Fafiq7

Gramowicz(ka)
  • Zawartość

    69
  • Dołączył

  • Ostatnio

Posty napisane przez Fafiq7


  1. Widzę właśnie, że już ruszyliście Skyrim, a sam miałem o tym napisać jeśli chodzi o żywotność i mody. :) Aktualnie gram właśnie w grubo modowana grę. Pierwsze moje podejście do Skyrim to było tylko ukończyc. Teraz mam 165h na koncie i jeszcze daleko do końca, bo nie zajmuje się głównym wątkiem. Gra teraz wygląda przepięknie, aż czasem zatrzymuje się, żeby popatrzeć. Wyłączyłem fast travel, modem poprawiłem konie, mogą wozić eq, postać się męczy, więc musi odpoczywać, musi jeść, pić, ciepło się ubrać lub ogrzać przy ogniu w jakichś mroznych rejonach. Woże ze sobą namiot i surowce na ognisko dzięki czemu mogę rozbić obóz, gdy dopadnie mnie burza jakaś dzięki czemu się osusze, ogrzeje i wypoczne do następnego dnia. Wczoraj kupiłem. Heartfire w promocji muve.pl za 10 zł i aktualnie zajmuje się zbieraniem surowców i budową. :) Gra jest teraz epicka. Chętnym mogę jutro wrzucić jakieś screeny.


  2. Jeśli chodzi o MGS to nie zgodziłbym się chyba do końca. ;p Ostatnio postanowiłem sobie przejść znowu całą serię i najlepiej bawiłem się przy...MGS 1. :) Gra nie jest w żadnej wersji HD czy innej, po prostu jest praktycznie taka jak na PSOne tylko emulowana na PS3. O grafice zapomniałem szybko, bo historia i dialogi są najciekawsze. Najgorzej bawiłem się przy Peace Walkerze, bo tam sterowanie i zasady rozgrywki były już dużo inne niż w całej serii, no ale fabularnie jednak końcówka również ważna patrząc na Ground Zeroes. ;)
    Wszelkie smaczki, szczegóły i możliwości w serii MGS to jest po prostu mistrzostwo, moim zdaniem Kojima stworzył nieśmiertelne gry i jestem pewien, że jeszcze do nich wrócę kiedyś, no i na pewno muszę się postarać o platynki (Nie licząc MGS1, który nie ma trofek). :)