Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2015: Forza Motorsport 6 zaprezentowana. Jest data premiery

6 postów w tym temacie

Noc i deszcz, na to czekałem ;) Teraz pozbierać na G29 i będę mógł kompletnie zniknąć z realnego życia :)
Mam nadzieję, że liczba aut i tras będzie oscylowała w granicach tej z Forza 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Noc i deszcz, na to czekałem ;) Teraz pozbierać na G29 i będę mógł kompletnie zniknąć
> z realnego życia :)
> Mam nadzieję, że liczba aut i tras będzie oscylowała w granicach tej z Forza 4
Nie wiem po co Ci G29, chyba zeby na nią patrzeć... Xbox One to Thrustmaster TX, kierownice zresztą lepsze od Logitechów, ale i droższe. Co do Forzy to jedno mi się w niej nie podoba - ten dwuletni cykl wydawniczy wersji symulacyjnej. Spokojnie mogliby wydawać to raz na 3-4 lata i dorzucać świeży kontent, patche. Ostatnia Forza jaka u mnie stoi na półce to 3-jka, miałem kupione w niej wszystko i nagle bach, wszyscy się przesiadają na numer 4 i gra zdycha. Tego typu wyścigi nie mają potrzeby tak częstych wznowień. Wystarczy popatrzeć na Gran Turismo - od PSX wydano ich 6. Xbox dobił do tej liczby o ile się nie mylę 8 lat szybciej 97-2014 vs 2005-2015 :). Ta gra dla mnie nie sprzeda konsoli dopóki nie zobacze co da mi Sony w Gran Turismo 7, ew. jak sypnie mi się X360, a ma już 9 lat :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super się prezentuje w zmiennych warunkach pogodowych, i co ważne będzie w czym wybierać, bo 450 samochodów to już coś :) do tego Porsche którym już się rozbijam w FH2. 15 wrzesień zapowiada się gorący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem po co Ci G29, chyba zeby na nią patrzeć... Xbox One to Thrustmaster TX, kierownice
> zresztą lepsze od Logitechów, ale i droższe.
Nie przepadam za Ferrari, a niestety TX jest brandowany przez tę firmę, po drugie miałem już okazję wypróbować tę kierownicę, bo zastanawiałem się nad jej kupnem, testowałem wraz z dodatkowymi pedałami i shifterem i nie powala to jakością. Gdyby G27 była obsługiwana to już miałbym kierownicę, niestety nie jest, ale liczę na G29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować