• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Fss

Gra używa komputera w małym stopniu

Pytanie

Witam, potrzebuję pomocy, ponieważ ostatnio pobrałem world of warships gdyż weszło do otwartej bety. Jednak gra działa mi na 10-18 fps, ponieważ nie używa ona w całości komputera.
(Poniżej zamieszczam screen z gry razem z OSD, podczas gry np. w War Thunder na średnich ustawieniach graficznych temperatury cpu i gpu oscylują w granicach 90 C a fpsy w granicach 70+, tutaj jednak widać, że komputer się w ogóle nie rozgrzewa a fpsów nawet na minimalnych ustawieniach graficznych jest okropnie mało)
Podzespoły również nie są najgorsze, World of Warships powinno tu dobrze śmigać, + jeszcze dobra optymalizacja samej gry.
Spece laptopa:
-GT 650M
-i5 3320
-8gb ram

Proszę o pomoc gdyż podobny problem mam np. z Armą 2

20150710124600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Nie pamietam dokladnie jak to bylo, ale kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonce gry i powinna tam byc opcja "uruchom z procesorem graficznym" (czy cos takiego) i z listy wybierz GeForce zamiast zintegrowanej karty. Moze to to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.07.2015 o 18:11, Ichvander napisał:

Nie pamietam dokladnie jak to bylo, ale kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonce gry
i powinna tam byc opcja "uruchom z procesorem graficznym" (czy cos takiego) i z listy
wybierz GeForce zamiast zintegrowanej karty. Moze to to.


Mam ustawione w opcjach nvidii, żeby zawsze czynna była główna karta graficzna, poza tym widać na OSD, ze to ta główna, więc to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tylko ,że tam jest napisane GPU1 a 1 to przeważnie integra a 2 to dedyk zrób jak napisał przedmówca prawy klik na ikonę gry i uruchom z nvidia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować