Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Project Brazil - ogromny mod do Fallout: New Vegas na ostatniej prostej

7 postów w tym temacie

> "Still better than Fallout 4"

Ejj... Ejj... Gościu, grałeś już w Fallout 4? Skąd go masz, jakieś znajomości czy coś? Dałbyś radę załatwić też dla mnie? Też chciałbym już zagrać i móc ocenić jak ty, czy jest lepsza od New Vegas czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > "Still better than Fallout 4"
>
> Ejj... Ejj... Gościu, grałeś już w Fallout 4? Skąd go masz, jakieś znajomości czy coś?
> Dałbyś radę załatwić też dla mnie? Też chciałbym już zagrać i móc ocenić jak ty, czy
> jest lepsza od New Vegas czy nie.
Ale on ma rację, fanowski kod prezentuje się lepiej niż podróbka od Bethesdy. Fallout 4 bedzie musial być naprawiony przez mordderów tak jak było z trójką, w wersji vanilla to słaba gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 17:54, Makoko napisał:

Ejj... Ejj... Gościu, grałeś już w Fallout 4? Skąd go masz, jakieś znajomości czy coś?
Dałbyś radę załatwić też dla mnie? Też chciałbym już zagrać i móc ocenić jak ty, czy
jest lepsza od New Vegas czy nie.


To gra Bethesdy, każdy wie czego się spodziewać. A na pewno nie należy się spodziewać questów, dialogów, nieliniowości, designu świata i postaci na poziomie New Vegas. Ale dostaniesz psa.

Słyszałem o tym modzie, na pewno ściągnę. Ambitne przedsięwzięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2015 o 18:36, Niflheim napisał:


To gra Bethesdy, każdy wie czego się spodziewać. A na pewno nie należy się spodziewać
questów, dialogów, nieliniowości, designu świata i postaci na poziomie New Vegas. Ale
dostaniesz psa.

Słyszałem o tym modzie, na pewno ściągnę. Ambitne przedsięwzięcie.


Co nie zmienia faktu, że głupotą jest oceniać grę, nie grając w nią wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować