Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W terenie z laptopem Lenovo

7 postów w tym temacie

> Sam się zastanawiam między Y50-70 a Acerem Vn7-591G,tyle że wersje z i5,trudny wybór
> :/
Jestem w posiadaniu laptopa Lenovo Y50-70 od stycznia . Szczerze jestem bardzo zadowolony. Od Dying Light do Fifa16 wszystko idzie na full detalach .. Nie przegrzewa się, cicho pracuje. Produkt z ręką na sercu polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Sam się zastanawiam między Y50-70 a Acerem Vn7-591G,tyle że wersje z i5,trudny wybór
>
> > :/
> Jestem w posiadaniu laptopa Lenovo Y50-70 od stycznia . Szczerze jestem bardzo zadowolony.
> Od Dying Light do Fifa16 wszystko idzie na full detalach .. Nie przegrzewa się, cicho
> pracuje. Produkt z ręką na sercu polecam .
Mowisz o wersji z i7 czy i5? I jednak zdecydowalem sie na Y50-70 wydaje mi sie ze nie bede zalowal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak się Lenovo zepsuje, to życzę powodzenia z wysyłaniem laptopa do Niemiec i czekaniem na naprawę...o ile oczywiście nie będą chcieli jakoś obciążyć użytkownika winą za awarię :D
Od Lenovo mogę polecić jedynie Yogi, ThinkPady i Z-etki (choć te najnowsze nie dorównują poprzednikom), serii B i G lepiej nie ruszać nawet kijem :D Seria Y ma problemy z grzaniem się (choć oczywiście to problem wielu mocniejszych laptopów), ewentualne wymiany dysków i ram-u też nie będą należeć do przyjemności.
Jeśli miałbym kupować lapka do grania, to raczej coś od Asusa (G551) lub MSI (GE62). A jeśli do pracy, to jakiegoś Della lub Appla ze względu na trwałość i niezawodność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować