Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

NBA 2K14

6 postów w tym temacie

Może mnie ktoś nauczyć jak tu się odbiera piłkę? Nie grałem w NBA od wielu lat, tak więc jestem totalny noob, jeśli chodzi o gameplay. Wiem którym się odbiera, ale pytanie moje czy całą filozofia odebrania piłki sprowadza się do naciskania tylko tego jednego przycisku odbioru?
I który przycisk odpowiada za zbiórkę po niecelnym rzucie? I jak się robi jakieś zwody? Gram na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 17:02, Ecko09 napisał:

Może mnie ktoś nauczyć jak tu się odbiera piłkę? Nie grałem w NBA od wielu lat, tak więc
jestem totalny noob, jeśli chodzi o gameplay. Wiem którym się odbiera, ale pytanie moje
czy całą filozofia odebrania piłki sprowadza się do naciskania tylko tego jednego przycisku
odbioru?
I który przycisk odpowiada za zbiórkę po niecelnym rzucie? I jak się robi jakieś zwody?
Gram na klawiaturze.


Kup pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 19:47, Kamiloos napisał:

> Może mnie ktoś nauczyć jak tu się odbiera piłkę? Nie grałem w NBA od wielu lat,
tak więc
> jestem totalny noob, jeśli chodzi o gameplay. Wiem którym się odbiera, ale pytanie
moje
> czy całą filozofia odebrania piłki sprowadza się do naciskania tylko tego jednego
przycisku
> odbioru?
> I który przycisk odpowiada za zbiórkę po niecelnym rzucie? I jak się robi jakieś
zwody?
> Gram na klawiaturze.

Kup pada.


No świetna porada, pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 23:19, Ecko09 napisał:

No świetna porada, pogratulować.


Gram na NBA 2k od edycji 2k12, rowniez na PC. Nie da sie na tym sensownie grac na klawiaturze, po prostu sie nie da. Kup jakiegos taniego pada, chocby i za 20 zl i wtedy graj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować