Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedpremierowy Bonus Pack Guild Wars: Nightfall

109 postów w tym temacie

No to spoko dochodza mnie informacje ze ten Bonus Pack mozna dostac w niektorych MM np w Lodzi..... a co lepsze podobno sa na nim naklejki ze wylacznym dystrybutorem jest CDP wiec jak to sie ma do informacji (plotek?) ze CDP nie wyda wogole tego bonus pack''a albo ze info na ten temat dostaniemy dopiero jutro (to tez gdzies na tym forum przeczytalem...niby ktos zadzwonil do CDP)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos z Opola mogl sie wypowiedziec czy w opolskim MM mozna dostac Bonus Packa to bede niezmiernie wdzieczny.

Skoro na opakowaniach Bonus Pack''ow sa nalepki CDP to dlaczego nie ma ich dostepnych w sklepie gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Ziomka

Tez jestem z Opola (myslałem że z Opola w GW nikt niegra :-)).
Też czekam na takie info, gdyż do MM mam kawałek i nie chce mi sie jechać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 14:41, gawronus napisał:

Witam Ziomka

Tez jestem z Opola (myslałem że z Opola w GW nikt niegra :-)).
Też czekam na takie info, gdyż do MM mam kawałek i nie chce mi sie jechać :-)



No ja nie dokladnie z Opola jestem a do MM to ze 70km mam :) wiec mysle ze mam troszke wiekszy kawalek:)
pytam sie bo poprostu jutro zawitam w Opolu i chcialbym wiedziec czy jest sens wdepnac do MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 16:24, Chomik-zaglady napisał:

Do MM mam paredziesiąt metrów codziennie chodze sie pytaC o Bonus Pack ... i mówią że jeszcze
nie wiadomo prawdopodobnie w październiku >.<


no fajnie ale o MM w ktorym miescie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wypowiem:
Dzisiaj ma byc wiadomo czy gram.pl bedzie sprzedawac bonusa.
MM Opole -----> polki az sie uginaja od tego Packa (kazdy oczywiscie ma nalepke CDP o autentycznosci)
Na CD oprocz concept artow nic szczegolnego nie ma (wsio mozna znalezc w necie..... no moze procz dwoch poradnikow w postaci pdf i muzyczki w tle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to STRASZNIE fajnie, ze w Opolu jest, ale to jest troche drugi koniec Polski jak dla mnie na przyklad. Przydaloby sie rozwiazanie typu "nasz sklep gram.pl umozliwia zakup ww. bonus packa!" no ale od nich ani widu ani slychu...

Panowie (i Panie) z gram.pl, wypowiedzcie sie bo atmosfera sie podgrzewa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 17:06, Kielus napisał:

to STRASZNIE fajnie, ze w Opolu jest, ale to jest troche drugi koniec Polski jak dla mnie na
przyklad. Przydaloby sie rozwiazanie typu "nasz sklep gram.pl umozliwia zakup ww. bonus packa!"
no ale od nich ani widu ani slychu...

Panowie (i Panie) z gram.pl, wypowiedzcie sie bo atmosfera sie podgrzewa ;P


Ja wiem ze STRASZNIE fajnie ze w Opolu jest...... to bylo takie male info dla osob zamieszkujacych Opole badz jego okolice blizsze lub dalsze... wiec sie chlopcze tak nie irytuj:)

Dzisiaj mialo byc info dotyczace wydania tego bonus packa przez gram.pl (taki dostalem od nich mail po pytaniu czy maja zamiar to wydac) ale widze ze to olali..... najwidoczniej maja to gleboko w powazaniu.

Najbardziej mnie dziwi ta nalepka CDP (na ktorej wspomniano takze o wPLN znajdujacych sie w opakowaniu... ale ich tam wcale nie bylo.... wiem wiem taka nalepka uniwersalna na kazda gre wydawana przez CDP :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować