Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2008 o 17:20, pan m. napisał:

Aha,a więc chyba dobrze trafiłem.Mam jeszcze jedno pytanko:czy mam coś do tej broni dokupić?Bo
ja słyszałem o jakiejś gumce hop-up...


Gumka hop-up koniecznie, zwiększa zasięg i celność. Do tego, jeśli chcesz- lufa precyzyjna 6.04mm- baaardzo zwiększa celność. Obie rzeczy jak poprosisz to zamontują ci w sklepie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 17:20, pan m. napisał:

Aha,a więc chyba dobrze trafiłem.Mam jeszcze jedno pytanko:czy mam coś do tej broni dokupić?Bo
ja słyszałem o jakiejś gumce hop-up...


Oj, gumka Hop Up jest tania, a daje naprawdę wiele. Ja bardzo żałuje że nie zamówiłem zmiany, bedę się sam musiał męczyć, ale naprawdę radzę wymienić to, i jeżeli możesz - prec lufę ( lufę precyzyjną ). Zamiast Lufy możesz kupić kolimator, o ile koli jest ci potrzebny, a mi przy kałachach - jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mołojcy, może mi ktoś polecić w miarę tanią gazową replikę Colta 1911A1 Full Metal?? Tylko taką, która po miesiącu strzelania się nie rozleci. :) Aha, i w miarę możliwości, nie na airsoftguns.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra już wiem co chciałem :)

A czy ktoś ma może pomysł jak zamontować kolimator do Cm 0.28? I czy to jest w ogóle możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 21:22, baraborek napisał:

Mołojcy, może mi ktoś polecić w miarę tanią gazową replikę Colta 1911A1 Full Metal??
Tylko taką, która po miesiącu strzelania się nie rozleci. :) Aha, i w miarę możliwości,
nie na airsoftguns.pl.


Gazowym replikom- NIE! Jak juz musisz to jak najtanszy, zeby w razie czego nie bylo szkoda kasy. Bo one sie wszystkie psuja bez wzgledu na cene i producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 08:27, Adeq napisał:

Dobra już wiem co chciałem :)

A czy ktoś ma może pomysł jak zamontować kolimator do Cm 0.28? I czy to jest w ogóle
możliwe?


Da radę, na taiwangunie sa montaże boczne ( zakładasz je z boku body) i na montaż Kolimator, masz jeszcze opcje kupienia samego risa i wkrecenia go w dekiel, ale to na twoja odpowiedzialnosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwe?
>
> Da radę, na taiwangunie sa montaże boczne ( zakładasz je z boku body) i na montaż Kolimator,
> masz jeszcze opcje kupienia samego risa i wkrecenia go w dekiel, ale to na twoja odpowiedzialnosc
> :D

Wiem że są montaże boczne, ale ja nie mam tego czegoś chyba do zamontowania (Czerwonym zaznaczone na zdjęciu) a wkręcenie w dekiel to się to da zrobić tak? :> Bo się boję że kupię tą szynę i się okażę że jest za mało miejsca pod deklem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2008 o 14:20, Pernia napisał:

to nie jest CM.028...


Wiem.. ale ja napisałem że w cm 0.28 nie ma tych zaczepów :P O to mi chodziło, a tutaj podałem AKM''a jako przykład ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha.Jak już będę miał kałacha to powiecie mi jak tą gumkę sie wkłada.Lecz chyba nie będę miał jej prędko,bo mogę mieć najwcześniej w grudniu a w zimie nie będę za bardzo strzelał^^.Lufę chyba sobie odpuszczę bo 90zł to trochę sporo(1/3 całego karabinu:D)

Aha,co do naboi-można ładować je zwykłymi kulkami z granatu(takie,jakie można dostać w prawie każdym paperniczym)czy zalecane byłoby kupowanie tych z taiwangun?

Bo te z Taiwangun wychodzą drożej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 21:36, pan m. napisał:

Aha.Jak już będę miał kałacha to powiecie mi jak tą gumkę sie wkłada.Lecz chyba nie będę
miał jej prędko,bo mogę mieć najwcześniej w grudniu a w zimie nie będę za bardzo strzelał^^.Lufę
chyba sobie odpuszczę bo 90zł to trochę sporo(1/3 całego karabinu:D)

Aha,co do naboi-można ładować je zwykłymi kulkami z granatu(takie,jakie można dostać
w prawie każdym paperniczym)czy zalecane byłoby kupowanie tych z taiwangun?

Bo te z Taiwangun wychodzą drożej:/


Bo te z Taiwanguna są profesjonalne i są małe szanse że ci się rozwalą w lufie co spowoduje uszkodzenie repliki.Do kałachów zalecane są 0.20 do 0.25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2008 o 21:36, pan m. napisał:

Aha,co do naboi-można ładować je zwykłymi kulkami z granatu(takie,jakie można dostać
w prawie każdym paperniczym)czy zalecane byłoby kupowanie tych z taiwangun?

Bo te z Taiwangun wychodzą drożej:/


Nie radzę ładowac zwykłymi kulkami po 2 zeta, mój kolega zepsuł sobie nimi już kilka replik. Może i te profesjonalne wychodzą drożej, ale na prawdę się opłaca kupić te bezszwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy są tu jacyś fascynaci z Biłgoraja,lub okolic, Ja jestem z Majdanu Gromadzkiego i bym się postrzelał:P Ale nie mam z kim.
Jak coś to mam 13 lat no niedługo 14, nie mam żadnych niezbędnych rzeczy ale gotów jestem kupić replikę i google, aby tylko była ekipa do ASG.

I jeszcze jedno czy warto kupować na www.airsoftguns.pl? bo są nawet fajne repliki, ale ktoś tu pytał o colta i prosił aby nie z tej stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 13:42, Adamo 55 napisał:

Witam mam pytanie czy są tu jacyś fascynaci z Biłgoraja,lub okolic, Ja jestem z Majdanu
Gromadzkiego i bym się postrzelał:P Ale nie mam z kim.
Jak coś to mam 13 lat no niedługo 14, nie mam żadnych niezbędnych rzeczy ale gotów jestem
kupić replikę i google, aby tylko była ekipa do ASG.

I jeszcze jedno czy warto kupować na www.airsoftguns.pl? bo są nawet fajne repliki, ale
ktoś tu pytał o colta i prosił aby nie z tej stronki.


Mając 13 lat nikt cie nie weźmie. Wg szeroko respektowanego prawa airsoftowego w polsce minimum to 18 lat, niektore grupy maja limit od 16...

A kupuj na www.taiwangun.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 13:50, Szczur22 napisał:

> Witam mam pytanie czy są tu jacyś fascynaci z Biłgoraja,lub okolic, Ja jestem z
Majdanu
> Gromadzkiego i bym się postrzelał:P Ale nie mam z kim.
> Jak coś to mam 13 lat no niedługo 14, nie mam żadnych niezbędnych rzeczy ale gotów
jestem
> kupić replikę i google, aby tylko była ekipa do ASG.
>
> I jeszcze jedno czy warto kupować na www.airsoftguns.pl? bo są nawet fajne repliki,
ale
> ktoś tu pytał o colta i prosił aby nie z tej stronki.
>

Mając 13 lat nikt cie nie weźmie. Wg szeroko respektowanego prawa airsoftowego w polsce
minimum to 18 lat, niektore grupy maja limit od 16...

A kupuj na www.taiwangun.com


Na tawiangun są repliki bardziej dlatych którzy poważnie się w to bawią i bardziej dla "Średnio zaawansowanych"

No i ceny dla mnie niezbyt, bo np. na airsoftguns upatrzyłem sobie g36c ;] za 50 zł

Fakt 13 lat niektórzy a raczej większość pomyślałaby gówniarz, ale bywa i tak że trzynastolatek ma więcej oleju niż jego starsi koledzy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2008 o 19:01, Adamo 55 napisał:

Na tawiangun są repliki bardziej dlatych którzy poważnie się w to bawią i bardziej dla
"Średnio zaawansowanych"


Właśnie są dla wszystkich stadiów zaawansowania :P

Dnia 26.09.2008 o 19:01, Adamo 55 napisał:

No i ceny dla mnie niezbyt, bo np. na airsoftguns upatrzyłem sobie g36c ;] za 50 zł


Szczerze? To za 50 zł to możesz się na podwórku 3x3 metry :P strzelać z kolegami :)

Dnia 26.09.2008 o 19:01, Adamo 55 napisał:

Fakt 13 lat niektórzy a raczej większość pomyślałaby gówniarz, ale bywa i tak że trzynastolatek
ma więcej oleju niż jego starsi koledzy ;]


Z tym się zgadzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 19:01, Adamo 55 napisał:

> > Witam mam pytanie czy są tu jacyś fascynaci z Biłgoraja,lub okolic, Ja jestem
z
> Majdanu
> > Gromadzkiego i bym się postrzelał:P Ale nie mam z kim.
> > Jak coś to mam 13 lat no niedługo 14, nie mam żadnych niezbędnych rzeczy ale
gotów
> jestem
> > kupić replikę i google, aby tylko była ekipa do ASG.
> >
> > I jeszcze jedno czy warto kupować na www.airsoftguns.pl? bo są nawet fajne
repliki,
> ale
> > ktoś tu pytał o colta i prosił aby nie z tej stronki.
> >
>
> Mając 13 lat nikt cie nie weźmie. Wg szeroko respektowanego prawa airsoftowego w
polsce
> minimum to 18 lat, niektore grupy maja limit od 16...
>
> A kupuj na www.taiwangun.com

Na tawiangun są repliki bardziej dlatych którzy poważnie się w to bawią i bardziej dla
"Średnio zaawansowanych"

No i ceny dla mnie niezbyt, bo np. na airsoftguns upatrzyłem sobie g36c ;] za 50 zł

Fakt 13 lat niektórzy a raczej większość pomyślałaby gówniarz, ale bywa i tak że trzynastolatek
ma więcej oleju niż jego starsi koledzy ;]


To chyba jakis cop jak za 50 dych , ja też aktualnie kupuje tą broń ale za 330 zł nowa : 340 fps , 470 kulek (Hi-Cap) 3 kg, metal + abs i sprzęt wysokiej klasy :p a ta twoja to niewiem co to może rozwaloną kupiłes jak za 50 złotych ? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 20:47, Jacobek92 napisał:

> > > Witam mam pytanie czy są tu jacyś fascynaci z Biłgoraja,lub okolic, Ja
jestem
> z
> > Majdanu
> > > Gromadzkiego i bym się postrzelał:P Ale nie mam z kim.
> > > Jak coś to mam 13 lat no niedługo 14, nie mam żadnych niezbędnych rzeczy
ale
> gotów
> > jestem
> > > kupić replikę i google, aby tylko była ekipa do ASG.
> > >
> > > I jeszcze jedno czy warto kupować na www.airsoftguns.pl? bo są nawet fajne

> repliki,
> > ale
> > > ktoś tu pytał o colta i prosił aby nie z tej stronki.
> > >
> >
> > Mając 13 lat nikt cie nie weźmie. Wg szeroko respektowanego prawa airsoftowego
w
> polsce
> > minimum to 18 lat, niektore grupy maja limit od 16...
> >
> > A kupuj na www.taiwangun.com
>
> Na tawiangun są repliki bardziej dlatych którzy poważnie się w to bawią i bardziej
dla
> "Średnio zaawansowanych"
>
> No i ceny dla mnie niezbyt, bo np. na airsoftguns upatrzyłem sobie g36c ;] za 50

>
> Fakt 13 lat niektórzy a raczej większość pomyślałaby gówniarz, ale bywa i tak że
trzynastolatek
> ma więcej oleju niż jego starsi koledzy ;]

To chyba jakis cop jak za 50 dych , ja też aktualnie kupuje tą broń ale za 330 zł nowa
: 340 fps , 470 kulek (Hi-Cap) 3 kg, metal + abs i sprzęt wysokiej klasy :p a ta twoja
to niewiem co to może rozwaloną kupiłes jak za 50 złotych ? Pozdro


Nie kupiłem chcę kupić, według mnie na start będzie nie mam aż 200-zł mam niecałą stówę więc wiesz....:]

Adeq-Na tawiangun nie mogę znaleźć sprężynek poza snajpami, i pompami(shotugnami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj. Replika za 300 zł to jest minimum, to gwarancja że ci sie nie rozpadnie po 1 strzelance. Jeśli nie chcesz sie w to na poważnie bawić to odpuśc, bo nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować