Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

A tak szybko średnia ocena według Ciebie? Bo jestem zainteresowany tym tytułem, a chciałbym zamówić pre-order i nie wiem czy warto, bo poprzednią edycję mam, ale chciałbym również pograć w obecną, lecz jeśli nie warto to zostanę przy 08. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 17:04, Łeber napisał:

A tak szybko średnia ocena według Ciebie? Bo jestem zainteresowany tym tytułem, a chciałbym
zamówić pre-order i nie wiem czy warto, bo poprzednią edycję mam, ale chciałbym również
pograć w obecną, lecz jeśli nie warto to zostanę przy 08. ;P

Imo zostań przy 08, za dużo mocnych premier do końca roku zeby Fife kupić wszególności jak masz poprzednią edycję. Moze sprawdź demko sam ? Nie waży jakoś dużo, a z PSS ściąga się świetnie, przynajmniej mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...czyżbyś miał na myśli LBP? No ja nie wiem, ale jak tak racjonalnie pomyśleć, to ta gra poza innowacją i możliwością tworzenia plansz nic ciekawego nie przynosi. Zapewne długo przy niej bym nie zabawił, Resistance 2 raczej też nie za bardzo mi podchodzi, a Motorstorm Pacific Rift, to z tego co na razie pokazali, to raczej dupa. No nie wiem co mi do wyboru pozostaje...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 15:31, krak2610 napisał:

Ja już dawno śćiągnołem i co moge powiedzieć? Tak na szybko powiem tak:
lepiej niż rok temu ( grałem w wersję PC też demo ) ale 200 zł na to wydać nie warto
( imo ).


A miałeś okazję porównać Fife 08 z nowym PESem? Która pozycja lepiej wypada?

Łeber, moim zdaniem raczej z Resistance 2 i Motorstorma Pacific Rift mogą wyjść naprawdę dwa, porządne tytuły. Motorstorma niedługo zamierzam przetestować, bo dostałem się do zamkniętych beta testów. Ciekaw jestem, jak on wypada - pierwsza część nie za specjalnie zachęciła mnie do kupna, może ta betka coś zmieni. Resistance 2 zapowiada się na bardzo dobrego shootera i pokładam w nim spore nadzieje. O LittleBigPlanet nie wiem co myśleć - pre ordera raczej nie złożę. Niby innowacyjne i w ogóle, ale czy na dłuższą metę fajne? To się okaże ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 13:58, syriusz.b napisał:

Czekam na relacje,

Obiecałem to lecę .Gra wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie .Nie spodziewałem się takiego efektu .Bardzo ładna grafika ,zniszczalne w ogromnym stopniu środowisko i świetna fizyka tylko poprawiają wizerunek końcowy .Przede wszystkim możemy dowolnie kształtować ziemię ,robić dziury i górki o wysokości i głębokości od nas zależnej .Wiąże się to z tym ,że jeśli mamy przed sobą ścianę to robimy dziurę i przechodizmy pod nią ,a jeśli murek ,to nad nim .Towarzyszą temu świetne efekty świetlne .Są też granaty np.wywołujące wyrastający z ziemi stożek ,który unosi równię ,żebyśmy mogli po niej wejść .Wszędzie wala się mnóśtwo beczek ,skrzyń i podobnych rzeczy ,które latają we wszystkie strony gdy tylko obok nich majstrujemy z powierzchnią .Zniszczalne są także ściany budynków ,ale tutaj widać skrypty w rozpadaniu się obiektów ,co nie oznacza ,że wygląda to źle .Ściany wybuchają przekozacko ,jej odłamki fruwają nam koło głowy .Animacja jest niezwykle płynna ,mimo że ciągle coś się dzieje na ekranie ,coś fruwa nam koło głowy ,coś wybucha a wszystko wygląda bardzo ładnie z mocnym futurystycznym klimatem .Podobają mi się charyzmatyczne i mocno stypizowane postacie .Nasi wrogowie wyglądają jak te złote roboty z Gwiezdnych Wojen ,tryb prowadzenia ognia wygląda jak w Gears of War ,ale bez chowania za przeszkodami a nasz pasek życia żywcem wyjęty z Halo .Bardzo fajnym patentem jest gdy np strzela do nas działko ,to robimy przed nami wzniesienie ,które służy nam jako ochrona ,chociaż i tak pod wpływem pocisków zmniejsza się jej powierzchnia .Ziemie można kształtować dowolnie i sprawuje się to extra .Fajne są również bronie np. przyklejające się do ścian granaty ,które możemy eksplodować oraz mój faworyt ,wystrzeliwany w ziemie promień ,który wędruje bezpośrednio pod jej powierzchnią i w dowolnym momencie gdy naciśniemy RT wybucha pozostawiając dziurę w ziemi i rozrzucając wrogów we wszystkie strony razem z pobocznymi przedmiotami .Świetna ,innowacyjna i mocno destrukcyjna broń .Minusem są tylko znikające ciała przeciwników .Demko trwa kilka minut i zawiera samouczek ,przeszedłem raz i oceniam bardzo wysoko ,może dlatego ,że jestem świeżo po graniu .Może nie must-have ale jeśli recenzje będą na poziomie 8 co jest wielce prawdopodobne to warto kupić kilka miesięcy po premierze.Gra daje dużo funu bo serwuje nieustanną i akcję i fajny gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 18:07, master matrox napisał:

A miałeś okazję porównać Fife 08 z nowym PESem? Która pozycja lepiej wypada?

Ja miałem i powiem ci z przeogromnym smutkiem, że FIFA lepiej wypadła :( FIFA jest fajnie zrobiona, multi dobre (o dziwo!). Ciekawy jest motyw podczas ładowania się meczu, bo w tym czasie masz 1on1 Ronaldinho vs. bramkarz :) Ale kurde zdziwiła mnie jedna rzecz w FIFIE, a mianowicie brak możliwości zapisu powtórki O_o No chyba, że ja jestem naprawdę ślepy i nie widziałem :F PES ma gorsze multi i poszedł w stronę "kupowatej" FIFY, co oczywiście na dobre nie wyszło. Jestem fanem serii Pro Evolution Soccer i z edycji 2008 nie byłem do końca zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 17:35, Łeber napisał:

Hmm...czyżbyś miał na myśli LBP? No ja nie wiem, ale jak tak racjonalnie pomyśleć, to
ta gra poza innowacją i możliwością tworzenia plansz nic ciekawego nie przynosi. Zapewne
długo przy niej bym nie zabawił, Resistance 2 raczej też nie za bardzo mi podchodzi,
a Motorstorm Pacific Rift, to z tego co na razie pokazali, to raczej dupa. No nie wiem
co mi do wyboru pozostaje...:P

Noooo waaaaaay ! Na PS3 nie ma w co grać a zapowiadające się największe gity tego roku na tą konsolę wcale nie wzbudzają orgazmów ? No proszę .Ale patrząc racjonalnie ja bym nie wiedział na co wydać swoje pieniądze bo żadna z tych gier mnie nie jara :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 15:31, krak2610 napisał:

Ja już dawno śćiągnołem i co moge powiedzieć? Tak na szybko powiem tak:
lepiej niż rok temu ( grałem w wersję PC też demo ) ale 200 zł na to wydać nie warto
( imo ).
To chyba tyle. Fajnie zrobili trening, akurat to mi się spodobało.
Cóż i napewno nie da tak jak w poprzednich częściach niemalże wchodzic to tych bramek...


przede wszystkim: demo pc i x360 to dwie różne gry - żeby nie było wątpliwości...

Ja kompletnie nie mogę przeskoczyć z klawiatury na pada jeśli chodzi o piłkę nożną, ale demko mi się podoba. O wiele szybsze tempo niż w 08, gdzie akcje czasami i minute potrafiłem składać i chyba zainwestuję - dawno żadnej gry z serii nie kupiłem, to chyba dobry moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 18:28, bojanzaw napisał:

> A miałeś okazję porównać Fife 08 z nowym PESem? Która pozycja lepiej wypada?
Ja miałem i powiem ci z przeogromnym smutkiem, że FIFA lepiej wypadła :( FIFA jest fajnie
zrobiona, multi dobre (o dziwo!). Ciekawy jest motyw podczas ładowania się meczu, bo
w tym czasie masz 1on1 Ronaldinho vs. bramkarz :) Ale kurde zdziwiła mnie jedna rzecz
w FIFIE, a mianowicie brak możliwości zapisu powtórki O_o No chyba, że ja jestem naprawdę
ślepy i nie widziałem :F PES ma gorsze multi i poszedł w stronę "kupowatej" FIFY, co
oczywiście na dobre nie wyszło. Jestem fanem serii Pro Evolution Soccer i z edycji 2008
nie byłem do końca zadowolony.

Przecież w demo nie ma on line. Więc jak sprawdziłeś ja pod kątem multi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 18:41, krak2610 napisał:

Przecież w demo nie ma on line. Więc jak sprawdziłeś ja pod kątem multi ?

Użyj mózgu a będziesz wiedział .Napisał gdzieś ,że grał w demo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 18:31, syriusz.b napisał:

> Ja już dawno śćiągnołem i co moge powiedzieć? Tak na szybko powiem tak:
> lepiej niż rok temu ( grałem w wersję PC też demo ) ale 200 zł na to wydać nie
warto
> ( imo ).
> To chyba tyle. Fajnie zrobili trening, akurat to mi się spodobało.
> Cóż i napewno nie da tak jak w poprzednich częściach niemalże wchodzic to tych bramek...

>

przede wszystkim: demo pc i x360 to dwie różne gry - żeby nie było wątpliwości...


Ja mówie o demie Ps3... :]

Dnia 18.09.2008 o 18:31, syriusz.b napisał:


Ja kompletnie nie mogę przeskoczyć z klawiatury na pada jeśli chodzi o piłkę nożną, ale
demko mi się podoba. O wiele szybsze tempo niż w 08, gdzie akcje czasami i minute potrafiłem
składać i chyba zainwestuję - dawno żadnej gry z serii nie kupiłem, to chyba dobry moment
:)

Miłej gry then.


jackass A wyszła już pełna ?
Chyba, że jest beta testerem o czym nie napisał.
O mój mózg martwić się nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 17:35, Łeber napisał:

Hmm...czyżbyś miał na myśli LBP? No ja nie wiem, ale jak tak racjonalnie pomyśleć, to
ta gra poza innowacją i możliwością tworzenia plansz nic ciekawego nie przynosi. Zapewne
długo przy niej bym nie zabawił, Resistance 2 raczej też nie za bardzo mi podchodzi,
a Motorstorm Pacific Rift, to z tego co na razie pokazali, to raczej dupa. No nie wiem
co mi do wyboru pozostaje...:P

A własnie, że nie :P
Bardziej własnie Resistance 2 czy Call of Duty: World at War.
Jakos mnie do LBP nie ciągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 18:41, krak2610 napisał:

Przecież w demo nie ma on line. Więc jak sprawdziłeś ja pod kątem multi ?


Mówimy o FIFIE 08 czy 09?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 18:47, bojanzaw napisał:

> Przecież w demo nie ma on line. Więc jak sprawdziłeś ja pod kątem multi ?

Mówimy o FIFIE 08 czy 09?

Ja cały czas mam na myśli Fife 09 :)
Ty chyba miałes na myśli 08 co umkneło mojej uwadze.
Więc racja i moja i Twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 18:50, krak2610 napisał:

> > Przecież w demo nie ma on line. Więc jak sprawdziłeś ja pod kątem multi ?

>
> Mówimy o FIFIE 08 czy 09?
Ja cały czas mam na myśli Fife 09 :)
Ty chyba miałes na myśli 08 co umkneło mojej uwadze.
Więc racja i moja i Twoja.


No właśnie ;P Bo matrox napisał o 08 w swoim poście ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 18:51, bojanzaw napisał:

> > > Przecież w demo nie ma on line. Więc jak sprawdziłeś ja pod kątem multi
?
>
> >
> > Mówimy o FIFIE 08 czy 09?
> Ja cały czas mam na myśli Fife 09 :)
> Ty chyba miałes na myśli 08 co umkneło mojej uwadze.
> Więc racja i moja i Twoja.

No właśnie ;P Bo matrox napisał o 08 w swoim poście ;>

Wiem wiem, do błędu otwrcie sie przyznaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Defakto kolego, FIFA 08 nie ma sobie równych na PS3, PES08 wypada przy niej bardzo słabo, nawet kiedyś było porównanie tych gier w tegorocznym numerze PSX Extreme. Mimo, że FIFA to EA, ale gra bardzo dobra.

Ja również na chwilę obecną nie wiem co oczekiwać od LBP, a co do Motorstorma, to mam nadzieję, że zdasz nam relacje, bardzo ciekaw jestem co w tej "trawie piszczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2008 o 18:30, jackass napisał:

Noooo waaaaaay ! Na PS3 nie ma w co grać a zapowiadające się największe gity tego roku
na tą konsolę wcale nie wzbudzają orgazmów ? No proszę .Ale patrząc racjonalnie ja bym
nie wiedział na co wydać swoje pieniądze bo żadna z tych gier mnie nie jara :|


Akuratnie ani Motorstorm ani Resistance 2 mnie również specjalnie nie jarają, ale i tak bardziej podoba mi się lista ekskluzywów na X360. Nudaaa... generalnie na PS3 też wieje nudą, no ale jest Little Big Planet ;-] a każdy kto grał to sra w majty przed premierą. W ogólnym rozrachunku właśnie dlatego cieszę się z kupna PS3. A, no i z tego, że mogę grać w nocy nie budząc sąsiadów. Bez złośliwości. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 22:32, Miluś napisał:

Akuratnie ani Motorstorm ani Resistance 2 mnie również specjalnie nie jarają, ale i tak
bardziej podoba mi się lista ekskluzywów na X360. Nudaaa... generalnie na PS3 też wieje
nudą, no ale jest Little Big Planet ;-]

Szczerze powiedziawszy to najciekawsze gry tego roku to multiplatformery .Mam tu na myśli Far Cry 2 ,Mirrors Edge ,Brothers in Arms ,Pure (coraz bardziej się do niego przymierzam),CoD ,PoP,RB2 itd . Ale ja na horyzoncie Xboxa widzę jeszcze nowego GoWa ,Lips i mój dzisiejszy faworyt -Fracture.Do LBP mam dystans bo podobnie reklamowane gry Sony (Patapon i LocoRoco) to dla mnie gnioty.

Dnia 18.09.2008 o 22:32, Miluś napisał:

W ogólnym rozrachunku właśnie dlatego cieszę się z kupna PS3. A, no i z tego, że mogę
grać w nocy nie budząc sąsiadów. Bez złośliwości. Naprawdę.

Tak konsola naprawdę jest cholernie głośna :/ Porównanie do odkurzacza jak najbardziej wydaje się na miejscu .Często zdarza mi się grać przed snem w GTA IV i tylko dzięki hałasowi konsoli nie udaje mi się zasnąć z padem w ręku co wielokrotnie się zdarzało przy PS2. Ale trzeba przyznać ,że jeśli gramy w dema z dysku (bądź Arcadówki ) to naprawdę jest cicho ,tylko ten napęd nie daje spać.Liczę na to ,że instalacja gier w nowym Dashu poprawi tę niedogodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 22:55, jackass napisał:

> Akuratnie ani Motorstorm ani Resistance 2 mnie również specjalnie nie jarają, ale
i tak
> bardziej podoba mi się lista ekskluzywów na X360. Nudaaa... generalnie na PS3 też
wieje
> nudą, no ale jest Little Big Planet ;-]
Szczerze powiedziawszy to najciekawsze gry tego roku to multiplatformery .Mam tu na myśli
Far Cry 2 ,Mirrors Edge ,Brothers in Arms ,Pure (coraz bardziej się do niego przymierzam),CoD
,PoP,RB2 itd . Ale ja na horyzoncie Xboxa widzę jeszcze nowego GoWa ,Lips i mój dzisiejszy
faworyt -Fracture.Do LBP mam dystans bo podobnie reklamowane gry Sony (Patapon i LocoRoco)
to dla mnie gnioty.


Racja. Ze wszystkim się zgadzam, prócz tej części z LBP. Liczę, że gra będzie zajebista ;-)

PS. Jutro obczaje co to ten Fracture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się