Zaloguj się, aby obserwować  
asior34

Worms3D - temat ogólny

144 postów w tym temacie

potrzebuje pomocy-worms 3d ba samym początku pojawia sie info "spacja-dalej", gdy klikam gra przestaje działać i jest info"program worms3d.exe przestał działać".Po zainstalowaniu miałam też taką info "zainstalowana wersja sterowników DirectX spełnia wymagania gry".A wiec może wiecie co jest nie tak.Podam dane kompa-Procesor-Core 2Duo 1,80GHz E4300, Karta grafiki-GEFORCE 7600,Dysk twrady-320GB,System-MS Windowsk Vista Home Basic 32b.Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 12:28, Claraa napisał:

potrzebuje pomocy-worms 3d ba samym początku pojawia sie info "spacja-dalej", gdy klikam gra
przestaje działać i jest info"program worms3d.exe przestał działać".Po zainstalowaniu miałam
też taką info "zainstalowana wersja sterowników DirectX spełnia wymagania gry".A wiec może
wiecie co jest nie tak.Podam dane kompa-Procesor-Core 2Duo 1,80GHz E4300, Karta grafiki-GEFORCE
7600,Dysk twrady-320GB,System-MS Windowsk Vista Home Basic 32b.Z góry dziękuję za pomoc.


Miałem ten sam problem... Mi wystarczyło zainstalować nowe sterowce od Karty graficznej. Ale twoj problem wynika chyba z tego, że gra nie jest "przyzwyczajona" do Visty. Gra wyszła dużo wczesniej od Tego "nowego" Systemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 12:44, Sebo7 napisał:

według mnie gra jest fajna, ale dziwne sterowanie, strasznie utrudnia

Zgadzam się z tobą kompletnie. Wysokość broni powinien być W w górę i S w dół, a sterowanie strzałkami. A jest odwrotnie od tego co napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z worms 3d po zainstalowaniu właczm gre i wyskakuje mi okno z grafika i tak dalej biore graj i po 5sekundach komputer mi sie sam restartuje gry nie da sie właczyc .Nie wiem co z tym zrobi ani co jest .POmocy z gory dzienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 18:51, Chodzacy PEch napisał:

Witam mam problem z worms 3d po zainstalowaniu właczm gre i wyskakuje mi okno z grafika i tak
dalej biore graj i po 5sekundach komputer mi sie sam restartuje gry nie da sie właczyc .Nie
wiem co z tym zrobi ani co jest .POmocy z gory dzienki


Zainstaluj gre jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, przestanice spamowac.
Po drugie, nauczcie sie edytowac posty.
Po trzzecie, gra jest fajna, ale to sterowanie...mnie normalnie dobija.

PS. kto na strzelnicy rozwalil caly teren? Mi sie to nawet udalo xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstyd nie przejść takiej łatwej misji. Okej pomaga. Masz w ekwipunku z tego co pamiętam belkę. Użuj jej po prostu. Co do wysepek. Po prostu trzeba dobrze wycelować i skoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 21:08, PAPISHON napisał:

Wstyd nie przejść takiej łatwej misji. Okej pomaga. Masz w ekwipunku z tego co pamiętam belkę.
Użuj jej po prostu. Co do wysepek. Po prostu trzeba dobrze wycelować i skoczyć.

Dzięki!!Nie wiedziałem, że ten robal tak daleko skacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gra Worms 4 Totalna Rozwałka. A mianowicie przy instalacji, oryginalnej gry kupionej z serii TOPSELLER, wyskakują mi błędy raz -6005, -5005, -6001. A dzisiaj mi wyskoczył Kod błędu: -5009 : 0x8000ffff
Informacje o błędzie:
>Ctor\IScriptWrapper.cpp (27)
>Ctor\ObjectWrapper.cpp (163)
>Ctor\ObjectWrapper.cpp (391)
>Kernel\Component.cpp (1161)
>Kernel\CABFile.cpp (384)
>SetupDLL\SetupDLL.cpp (1694)
PAPP:Worms 4 Totalna Rozwałka
PVENDOR:Codemasters ( http://www.cdprojekt.info)
PGUID:45E7C481-3EF4-4FCB-AF0B-19F70D618F0C
$10.0.0.159
@Windows XP Dodatek Service Pack 2 (2600) BT_OTHER 1707.31889

Mógłby mi ktoś napisac jak usunać ten błąd, i co najlepiej zrobić, z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Worms3D i cztery głośniki, a w grze działają tylko tylko te z przodu. Co trzeba zrobić, żeby był dźwięk przestrzenny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie powiedzcie w końcu jak przejść misję Robalson Cruzoe bo z tego co ja tu widziałem to nieporządek i stagnacja tu jest :/ Najlepiej napiszcie mi odpowiedź na moje gg: 5237498

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 13:34, Schary95 napisał:

Te wormsy są głupie!


Są głupie i to bardzooo :?
Jedyne co mnei w nich cieszy to potyczka miedzy graczami na jednym kompie badz przez Multi.
Jeszcze ta grafa w 3d. schrzanili to ;/
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować