Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Moto GP 3 Ultimate Racing Technology

15 postów w tym temacie

MOTO GP3 jest dobrą grą na rozerwanie się. Nie ma tam rozbudowanej kariery czy czegokolwiek w tym stylu. Zasady są proste - bierzesz motor i masz przyjechać pierwszy. Grafika jest całkiem przyjemna, motorów również nie brakuje, a można nawet przeprowadzać na nich modyfikacje w niewielkim stopniu. Niestety nie można nazwac go symulatorem jakby wskazywała na to nazwa gry...
A szczegółową moją opinię - recenzję gry możecie znaleźć tutaj - http://speed-zone.pl/content.php?review.2409
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem a mianowicie : motory są takie szarawe jakby miały taką małą warstwe szarego. Reszta jest dobrze zawodnicy itp. Czy da się coś z tym zrobić?? Proszę o szybką odpowiedz bo jutro oddaje grę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 17:56, darth 16 napisał:

zpróbuj przeinstalować ;)

Przeinstalowałem no iiiiii................ nic :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 17:53, darth 16 napisał:

Co sądzicie o grze o motorach??
Wg. mnie jest nawet fajna ale lepsza jest jedynka


Mi ta gra się bardzo podoba to następny powód zeby kupic x360!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 21:22, trolik93 napisał:

co trzeba zrobic bym mógł grac w moto gp3 na podzielonym ekranie ????


Eeeee.... a da się ?
Nic mi o tym nie wiadomo. Jeśli szukałeś w opcjach i nie znalazłeś to możliwe, że się nie da.
O ile mnie pamięć nie myli (a ta zawodna jest zważywszy na fakt, że MOTO GP3 odpalałem dobre kilkanaście miesięcy temu) to trzeba najpierw wejść w opcje MULTIPLAYER i tam do wyboru było czy przez sieć, czy na jednym kompie i ewentualnie wybór SPLIT SCREEN - to jest właśnie gra na dzielonym ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 15:24, S4jm0n napisał:

> co trzeba zrobic bym mógł grac w moto gp3 na podzielonym ekranie ????

Eeeee.... a da się ?
Nic mi o tym nie wiadomo. Jeśli szukałeś w opcjach i nie znalazłeś to możliwe, że się nie da.
O ile mnie pamięć nie myli (a ta zawodna jest zważywszy na fakt, że MOTO GP3 odpalałem dobre
kilkanaście miesięcy temu) to trzeba najpierw wejść w opcje MULTIPLAYER i tam do wyboru było
czy przez sieć, czy na jednym kompie i ewentualnie wybór SPLIT SCREEN - to jest właśnie gra
na dzielonym ekranie.

w tym problem ze SPLIT SCREEN mi nie odpala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 17:48, trolik93 napisał:

w tym problem ze SPLIT SCREEN mi nie odpala


Profilaktycznie zapytam:
Posiadasz oryginalną wersję gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 19:41, S4jm0n napisał:

> w tym problem ze SPLIT SCREEN mi nie odpala

Profilaktycznie zapytam:
Posiadasz oryginalną wersję gry?

pewnie że tak, niedawono mi ją przysłali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jest mi potrzebny mod do tej gry na rok 2006 proszę o link! Oczywiście w google sprawdzałem ale nic nie znalazłem:) Z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś czemu kiedy zaczyna się filmik, wywala mnie do pulpitu? Ponoćw Viście wszystko działa, ale u mnie jest najwyraźniej inaczej :P Co powinienem zrobić? Próbowałem w zgodnoći z XP, uruchamiałem jako admin i nic... HELP ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować