Zaloguj się, aby obserwować  
erwinoss

Blood Wars

69 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2008 o 22:15, mateusz.1994. napisał:

ja gram na r3 mam 45 level i jestem w bardzo dobrym klanie PLAMA (for ever) jeśli ktoś
gra i ma ok. 100pkt to zapraszam do nas mój nick to stalker95 :P

Ja mam 13lvl i 3 punkty to jak ty przy 45 możesz mieć 100???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo proste. Jeden punkt = 1000 punktów doświadczenia. Na początku tych punktów trzeba nie wiele, ale na awans z 37, na 38 trzeba tych punktów aż 3 (3k).

Możliwym jest więc iż kolega mając 45, ma punktów 100. Możliwe... jednak troszkę podejrzane;).

Także gram w to badziewie. Lepsze troszkę niż space invasion, które jest rządzone przez GO. Nawiasem GO, którzy mają przestrzegać porządku i pilnować tego i owego, a w rzeczywistości są głównymi łamaczami regulaminu...
Ale dość głupot z działu offtop...
Wie ktoś może co decyduje że raz bijąc gościa o 5 poziomów silniejszego ma się 75 pkt, a raz tylko 35. Broń i ekwipunek obu walczących nie ulegają zmianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 16:31, Drake Mariusz napisał:

To bardzo proste. Jeden punkt = 1000 punktów doświadczenia. Na początku tych punktów
trzeba nie wiele, ale na awans z 37, na 38 trzeba tych punktów aż 3 (3k).

Możliwym jest więc iż kolega mając 45, ma punktów 100. Możliwe... jednak troszkę podejrzane;).

Także gram w to badziewie. Lepsze troszkę niż space invasion, które jest rządzone przez
GO. Nawiasem GO, którzy mają przestrzegać porządku i pilnować tego i owego, a w rzeczywistości
są głównymi łamaczami regulaminu...
Ale dość głupot z działu offtop...
Wie ktoś może co decyduje że raz bijąc gościa o 5 poziomów silniejszego ma się 75 pkt,
a raz tylko 35. Broń i ekwipunek obu walczących nie ulegają zmianie...


3k to bardzo malo, 2-3 ekspy pare wypraw i atakow i masz w ciagu 1-2dni
mi raz sie udalo jendego dnia ~1,5k

ilosci ekspa z ataku zalezy od twojego lvl i przeciwnika, jak w kazdej grze, czym lejesz wieszky lvl tym wiecej pr''kow, exp ten ma sie tylko roznca lvl, sprzet sie wogole nie wlicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 12:50, erwinl15 napisał:

3k to bardzo malo, 2-3 ekspy pare wypraw i atakow i masz w ciagu 1-2dni
mi raz sie udalo jendego dnia ~1,5k


Hahaha, a powiedz mi skąd weźmiesz repa na ekspę co ? Teraz gdy jest akt drugi i doskonałe legendy wystarczy jeden najemnik we wrogim klanie z takim ekwipunkiem(+/- legendarna orcha, prekognicja, słońce lub centurion)... i wszyscy jego/jej przeciwnicy idą do piachu. Tylko on/ona zostaje na polu bitwy, zgarniając całą repę. Mega przegięcie.

Dodatkowo przez doskonałe legendy (tfu), nie idzie rozwalić silniejszych gości, mało tego moja postać jest zupełnie do bani. Ssak 45 lev (51 zwinka, 61 spost -> D.AK - 47, lub D.D.Łuk Driady/Reakcji) Nie trafia w gościa mając nawet 20 punktów przewagi w respektowanej zdolności danej broni. Przeciwnik jednak tego problemu nie ma.

Ach, mówisz jeszcze o wyprawach tak ? No cóż, ja mam tylko 52,5% na zaliczenie dalekich wypraw w akcie I. I co ? Zaliczam 3 - 5 na 24 dziennie, a o bliskich już nie wspomnę, gdzie przy średniej szansie 85% zaliczam 15 - 17 na 24.

Dnia 08.11.2008 o 12:50, erwinl15 napisał:

ilosci ekspa z ataku zalezy od twojego lvl i przeciwnika, jak w kazdej grze, czym lejesz
wieszky lvl tym wiecej pr''kow, exp ten ma sie tylko roznca lvl, sprzet sie wogole nie
wlicza


Nie oto pytałem. Widzisz. Walczyłem pięć razy z tą samą babką - Awne. Poziom postaci, poziom budynków, statystyki, ani wyposażenie nie ulegały zmianie. Raz dostawałem 35, a raz 95. Dlaczego ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram na r1 i tak probuje kombinowac oblegi zeby najemnikow nie bylo, albo istnieje takie cos jak sparing miedzy klanami o podobnej ilosci pkt i liczbie graczy (albo mozna takie warunki ustalic ze po obu stronach dolacza sie po tyle i tyle osob)

wyprawki->no coz tu bardzo duuuuuuzo zalezy od szczescia (osobistego nie tego w statystykach;P), jesli wpadaj itemki nawet o sredniej wartosci to nawet idzie sie dorobic i staty podreperowac

w walce tez wiele zalezy od szczescia (prawie jak w calej grze) czy np. trafisz przeciwnika, czy nawet krytyka mu zafundujesz, i jest tez takie cos jak trafienia w cechach broni, sam gram tak dlugo ale nadal nie obczajam tez tej cechy u broni, tylko wiem ze wplywa na trafienie przeciwnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :p
Jakim cudem, że gracz na 10(!!!) poziomie miał przy sobie 2 Dobrze Glocki? Przeżyłem szok. W tej grze można handlować czy miał po prostu takie szczęście na wyprawach oO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować