Zaloguj się, aby obserwować  
ikar12

Łezka w oku....

7 postów w tym temacie

Tak dziś jechalem sobie autobusem przez saska kępe i spojrzalem w bok w tam gdzie kiedys byl maly sklepik cd projektu czy ktos pamieta go jeszce Radka ktory tam sprzedawal kurde gosc czul pasje do gier ahhh zal mi sie zrobilo takie malego puntku a wy co sadzicie powinny wrucic takie male sklepiki z grami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 20:49, ikar12 napisał:

Tak dziś jechalem sobie autobusem przez saska kępe i spojrzalem w bok w tam gdzie kiedys byl
maly sklepik cd projektu czy ktos pamieta go jeszce Radka ktory tam sprzedawal kurde gosc czul
pasje do gier ahhh zal mi sie zrobilo takie malego puntku a wy co sadzicie powinny wrucic takie
male sklepiki z grami??

Czy takie coś w ogóle istniało? Nalezy się zapytać pracowników CDP, bo jakoś nie weirzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 20:49, ikar12 napisał:

Tak dziś jechalem sobie autobusem przez saska kępe i spojrzalem w bok w tam gdzie kiedys byl
maly sklepik cd projektu czy ktos pamieta go jeszce Radka ktory tam sprzedawal kurde gosc czul
pasje do gier ahhh zal mi sie zrobilo takie malego puntku a wy co sadzicie powinny wrucic takie
male sklepiki z grami??

Zasmuce cie, ale to nawet nie kwestia tego czy powinni czy nie. One po prostu raczej nie mogą wrócić. Nie są żadną konkurencją dla Supermarktów i innych dużych sklepów, więc niestety powoli wymierają. A czy powinny. Chyba tak, zawsze to troche bliżej do domu, poza tym zazwyczaj zaznajamia się ze sprzedawcą i jest ogólnie miła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować