Zaloguj się, aby obserwować  
d_a_m_i_a_n1

Nie wiem którą gierkę brac...

22 postów w tym temacie

Mam sześc dyszek i jutro lece do empiku kupic sobie 3 x extra klasyka + pendrive. Szczerze mówiąc to ja nigdy nie grałem w RPGa z prawdziwego zdarzenia, więc tą okazję wykorzystam na zapoznanie się z tym gatunkiem i kupię Neverwinter Nights (co wy o tym myślicie?). Drugą będzie już nie RPG Empire Earth Złota Edycja. I nad trzecim się zastanawiam - co byście brali i dlaczego: Children of The Nile, Delta Force czy Kroniki Riddicka? Nie wiem na co się zdecydowac a moge kupic jedynie 3 gry. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam... co lepiej wziąść? kabanosy czy ogórki kiszone? eh, nie lubię takich tematów... ale jak już piszę, to radzę ci kupić Kroniki Riddicka, fajna gra. Childrens of the Nile odradzam, też mam, ale zawiodłem się, kicha, lepszy był pierwszy, oryginalny faraon ;D miał jakiś ten swój klimacik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 10:21, Delis napisał:

a ja sie zastanawiam... co lepiej wziąść? kabanosy czy ogórki kiszone? eh, nie lubię takich
tematów... ale jak już piszę, to radzę ci kupić Kroniki Riddicka, fajna gra. Childrens of the
Nile odradzam, też mam, ale zawiodłem się, kicha, lepszy był pierwszy, oryginalny faraon ;D
miał jakiś ten swój klimacik...


skoro children of the nile odradzasz to odpada... juz jestem prawie nastawiony na kroniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ja widze temat tego typu to mnie sciska :/ use the power of the search button! and may the force be with you...

IMO fajne gry w klasyce:
Morrowind (juz mam)
Gothic 1 i 2 (juz mam)
Warhammer Dawn of War
Full Spectrum Warrior (juz mam)
Kroniki Riddicka
Spellforce (juz mam)
Neverwinter Nights (juz mam)
Świątynia Pierwotnego Zła
Heroes III
Heroes of Might and Magic IV Złota edycja (juz mam)
Settlers 4 (juz mam)

Moim zdaniem jako cRPG Gothic 1 i 2 oraz Morrowind sa lepsze nic NWN. Sam mam Morka i Gothic 1 i 2.
Jakbym sam mial wybierac 3 gry to chyba Warhammera (ale chyba bardziej oplaca sie zlota edycje) Kroniki Riddicka i Światynie albo Heroes 3 bo nie mam zlotej edycji. 3 miesiace temu kupilem FSW z klasyki - bardzo fajne.

jakbym mial wybierac i bym nie mial tych ger to chyba: Gothic 1 i 2 i nie wiem moze Morrowind?
ale Kroniki Riddicka sa dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 10:37, Araondoion napisał:

jak ja widze temat tego typu to mnie sciska :/ use the power of the search button! and may
the force be with you...

IMO fajne gry w klasyce:
Morrowind (juz mam)
Gothic 1 i 2 (juz mam)
Warhammer Dawn of War
Full Spectrum Warrior (juz mam)
Kroniki Riddicka
Spellforce (juz mam)
Neverwinter Nights (juz mam)
Świątynia Pierwotnego Zła
Heroes III
Heroes of Might and Magic IV Złota edycja (juz mam)
Settlers 4 (juz mam)

Moim zdaniem jako cRPG Gothic 1 i 2 oraz Morrowind sa lepsze nic NWN. Sam mam Morka i Gothic
1 i 2.
Jakbym sam mial wybierac 3 gry to chyba Warhammera (ale chyba bardziej oplaca sie zlota edycje)
Kroniki Riddicka i Światynie albo Heroes 3 bo nie mam zlotej edycji. 3 miesiace temu kupilem
FSW z klasyki - bardzo fajne.

jakbym mial wybierac i bym nie mial tych ger to chyba: Gothic 1 i 2 i nie wiem moze Morrowind?
ale Kroniki Riddicka sa dobre.


Zgadzam sie z Araondoionem.Tez bym wybrał Gothica ponieważ to wspaniały RPG no i co tu do gadania....Grzej do Empika po Gothica!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 10:37, Araondoion napisał:

Moim zdaniem jako cRPG Gothic 1 i 2 oraz Morrowind sa lepsze nic NWN. Sam mam Morka i Gothic
1 i 2.


Tu bym się nie zgodził bo o ile Gothic naprawde jest fantastyczny, to NWN równie świetne, ale Morrowind strasznie mnie zanudził na śmierć. Nawet nie żałuje że się go już pozbyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy szedłem do sklepu po gierke na urodziny mojego kumpla to z pewną niepewnością sięgnełem po Morrowinda.Mój kolega przeszedł cała gierke ale był troche zawiedziony.No tak tytuły takie jak Gothic są bardziej grywalne i wogóle.Morrowinda można kupić ale raczej nie polecam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 11:13, Mistic napisał:

Tu bym się nie zgodził bo o ile Gothic naprawde jest fantastyczny, to NWN równie świetne, ale
Morrowind strasznie mnie zanudził na śmierć. Nawet nie żałuje że się go już pozbyłem :)

No coz moje zdanie jest inne niz Twoje, sa gusta i gusciki.
NWN dla mnie byl nudny fabula IMO nędzna, ponoc NWN jest/bylo swietne po sieci a nie gralem.
Morrowind czasem nuzy ale duzo pomagaja mody, najbardzije irytuja dlugo ladujace sie lokacje nawet na moim terazniejszym sprzecie, IMO Morek>NWN. Zreszta nie wiem czego sie czepiasz, powinienes radzic d.a.m.i.a.n.o.w.i. zamiast mi odpowiadac bo wyraznie napisalem: Moim zdaniem

cybekziom
tnij posty plx, nie cytuj calych.
on sie nie pyta o RPG ale o gry z extra klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Gothica 1 to mam ale coś mi nie przypasił ze względu na grafikę i jakoś nie miałem zbytnio czasu aby głębiej się zapoznac z tą grą. Morrowinda kupiłem, ale srogo się zawiodłem. Jakoś mnie nie pociąga taki typ cRPG...

Dziękuję za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak grales cRPG z prawdziwego zdarzenia...
to moze napisz chociaz jakie gatunki gier lubisz?

btw. niedlugo na 1 DVD wyjdzie fallout 1 i 2 + Tactics za 20 zł :) to dopiero cRPG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować