Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Hero Online

11 postów w tym temacie

Zakładam temat o grze Hero Online, która jest całkowicie darmowa. Jest to gra z gatunku MMOcRPG.
Można ją ściągnąć z http://hero.netgame.com/. Waży ona 485 MB, ale warto, bo jest naprawdę niezłą grą.
Jeżeli chcecie dowiedzieć się o niej więcej, kilka informacji można znaleźć tutaj-
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7421.
Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kumpel z klasy zaciekawił mnie tą grą i powiem, że po ściągnięciu jej nie pożałowałem. Gierka jest niezła, bardzo podobna do Silkroad (tylko ciut gorsza grafika), klimaty azjatyckie świetne i to czego brakuje w większości MMO, fajne animacje walki, a nie tylko 2 wymachy mieczem na krzyż.
Z tego co się dowiedziałem, to na 30 lvl można urzywać umiejętności skakania co może całkiem fajnie wyglądać, a na wyższych levelach można nawet latać !!
Jeżeli chodzi o system leveli, to nie są to normalne levele jakie spotykamy w innych grach rpg/mmo, są one podzielone na tzw. ''kyu'' i ''dan'', gdzie 10 kyu = 1 dan. W skrócie jak masz np. 25 lvl, to rozpisane jest to na 2 dan 5 kyu. Chyba wiecie o co mi chodzi :P.
Dalej idąc, bardzo wygodny jest system questów. Jeśli jest dostępny jakiś nowy quest, to automatycznie dodaje się on do listy, wystarczy tylko iść do odpowiedniego NPC i zapytać o zadanie do wykonania.
Co do postaci to też fajne rozwiązanie. Na początku wybierasz, kim będziesz grał. Niestety nie ma tam możliwości dostosowywania wyglądu postaci, ale podobno można odpłatnie zmienić wygląd. Więc na początku wybieramy 1 z 4 dostępnych postaci, definiując przy tym, jaką bronią będziemy się posługiwać w dalszej grze ...

The Ruthless Blade - walczy mieczami jedno i dwuręcznymi, oraz łukami.
The Elegant Mystic - włócznie, różdżki/drągi , lub tzw. fistami [fist ang. pięść], czyli takimi które zakłada się na ręce, np. szpony.
The Piercing Eyes - bronie do rzucania i miecze jednoręczne.
The Overseer of the Sky - włócznie, topory i drągi.

Klasy. Klasę postaci wybiera się po osiągnięciu 1 dan (10 lvl). Są to ...
Physicians - specjalizuje się gł. w leczeniu, jest to i zaklęciach ochronnych. W późniejszych etapach gry awansuje albo na Surgeon, rozwijając umiejętności ochronne i lecznicze, lub na Combat Medic, który do walki wykożystuje skille ofensywne. Zalecana postać do tej klasy The Elegant Mystic.
Hunter - może oswajać zwierzęta i jest dobry w craftowaniu. Jego drogi rozwoju to: Tracker rozwijający umiejętnośi obronne. Ranger, specjalizujący się w ataku. Jak wiadomo klasa Hunter kojażona jest z łucznikami więc postać The Ruthless Blade mogła by się nadać.
Warrior - no tu chyba nie trzeba opisywać, powiem tylko, że ta postać ma w puźniejszych etapach gry duużo życia. Sciażki dla Warriora to Champion - Idzie na siłę. Musa - idzie na wytrzymałość. Chyba najlepszym do tej klasy będzie The Overseer of the Sky, ale ja tam wybieram ją grając The Ruthless Blade. W sumie to każdy jak chce może zostać wojem.
Assassin - poprostu zabójca. Jego główne zdolności to ciche poruszanie (stealth skills) i wysysanie życia (? life drain). Assassin na wyższym poziomie może zostać: Shinobi - skupia się na obiżaniu szybkości i zwinność przeciwnika. Slayer - zwiększa swoją szybkość i zwinność. Tu jakoś tak pasuje mi postać The Piercing Eyes, lub The Ruthless Blade, przynajmniej z wyglądu.

Odemnie to narazie tyle, mam nadzieję, że dużo błędów (gł. merytorycznych) nie zrobiłem. Przy opisie klas i postaci korzystałem z wikipedii ( http://en.wikipedia.org/wiki/Hero_online).
Jak narazie mam 7 lvl (kyu) więc jestem noobem :P. Kumpel za to ma ponad 30 więc jak narazie będzie mi pomagał, jak czegoś nie bede wiedział. Jeśli też będziecie mięli jakieś problemy, to chętnie pomogę.
I nie wiem co tu tak pusto bo gierka niczego sobie i całkowicie za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez Twój opis poważnie się tą grą zainteresowałem. Ściągam kilenta i zamierzam sobie pograć. A jak wiadomo; lepiej znać kogoś, kto już jest z grą zapoznany. Tak więc, mógłbyś napisać do mnie na: 3819319? Z góry dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 20:11, Dante Dy`nei napisał:

Jak narazie mam 7 lvl (kyu) więc jestem noobem :P


Ha Ha,ty chłopie nie wiesz chyba kto to noob a o newbie to nawet nie słyszałeś

Newbie - Gracz poczatkujacy, ktory dopiero poznaje zasady gry (Nie mylic z Noobem).
Noob - Gracz, ktory nie za bardzo zna zasady gry, przez co utrudnia zycie innym (Nie mylic z Newbie).
Moja rada: wbij se to do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż , moja historia z hero trwa już ho ho ... aktualnie nie gram , ale może powrócę na mojego woja lvl 46 i pojeżdżę na white horse''ie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, temat wysechł :P
Pobrałem klienta, zakładam konto i chyba muszę potwierdzić coś na mailu tyle że czekam już 6 godzin i nic nie dostałem :P Zobaczę jutro, może coś źle robię? Dałby mi ktoś instrukcje kro po kroku :P ? E-mail dobry wpisałem na 100% ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za podwójny post ale niestety muszę odświeżyc temat :P
Od wczoraj mi mail z aktywacją nie przyszedł, zawsze się tak długo czeka :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo zaczyna grac dopiero w ta gre wiec chcialbym sie dowiedziec na jakich serwerach gra najwiecej polaków i takie tam, czy moglibyscie podac mi jakas stronke dla poczatkujacych gracz. Z gory thx xD za pomoc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować